Praca FIZJOTERAPEUTA Kraków kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie

Zakres obowiązków:
Wykonywanie zabiegów z zakresu kinezterapii, fizykoterapii i masażu. Umiejętność oceny stanu funkcjonalnego pacjenta, dobór zabiegów fizjoterapeutycznych, planowanie leczenia fizjoterapeutycznego oraz ocena postępów. Obsługa kasy fiskalnej oraz terminala kart płatniczych. Prowadzenie elektronicznej dokumentacji medycznej. Rejestrowanie pacjentów na zabiegi (telefonicznie i osobiście). Utrzymywanie porządku w pomieszczeniach placówki, zgodnie w aktualnymi wymogami sanitarno-epidemiologicznymi.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: dwie zmiany

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 859,75 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: FIZJOTERAPEUTA

Data zakończenia pracy: 01.07.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat)

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Wykształcenie wyższe (fizjoterapia), umiejętności zawodowe

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie

Podobne oferty pracy

POMOCNIK ELEKTROMONTERA-REF - od 1 800 PLN

PRACE ELEKTROMONTAŻOWE, PRACE POMIAROWE,INSTALACJI ELEKTRYCZNYCH, PRZED DOPUSZCZENIEM DO PRAC POMIAROWYCH PRACOWNIK NABĘDZIE DOŚWIADCZENIA W ZAWODZIE A NASTĘPNIE ZOSTANIE WYSŁANY NA KUSR W CELU ZDOBYCIA UPRAWNIEŃ SEP
kontakt przez PUP - 2015-11-25 - Kędzierzyn-Koźle (opolskie)

INTROLIGATOR - od 925 PLN

Obsługa maszyn introligatorskich, klejenie, sortowanie, pakowanie wyrobów gotowych.
kontakt przez PUP - 2015-12-29 - Glinno (wielkopolskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

sprzedaz towarów i usług, obsługa kasy fiskalnej i lottomatu
kontakt przez PUP - 2017-03-24 - Gubin (lubuskie)

SZTUKATOR - do 1 000 PLN

Przygotowanie materiałów sztukatorskich, ocenianie stanu zachowanych elementóws ztukatorskich. Przygotowanie elementów do konserwacji. Zabiegi chemiczne, uzupełnianie ubytków sztukaterii. Wykończenia modeli, form od elementów sztukatorskich. Wykształcenie zawodowe budowlane. Doświadczenie zawodowe 5 lat na w/w stanowisku. Umiejętności tynkarskie, sztukatorskie.
kontakt przez PUP - 2016-04-04 - Ząbki (mazowieckie)

PEDAGOG - od 1 750 PLN

prowadzenie zajęć z zakresu wczesnego wspomagania rozwoju dziecka
kontakt przez PUP - 2015-12-15 - Jastrzębie-Zdrój (śląskie)

SPEDYTOR - 997,4 PLN

pomoc w organizowaniu transportu w krajach UE i PL, telefoniczny kontakt z kierowcami firmy
kontakt przez PUP - 2016-03-11 - Międzyrzec Podlaski (lubelskie)

OPIEKUNKA W ŻŁOBKU - od 925 PLN

j.w
kontakt przez PUP - 2016-02-23 - Warszawa (mazowieckie)

MECHANIK MASZYN ROLNICZYCH - 997,4 PLN

Naprawa maszyn rolniczych.
kontakt przez PUP - 2016-03-18 - Rawa Mazowiecka (łódzkie)

FRYZJER - do 1 850 PLN

Fryzjer damsko-męski
kontakt przez PUP - 2016-02-17 - Chorzów (śląskie)

PRACA W KASIE I/ LUB WYKŁADANIE TOWARU - 12 - 13 PLN

wykładanie towaru na półkach, sprzedaż produktów spożywczych
kontakt przez OHP - 2017-01-02 - Kraków (małopolskie)

MIĘDZYNARODOWY SPEDYTOR TRANSPORTU TOWAROWEGO - od 1 850 PLN

Opiekun i odprawa celna przewożonych ładunków do krajów Europy wschodniej
kontakt przez PUP - 2015-12-28 - Zgierz (łódzkie)

SZWACZKA - do 1 850 PLN

szycie pokrowców meblowych
kontakt przez PUP - 2016-12-27 - Kętrzyn (warmińsko-mazurskie)

