Praca FIZJOTERAPEUTA Kraków kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie

Zakres obowiązków:
Wykonywanie zabiegów z zakresu kinezterapii, fizykoterapii i masażu. Umiejętność oceny stanu funkcjonalnego pacjenta, dobór zabiegów fizjoterapeutycznych, planowanie leczenia fizjoterapeutycznego oraz ocena postępów. Obsługa kasy fiskalnej oraz terminala kart płatniczych. Prowadzenie elektronicznej dokumentacji medycznej. Rejestrowanie pacjentów na zabiegi (telefonicznie i osobiście). Utrzymywanie porządku w pomieszczeniach placówki, zgodnie w aktualnymi wymogami sanitarno-epidemiologicznymi.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: dwie zmiany

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 859,75 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: FIZJOTERAPEUTA

Data zakończenia pracy: 01.07.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat)

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Wykształcenie wyższe (fizjoterapia), umiejętności zawodowe

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie

Podobne oferty pracy

OPERATOR MINI TRAKTORKA - od 2 000 PLN

obkaszanie upraw leśnych, pasów przeciwpożarowych, praca na mini traktorku
kontakt przez PUP - 2016-06-27 - Lubnowo (warmińsko-mazurskie)

SPECJALISTA DO SPRAW HANDLU I LOGISTYKI - 2 800 - 3 300 PLN

przyjmowanie i realizacja zamówień od klientów; organizacja transportu; przygotowywanie dokumentacji handlowej; współpraca z ramach Działu Handlowego i z Działem Produkcji; obsługa sekretariatu
kontakt przez PUP - 2016-02-04 - Skawina (małopolskie)

POKOJOWA - od 1 850 PLN

Sprzątanie pomieszczeń hotelowych.
kontakt przez PUP - 2016-05-20 - Podlesie (opolskie)

MONTER DRABIN/OPERATOR MASZYN - od 1 850 PLN

Wg stanowiska
kontakt przez PUP - 2016-11-18 - Mników (małopolskie)

POMOC KUCHENNA - od 1 850 PLN

pomoc przy przygotowywaniu posiłków
kontakt przez PUP - 2016-02-08 - Szydłowiec (mazowieckie)

SPRZEDAWCA (OFERTA PRACY PO STAŻU) - od 1 850 PLN

sprzedaż odzieży
kontakt przez PUP - 2016-08-30 - Gorlice (małopolskie)

PRACOWNIK PRAC WYKOŃCZENIOWYCH W BUDOWNICTWIE - od 1 850 PLN

malowanie, gipsowanie, sucha zabudowa. Prace-zlecenia na terenie powiatu częstochowskiego
kontakt przez PUP - 2016-11-07 - Częstochowa (śląskie)

PRACOWNIK ADMINSITRACYJNY + ST PO WER - 997,4 PLN

- obsł. urządzeń biurowych,- kserowanie dokuemtnów,- odbieranie tel.,- wypełnianie dokumentów,
kontakt przez PUP - 2016-02-04 - Łódź (łódzkie)

SPAWACZ METODĄ MAG - do 1 750 PLN

spawanie metodą MAG
kontakt przez PUP - 2015-12-29 - Mielec (podkarpackie)

PRAKTYKA STUDENCKA - nieodpłatny

•Pomoc w archiwizacji dokumentów.•Układanie alfabetycznie opinii o aplikantach.•Wkładanie opinii aplikanta do teczek szkoleniowych.•Układanie list obecności.•Wysyłanie korespondencji.•Przygotowywanie materiałów dla aplikantów (kserowanie, bindowanie).•Przygotowywanie materiałów na konferencję dla referendarzy, patronów praktyk i patronów koordynatorów (kserowanie, bindowanie).•Udział w aktualnych wydarzeniach organizowanych przez KSSiP, bądź w których Krajowa Szkoła uczestniczy.
KRAJOWA SZKOŁA SĄDOWNICTWA I PROKURATURY W KRAKOWIE - 2016-05-06 - Kraków (małopolskie)

