Praca FIZJOTERAPEUTA Bolesław kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Bolesław, powiat: olkuski, woj: małopolskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków:
wykonywanie zabiegów z zakresu fizjoterapii oraz masażu leczniczego

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: FIZJOTERAPEUTA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Bolesław

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: małopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: olkuski

Zawód: fizjoterapeuta

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 6

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat), medyczne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: wymagane wyksztalcenie wyższe fizjoterapia.

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Olkuszu

Minkiewicza 2, 32-300 Olkusz, powiat: olkuski, woj: małopolskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie z PUP-brak możliwości wysyłania cv

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: małopolskie

Powiat pracodawcy: olkuski

Gmina pracodawcy: Olkusz

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Olkusz

Ulica pracodawcy: Minkiewicza

Numer budynku pracodawcy: 2

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Olkuszu

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: fizjoterapeuta

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

KRAWIEC - od 2 000 PLN

szycie firan i zasłon
kontakt przez PUP - 2017-01-24 - Częstochowa (śląskie)

STAŻ - ASYSTENT NAUCZYCIELA - 997,4 PLN

pon- pt 7.30-15.30
kontakt przez PUP - 2016-07-25 - Opole (opolskie)

PRACOWNIK OGÓLNOBUDOWLANY - od 1 850 PLN

Wykonywanie prac ogólnobudowlanych. Praca na terenie Śremu i okolic w godzinach 7.00-15.00.
kontakt przez PUP - 2016-06-16 - Śrem (wielkopolskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - do 2 000 PLN

Praca na terenie gminy Cegłów
kontakt przez PUP - 2017-03-14 - Cegłów (mazowieckie)

KUCHARZ KUCHNI TURECKIEJ - od 1 950 PLN

Przygotowywanie dań kuchni tureckiej, dbanie po czystość na stanowisku pracy.
kontakt przez PUP - 2016-06-13 - Jasło (podkarpackie)

HYDRAULIK - od 1 850 PLN

wykonywanie przyłączy wod - kan
kontakt przez PUP - 2016-06-10 - Radzyń Podlaski (lubelskie)

TŁUMACZ PRZEZ TELEFON - od 13 PLN

tłumaczenie rozmów z klientami z Indii, obsługa poczty w języku hindii, dbanie o relacje z klientami
kontakt przez PUP - 2017-02-14 - Józefosław (mazowieckie)

SPEDYTOR - STAŻ POWER 2 - 997,4 PLN

wg programu
kontakt przez PUP - 2016-07-01 - Warszawa (mazowieckie)

POMOC APTECZNA - do 1 900 PLN

przyjmowanie leków z hurtowni, przygotowywanie dostaw i zamówień
kontakt przez PUP - 2016-03-17 - Warszawa (mazowieckie)

LAKIERNIK K/M - od 2 500 PLN

jw.
kontakt przez PUP - 2016-10-13 - Warszawa (mazowieckie)

PRACOWNIK DZIAŁU MARKETINGU - do 1 850 PLN

Opieka nad strona internetową, oraz profilami firmowymi na FB, tworzenie kampanii marketingowych, przygotowanie projektów graficznych.
kontakt przez PUP - 2016-07-25 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

WIERZBICA - 47U (PRACOWNIK BIUROWY) - od 1 850 PLN

prowadzenie biura i zawieranie ubezpieczeń
kontakt przez PUP - 2016-08-12 - Orońsko (mazowieckie)

DYŻURNY RUCHU - 997,4 PLN

Udzielanie informacji o funkcjonowaniu komunikacji pasażerskiej.
kontakt przez PUP - 2016-02-22 - Rawa Mazowiecka (łódzkie)

HODOWCA ZWIERZĄT FUTERKOWYCH - od 12 PLN

wykształcenie bez znaczenia, min. 3-letnie doświadczenie, znajomość podstawowych zasad hodowli zwierząt futerkowych. Czynności związane z hodowlą zwierząt futerkowych w tym karmienie zwierząt, przesadzanie zwierząt i kontrolowanie zwierząt.
kontakt przez PUP - 2016-04-07 - Dębowiec (wielkopolskie)

STAŻ - SPECJALISTA DO SPRAW SPRZEDAŻY - 997,4 PLN

pon- pt 8-16
kontakt przez PUP - 2016-03-31 - Opole (opolskie)

BRUKARZ - od 1 850 PLN

układnie kostki brukowej, prowadzenie auta dostawczego
kontakt przez PUP - 2016-01-25 - Chrzanów (małopolskie)

PIEKARZ - CUKIERNIK - od 2 000 PLN

produkcja piekarniczo-ciastkarska, obsługa specjalistycznych urządzeń
kontakt przez PUP - 2017-03-09 - Sosnowiec (śląskie)

FLORYSTA SPRZEDAWCA K/M - od 2 000 PLN

jw.
kontakt przez PUP - 2016-10-25 - Warszawa (mazowieckie)

MALARZ - 997,4 PLN

Do zakresu obowiązków należeć będzie malowanie elewacji budynków
kontakt przez PUP - 2016-05-18 - Mława (mazowieckie)

KUCHARZ - od 1 600 PLN

przygotowywanie posiłków dla grup sportowych, wydawanie posiłków w bufecie szwedzkim dla grup z Rosji, Ukrainy, Litwy, ustalanie menu dla grup
kontakt przez PUP - 2017-02-27 - Górki Wielkie (śląskie)

MURARZ - od 2 000 PLN

murowanie ścian z różnego rodzaju materiałów.
kontakt przez PUP - 2016-11-16 - Oblin (mazowieckie)

KONSERWATOR - 997,4 PLN

zgodnie z programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-03-01 - Gozdowo (mazowieckie)

BARMAN-KELNER - 997,4 PLN

Obsługa kasy fiskalnej, obsługa klienta indywidualnego i grupowego, sprzedaż produktów i towarów, przygotowywanie planu zamówień, staż w godz. 15.00-22.00, środa-niedziela
kontakt przez PUP - 2017-03-10 - Drobin (mazowieckie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

SPRZEDAŻ ARTYKUŁOW OGRODNICZYCH ROLNICZYCH AGD METALOWYCH CHEMICZNYCH FARB I ART. MURARSKICH ORAZ ŚRODKÓW OCHRONY ROŚLIN
kontakt przez PUP - 2016-03-23 - Repki (mazowieckie)

PRACOWNIK DS. ADMINISTRACJI - od 2 000 PLN

obsługa klienta; prowadzenie sekretariatu w szkole językowej; prowadzenie dokumentacji szkoły
kontakt przez PUP - 2017-02-22 - Mława (mazowieckie)

PRACOWNIK OBSŁUGI FERMY DROBIU - od 1 000 PLN

obsługa hodowli drobiu: obsługa maszyn i urządzeń do zadawania paszy i wody, mycie i konserwacja
kontakt przez PUP - 2017-03-09 - Piołunka (świętokrzyskie)

POZOSTALI MONTERZY GDZIE INDZIEJ NIESKLASYFIKOWANI - 997,4 PLN

Łączenie elementów według rysunku technicznego
kontakt przez PUP - 2016-07-13 - Szczecin (zachodniopomorskie)