ROBOTNIK LEŚNY - od 1 850 PLN

prace związane z wycinaniem drzew i zakrzeczeń
kontakt przez PUP - 2016-04-27 - Kaszuny (warmińsko-mazurskie)

PRACOWNIK SALONU SUKIEN ŚLUBNYCH (REF. WYN. ZA ZATR. OS. DO 30R.Ż.) - od 1 900 PLN

(ref. wynagrodzenia dla osób do 30rż)obsługa klientek salonu , przyuczenie do szycia
kontakt przez PUP - 2016-05-13 - Toruń (kujawsko-pomorskie)

ASYSTENT DO SPRAW KSIĘGOWOŚCI - od 1 850 PLN

WERYFIKOWANIE I WPROWADZANIE DOKUMENTÓW, NUMEROWANIE, DRUKOWANIE KSIĄG I EWIDENCJI, SPORZĄDZANIE DEKLARACJI PODATKOWYCH
kontakt przez PUP - 2016-06-30 - Kłodzko (dolnośląskie)

PRACOWNIK II STOPNIA WYKONUJACY ZADANIA W RAMACH ROBÓT PUBLICZNYCH - od 1 850 PLN

Oferta Robót Publicznych dla osoby bezrobotnej wskazanej przez Urząd Gminy
kontakt przez PUP - 2016-10-05 - Elbląg (warmińsko-mazurskie)

zapoznanie z praca w dziale handlu, obiegiem dokumentów, sporządzaniem dokumentacji sklepu, raportów, obsługa kasy fisklanje, obsługa klienta
kontakt przez PUP - 2016-03-08 - Szczawin Kościelny (mazowieckie)

POKOJOWA - od 900 PLN

przygotowanie pokoi w pensjonacie tj. wymiana pościeli, sprzątanie pokoi
kontakt przez PUP - 2016-11-30 - Szklarska Poręba (dolnośląskie)

PRACOWNIK BIUROWY - 997,4 PLN

prace biurowe,zakres obowiązków w załaczeniku nr3
kontakt przez PUP - 2016-02-10 - Zielona Góra (lubuskie)

POMOCNICZY ROBOTNIK BUDOWLANY - od 1 850 PLN

Wykonywanie instalacji elektrycznych i pozostałych robót budowlanych.Umowa o pracę na czas określony w wymiarze 1 etatu, jednozmianowa, w godz. 8.00 do 16.00.Wynagrodzenie 1.750 zł brutto Min podstawowe wykształcenie, nie wymagane doświadczenie. Praca u zleceniodawcy.
kontakt przez PUP - 2016-11-04 - Mściszewice (pomorskie)

MONTER INSTALACJI I URZĄDZEŃ SANITARNYCH - od 1 850 PLN

montaż i remont instalacji sanitarnych i gazowych
kontakt przez PUP - 2016-10-10 - Kudowa-Zdrój (dolnośląskie)

OPERATOR TAMPODRUKU(NR 0431) - od 12,3 PLN

ustawianie maszyny i dbanie o jej prawidłowe działanie nadzorowanie jakości produktu na każdym etapie pracy odpowiedni dobór farb, zgodny z wytycznymi utrzymywanie porządku na stanowisku pracy
kontakt przez PUP - 2016-01-27 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

STOLARZ, MONTER OKIEN - od 1 850 PLN

stolarz, monter okien
kontakt przez PUP - 2016-09-13 - Świercze (opolskie)

PRACOWNIK BIUROWY W KANCELARII NOTARIALNEJ - od 1 850 PLN

praca w kancelarii notarialnej
kontakt przez PUP - 2016-05-19 - Ruda Śląska (śląskie)

MAGAZYNIER - 997,4 PLN

zgodnie z programem stażu, do 30 roku życia
kontakt przez PUP - 2016-06-23 - Wiązownica (podkarpackie)

DORADCA KLIENTA - od 1 850 PLN

sprzedaż usług finansowych
kontakt przez PUP - 2016-08-09 - Wieluń (łódzkie)

PILARZ-KOSIARZ - od 2 000 PLN

Wycinka i pielęgnacja drzew, koszenie trawników w parkach, zieleńcach i pasach drogowych
kontakt przez PUP - 2017-01-12 - Łódź (łódzkie)

NAUCZYCIEL - od 1 850 PLN

przygotowanie i przeprowadzenie zajęć
kontakt przez PUP - 2016-06-27 - Karlino (zachodniopomorskie)