Praca FIZJOTERAPEUTA Dydnia kontakt przez PUP

Stanowisko: FIZJOTERAPEUTA

Wynagrodzenie: od 18 500 PLN

Zakres obowiązków: Wynikający ze stanowiska pracy

Data publikacji: 2014-07-02

Lokalizacja: Dydnia (podkarpackie)

Pracodawca: kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Dydnia, powiat: brzozowski, woj: podkarpackie

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 18 500 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: FIZJOTERAPEUTA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Dydnia

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: podkarpackie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: brzozowski

Zawód: fizjoterapeuta

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 18 500 PLN

Data zakończenia pracy: 19.08.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat), medyczne

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Brzozowie

Rynek 9, 36-200 Brzozów, powiat: brzozowski, woj: podkarpackie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie do pracy

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: podkarpackie

Powiat pracodawcy: brzozowski

Gmina pracodawcy: Brzozów

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Brzozów

Ulica pracodawcy: Rynek

Numer budynku pracodawcy: 9

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Brzozowie

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: fizjoterapeuta

Podobne oferty pracy

MONTER MEBLI - 997,4 PLN

Pomoc przy montażu mebli kuchennych.
kontakt przez PUP - 2016-06-01 - Mogilno (małopolskie)

SPECJALISTA DS. KSIĘGOWOŚCI - od 5 600 PLN

Przygotowywanie raportów i sprawozdań finansowych, codzienny kontakt z klientem obcojęzycznym
kontakt przez PUP - 2016-03-21 - Kraków (małopolskie)

RECEPCJONISTA HOTELOWY - 997,4 PLN

wg stanowiska
kontakt przez PUP - 2016-02-04 - Karnity (warmińsko-mazurskie)

KIEROWNIK DO SPRAW MARKETINGU, RELACJI BIZNESOWYCH I PARTNERSKICH - od 3 500 PLN

kierowanie zespołęm partrnerskim i biznesowym w obszarze marketingu , rozwój strategii marketingowej, kontrola wydatków związanych z reklamą i mierzenie rezultatów
kontakt przez PUP - 2017-04-12 - Rzeszów (podkarpackie)

MURARZ-TYNKARZ - od 12 PLN

Wznoszenie ścian z cegły, kamieni, elementów betonowych, gipsowych, ceramicznych i innych materiałów budowlanych: nakładanie warstw tynarskich ( wapiennych, cementowych, żywicznych, alabastrowych); wykonywanie schodów, filarów oraz stropów;układanie na ścianach okładzin; wykuwanie otworów oraz sporządzanie zapraw murarskuch i tynkarskich.
kontakt przez PUP - 2016-10-12 - Toruń (kujawsko-pomorskie)

SPRZEDAWCA - OFERTA STAŻU DLA OSÓB DO 30 ROKU ŻYCIA (NR 0282)/PHU HANDEL ART. SPOŻYWCZYMI MARIAN WIŚNIEWSKI - 997,4 PLN

staż w sklepie przy ul. Wawrzyniaka 13 w Inowrocławiu w godzinach 8:00 - 16:00
kontakt przez PUP - 2016-02-23 - Inowrocław (kujawsko-pomorskie)

BRUKARZ - od 2 000 PLN

w/g zakresu
kontakt przez PUP - 2017-02-15 - Gniezno (wielkopolskie)

P.O. SEKRETARZA SĄDOWEGO - 997,4 PLN

Nauka: protokołowania na rozprawach; sporządzania wokand, wezwań o uzupełnienia braków formalnych, rozpisywania terminów rozpraw; sporządzania monitów do biegłych o zwrot akt z opinią; wysyłanie akt ze zleceniami biegłym; sporządzania wezwań obraki, doręczeń pism; wysyłania akt na żądanie sądów.
kontakt przez PUP - 2017-03-01 - Konin (wielkopolskie)

ŚLUSARZ - od 2 000 PLN

Prace ślusarskie na warsztacie i wyjazdach. Praca w szczególności w brygadzie ukraińskiej.
kontakt przez PUP - 2017-03-13 - Gilowice (śląskie)