TŁUMACZ PRZEZ TELEFON - od 16 PLN

tłumaczenie rozmów z klientami z Indii, obsługa poczty w języku hindi i angielskim, dbanie o relacje z klientami z Indii
kontakt przez PUP - 2017-01-09 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

FRYZJER - od 1 850 PLN

modelowanie włosów, nakładanie farby, mycie głowy
kontakt przez PUP - 2016-10-05 - Ciechanów (mazowieckie)

KOSMETYCZKA - od 1 850 PLN

Pielęgnacyjne zabiegi, strzyżenie, koloryzacja włosów.
kontakt przez PUP - 2016-01-08 - Łódź (łódzkie)

POMOCNIK ELEKTROMONTERA-REF - od 1 800 PLN

PRACE ELEKTROMONTAŻOWE, PRACE POMIAROWE,INSTALACJI ELEKTRYCZNYCH, PRZED DOPUSZCZENIEM DO PRAC POMIAROWYCH PRACOWNIK NABĘDZIE DOŚWIADCZENIA W ZAWODZIE A NASTĘPNIE ZOSTANIE WYSŁANY NA KUSR W CELU ZDOBYCIA UPRAWNIEŃ SEP
kontakt przez PUP - 2015-11-25 - Kędzierzyn-Koźle (opolskie)

SPRZEDAWCA - KASJER - 997,4 PLN

według wniosku
kontakt przez PUP - 2016-02-02 - Świebodzice (dolnośląskie)

STOLARZ MEBLOWY - od 2 000 PLN

Praca w zawodzie
F.H.U. "DUET" P. POTONIEC, P. WOLAK, W. POTONIEC - 2016-10-21 - Kraków (małopolskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

sprzedaż środków ochrony roślin
kontakt przez PUP - 2016-05-31 - Walentynów (mazowieckie)

TOKARZ W METALU - od 1 850 PLN

zgodnie z zajmowanym stanowiskiem
kontakt przez PUP - 2016-03-09 - Lubowidz (mazowieckie)

STOLARZ - od 1 850 PLN

-prace stolarskie
kontakt przez PUP - 2016-07-12 - Niepołomice (małopolskie)

REFERENT DO SPRAW KSIĘGOWOŚCI - od 1 850 PLN

Sprawdzanie i księgowanie dokumentów księgowych, przygotowywanie deklaracji podatkowych (PIT, VAT, itp.), archiwizowanie i numerowanie dokumentacji księgowej klientów biura.
kontakt przez PUP - 2016-07-07 - Nowy Wiśnicz (małopolskie)

1748U - PIEKARZ - od 2 000 PLN

do uzgodnienia
kontakt przez PUP - 2016-09-14 - Wacyn (mazowieckie)

KELNER - 997,4 PLN

Zgodnie z załączonym do wniosku Programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-04-26 - Żywiec (śląskie)

PRACOWNIK BIUROWY - od 1 850 PLN

Zainteresowane osoby z profilem II powinny zgłosić się do swojego doradcy klienta po skierowanie do pracodawcy. Oferta pracy w ramach refundacji wynagrodzenia, nagród i składek ZUS dla bezrobotnych do 30 roku życia. Przygotowywanie dokumentów do biura rachunkowego, kompletowanie dokumentów.
kontakt przez PUP - 2016-04-19 - Rybnik (śląskie)

ASYSTENT RZECZOZNAWCY MAJĄTKOWEGO - od 2 660 PLN

Pozyskiwanie dokumentów. Przygotowywanie analiz. Sporządzanie projektów operatów szacunkowych.
kontakt przez PUP - 2016-02-24 - Kraków (małopolskie)

MECHANIK - od 1 850 PLN

np.: naprawa silników, wymiana opon, oleju, obsługa diagnostyczna, utrzymanie w czystości miejsca pracy
kontakt przez PUP - 2016-12-05 - Przemyśl (podkarpackie)

PRACOWNIK OCHRONY - do 1 750 PLN

Ochrona obiektów
kontakt przez PUP - 2015-12-02 - Katowice (śląskie)