Praca FIZJOTERAPEUTA Dydnia kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Dydnia, powiat: brzozowski, woj: podkarpackie

Zakres obowiązków: Wynikający ze stanowiska pracy

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 18 500 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: FIZJOTERAPEUTA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Dydnia

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: podkarpackie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: brzozowski

Zawód: fizjoterapeuta

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 18 500 PLN

Data zakończenia pracy: 19.08.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat), medyczne

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Brzozowie

Rynek 9, 36-200 Brzozów, powiat: brzozowski, woj: podkarpackie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie do pracy

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: podkarpackie

Powiat pracodawcy: brzozowski

Gmina pracodawcy: Brzozów

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Brzozów

Ulica pracodawcy: Rynek

Numer budynku pracodawcy: 9

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Brzozowie

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: fizjoterapeuta

Podobne oferty pracy

SPRZEDAWCA - od 9 PLN

obsługa klienta,
kontakt przez PUP - 2016-03-15 - Ruda Śląska (śląskie)

ASYSTENT ZARZĄDCY NIERUCHOMOŚCIAMI - od 2 000 PLN

OBSŁUGA BIURA, KORESPONDENCJI, OBSŁUG AKLIENTA, ZEBRAŃ WSPÓLNOT MIESZKANIOWYCHWYMAGANIA;WYKSZTAŁCENI WYŻSZE, PRAWO JAZDY B, OBSŁUGA KOMPUTERA,
kontakt przez PUP - 2016-02-08 - Szczecin (zachodniopomorskie)

MAGAZYNIER - 997,4 PLN

Magazyniera
kontakt przez PUP - 2016-03-09 - Tomaszów Lubelski (lubelskie)

PRACOWNIK FIZYCZNY(NR 9022) - od 1 750 PLN

Brak danych
kontakt przez PUP - 2015-11-27 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

SPRZEDAWCA - od 2 200 PLN

Sprzedaż z za lady
kontakt przez PUP - 2016-10-26 - Koszalin (zachodniopomorskie)

MONTER IZOLACJI PRZEMYSŁOWYCH - od 1 850 PLN

WYKONYWANIE, KONSERWACJA, REMONTY I NAPRAWY IZOLACJI OBIEKTÓW I URZĄDZEŃ PRZEMYSŁOWYCH TAKICH JAK: RUROCIĄGI, ZBIORNIKI, WYMIENNIKI CIEPŁA, KOTŁY, TURBINY I PIECE PRZEMYSŁOWE, KOMORY I INNE, POSŁUGUJĄC SIĘ SPECJALISTYCZNYMI NARZĘDZIAMI I SPRZĘTEM I SPRZĘTEM.
kontakt przez PUP - 2016-03-24 - Banino (pomorskie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - od 3 700 PLN

Do obowiązków pracownika należeć będzie obsługa klientów z rynków wschodnich (kraje arabskie), polegająca na sprzedaży usług firmy, reprezentacja firmy na rynku i w kontaktach z klientami, monitorowanie rynku, opieka nad klientami firmy podczas pobytu w Polsce. Sporadyczne delegacje np. po UAE w celu pozyskiwania klientów.
kontakt przez PUP - 2015-12-23 - Wrocław (dolnośląskie)

PRACOWNIK BIUROWY - od 1 860 PLN

wystawianie części na portalach aukcyjnych, wystawianie zaświadczeń o demontażu pojazdu-możliwość przyuczenia, pakowanie oraz wysyłaka części
kontakt przez PUP - 2016-09-19 - Gubin (lubuskie)

POMOCNICZY ROBOTNIK BUDOWLANY - od 1 850 PLN

w/g zakresu czynności
kontakt przez PUP - 2016-03-10 - Działdowo (warmińsko-mazurskie)

REŻYSER TEATRALNY - od 34 600 PLN

Osobiste i samodzielne wyreżyserowanie przedstawienia teatralnego
kontakt przez PUP - 2016-03-18 - Kraków (małopolskie)

ELEKTROMONTER - od 1 850 PLN

j.w
kontakt przez PUP - 2016-09-27 - Warszawa (mazowieckie)