MONTER PODZESPOŁÓW AGD - od 1 040 PLN

- montaż podzespołów AGD- dbałość o stanowisko- kontrola komponentów,- kontrola i poprawność wyrobu gotowego
kontakt przez PUP - 2017-06-06 - Dąbrowa Górnicza (śląskie)

MAGAZYNIER - 997,4 PLN

Kompletowanie towarów według zamówień
kontakt przez PUP - 2016-06-27 - Sieradz (łódzkie)

STAŻ - SPEDYTOR - 997,4 PLN

pon- pt 8.30-16.30
kontakt przez PUP - 2017-04-14 - Opole (opolskie)

OPIEKUN OSOBY STARSZEJ - 997,4 PLN

opieka i pielęgnacja osób starszych
kontakt przez PUP - 2016-02-24 - Dulowa (małopolskie)

MONTER OCIEPLEŃ BUDYNKÓW - od 2 774,96 PLN

ocieplanie, tynkowanie, malowanie elewacji, rzetelne wykonywanie pracy
kontakt przez PUP - 2016-09-07 - Mirsk (dolnośląskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY/KONSERWATOR - do 2 100 PLN

Jeżdżenie samochodem typu BUS po różnych stacjach beznzynowych, sprzątanie terenów zielonych, spawanie, drobne naprawy. Jedna zmiana 8:00-16:00, umowa o pracę.
kontakt przez PUP - 2016-07-21 - Wrocław (dolnośląskie)

SPRZEDAWCA - od 1 750 PLN

Sprzedaż arykułów spożywczych i przemysłowych
kontakt przez PUP - 2015-12-01 - Gilowice (śląskie)

OPERATOR TRANSPORTU - 2 500 - 3 000 PLN

obsługa wózka widłowego, obsługa wózka elektrycznego
kontakt przez PUP - 2016-06-17 - Nowy Dwór Mazowiecki (mazowieckie)

PRACOWNIK FIZYCZNY - od 1 850 PLN

Praca na produkcji
kontakt przez PUP - 2016-08-05 - Ostrów Mazowiecka (mazowieckie)

AKWIZYTOR - od 1 850 PLN

zbieranie zamówień, reklama firmy
kontakt przez PUP - 2016-05-04 - Starachowice (świętokrzyskie)

KUCHARZ - od 1 850 PLN

przygotowywanie posiłków
kontakt przez PUP - 2016-04-19 - Sitaniec-Wolica (lubelskie)

565U - KELNER - 997,4 PLN

do uzgodnienia
kontakt przez PUP - 2016-03-30 - Ślepowron (mazowieckie)

PIASKARZ - od 1 850 PLN

piaskowanie elementów metalowych, przygotowanie do malowania proszkowego
kontakt przez PUP - 2016-05-30 - Karłowiec (dolnośląskie)

AGENT DS. OBSŁUGI PASAŻERSKIEJ - do 2 100 PLN

Obsługa pasażerów lini i lotniczych przy stanowiskach check-in lub w biurze bagażu zaginionego a także pomoc przy odprawie pasażerów w gate, z wykorzystaniem nowoczesnych systemów odpraw. Udzielanie wsparcia i pomoc pasażerom z całego świata na każdym etapie ich podróży, zgodnie ze standardami lotniczymi oraz oczekiwaniami naszych Klientów.
kontakt przez PUP - 2017-04-27 - Gdańsk (pomorskie)

KUCHARZ - 997,4 PLN

Pomoc przy przygotowywaniu potraw, dbanie o czystość na zapleczu kuchennym, wstępna obróbka mięs, warzyw, wydawanie potraw, pomoc przy imprezach
kontakt przez PUP - 2016-01-27 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

MONTER INSTALACJI ELEKTRYCZNYCH - od 1 850 PLN

montaż instalacji elektrycznych, montaż systemów alarmowych montaż mionitoringów, programowanie sprzętu elektronicznego
kontakt przez PUP - 2016-11-29 - Bieżuń (mazowieckie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

zgodnie z programem stazu
kontakt przez PUP - 2017-02-21 - Olecko (warmińsko-mazurskie)

PRACOWNIK PRZYGOTOWUJĄCY POSIŁKI TYPU FAST FOOD - 997,4 PLN

przygotowanie posiłków fast food
kontakt przez PUP - 2017-03-14 - Płońsk (mazowieckie)