OPERATOR LINII PRODUKCJI - od 1 850 PLN

obsługa nawijaka do piany polietylenowej i polipropylenowej, pomocnik operatora maszyny Ekstruder
kontakt przez PUP - 2015-12-31 - Olszyna (dolnośląskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY/KONSERWATOR - do 2 100 PLN

Jeżdżenie samochodem typu BUS po różnych stacjach beznzynowych, sprzątanie terenów zielonych, spawanie, drobne naprawy. Jedna zmiana 8:00-16:00, umowa o pracę.
kontakt przez PUP - 2016-07-21 - Wrocław (dolnośląskie)

MAGAZYNIER (STAŻ) - 997,4 PLN

Osoby zarejestrowane w PUP Zabrze z II profilem pomocy.
kontakt przez PUP - 2016-06-28 - Zabrze (śląskie)

KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO - 2 000 - 3 000 PLN

Zgodny ze stanowiskiem
kontakt przez PUP - 2016-06-13 - Krasnystaw (lubelskie)

SPRZEDAWCA W STACJI PALIW - 997,4 PLN

sprzedaz paliwa
kontakt przez PUP - 2017-02-10 - Bońki (mazowieckie)

KIEROWCA - od 1 850 PLN

dostawa wyrobów zakładu do punktów sprzedaży (trasy dostaw)
kontakt przez PUP - 2016-03-04 - Rogoźno (wielkopolskie)

INSTRUKTOR - od 2 300 PLN

j.w.
kontakt przez PUP - 2016-12-01 - Warszawa (mazowieckie)

POMOCNICZY ROBOTNIK LEŚNY - 997,4 PLN

w/g satnowiska
kontakt przez PUP - 2016-02-25 - Giby (podlaskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY- ROBOTY PUBLICZNE - od 925 PLN

Drobne prace remontowe
kontakt przez PUP - 2016-05-27 - Małomice (lubuskie)

MONTER - od 1 850 PLN

Fazowanie, cięcie, przygotowywanie materiału do spawania, czytanie rysunku izometrycznego.
kontakt przez PUP - 2016-03-21 - Głogów (dolnośląskie)

INSTRUKTOR RZEMIOSŁA ARTYSTYCZNEGO - 997,4 PLN

Pomoc w przygotowywaniu zajeć manualnych.
kontakt przez PUP - 2016-10-26 - Rawa Mazowiecka (łódzkie)

REFERENT W SAMODZIELNYM REFERACIE OGÓLNYM (STAŻ FP) - 997,4 PLN

Zapoznanie z zasadami realizacji współpracy ze środkami masowego przekazu i inne
kontakt przez PUP - 2016-08-23 - Koszalin (zachodniopomorskie)

PALACZ PIECÓW ZWYKŁYCH - od 1 850 PLN

obsługa pieca, inne prace zlecone przez pracodawcę
kontakt przez PUP - 2016-01-26 - Gąski (warmińsko-mazurskie)

OPERATOR POJAZDU - od 1 850 PLN

przewożenie drewna ciągnikiem, załadunek i rozładunek drewna,
kontakt przez PUP - 2016-02-02 - Sokolniki (podkarpackie)

GRAFIK KOMPUTEROWY (ART. 150F DOTYCZY OSÓB DO 30 ROKU ŻYCIA) - od 2 000 PLN

projektowanie graficzne, tworzenie serwisów www
kontakt przez PUP - 2016-02-16 - Gorzów Wielkopolski (lubuskie)

KIEROWCA CIĄGNIKA SIODŁOWEGO - do 2 000 PLN

prowadzenie samochodów cięzarowych na trasach krajowych i zagranicznych,codzienna obsługa pojazdów i przyczep.Niezbedne czynności administracyjne.Utrzymanie pojazdu w czystości,kontrolowanie (Oferta GCP Koniecpol) załadunku,prowadzenie dokumentacji pojazdu związanej z transportem
kontakt przez PUP - 2016-08-11 - Święta Anna (śląskie)

SZWACZKA - od 1 850 PLN

umiejętność szycia wyrobów w całości
kontakt przez PUP - 2016-04-13 - Ozorków (łódzkie)

POMOC NAUCZYCIELA - od 925 PLN

zgodne ze stanowiskiem pracy
kontakt przez PUP - 2016-01-27 - Mogilno (kujawsko-pomorskie)