Praca FAKTURZYSTKA Zielona Góra kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Zielona Góra, powiat: m. Zielona Góra, woj: lubuskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków: według zawodu

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: FAKTURZYSTKA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Zielona Góra

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: lubuskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Zielona Góra

Zawód: fakturzystka

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 6

Data zakończenia pracy: 30.11.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Zielonej Górze

Sienkiewicza 9, 65-443 Zielona Góra, powiat: m. Zielona Góra, woj: lubuskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: lubuskie

Powiat pracodawcy: m. Zielona Góra

Gmina pracodawcy: Zielona Góra

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Zielona Góra

Ulica pracodawcy: Sienkiewicza

Numer budynku pracodawcy: 9

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Zielonej Górze

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: fakturzystka

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

POMOC KUCHENNA - od 1 850 PLN

Zmywanie naczyń, przygotowywanie półproduktów
kontakt przez PUP - 2016-11-07 - Zabierzów (małopolskie)

TECHNIK LOGISTYK - 997,4 PLN

Analiza stanów magazynowych, przygotowywanie zamówień i nadzór nad ich terminową realizacją. Wprowadzanie dostaw oraz faktur do systemu.
kontakt przez PUP - 2016-01-27 - Strzelin (dolnośląskie)

AKTORKA TEATRALNA - od 6 495 PLN

przygotowanie oraz trzykrotne wykonanie roli w przedstawieniu
kontakt przez PUP - 2016-03-18 - Kraków (małopolskie)

1632U KIEROWCA - od 1 850 PLN

do uzgodnienia
kontakt przez PUP - 2016-08-19 - Trablice (mazowieckie)

SEKRETARKA - od 1 850 PLN

kontakt przez PUP - 2016-08-11 - Giżycko (warmińsko-mazurskie)

POMOC BIUROWA - 997,4 PLN

obsługa klienta w zakresie świadczeń rodzinnych
kontakt przez PUP - 2016-01-26 - Kluczbork (opolskie)

PRACOWNIK PRAC DORYWCZYCH - od 1 850 PLN

-wykonywanie prostych czynności konserwacyjnych, dbanie o porządek obiektu
kontakt przez PUP - 2016-02-12 - Zgierz (łódzkie)

POMOCNIK KUCHARZA - od 1 900 PLN

Przygotowywanie surowców do dań gorących kuchni tureckiej orientalnej. Czytanie literatury przedmiotu (wymagana znajomość j. tureckiego). Umowa o pracę na czas określony 1 rok.
kontakt przez PUP - 2016-01-07 - Piła (wielkopolskie)

TECHNIK INFORMATYK-ZOBOWIĄZANIE PO STAŻU - od 1 850 PLN

zgodny z zakresem zadań
kontakt przez PUP - 2016-10-12 - Mełno (kujawsko-pomorskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

-zapoznanie się z regulaminem pracy oraz asortymentem w sklep[ie,-dbanie o wystrój sklepu i wystawy sklepowej,-weryfikacja dostawy towaru pod względem ilościowym i jakościowym,-nauka obsługi kasy fiskalnej,-przygotowanie zamówień towaru,-obsługa klienta.
kontakt przez PUP - 2016-01-28 - Świebodzin (lubuskie)

wg programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-02-19 - Końskie (świętokrzyskie)

POMOC KUCHENNA - 997,4 PLN

Pomoc kuchenna
kontakt przez PUP - 2016-05-30 - Szczucin (małopolskie)

LEKTOR JĘZYKA ROSYJSKIEGO - do 1 850 PLN

nauka języka rosyjskiego w siedzibach firm i u klienta indywidualnego
kontakt przez PUP - 2016-11-22 - Chorzów (śląskie)

ŚLUSARZ - od 1 850 PLN

Spawanie elementów metalowych, prace zlecone przez kierownika, obróbka metali
kontakt przez PUP - 2016-06-15 - Uzdowo (warmińsko-mazurskie)

MAGAZYNIER - od 1 850 PLN

kontakt przez PUP - 2016-09-13 - Obrzycko (wielkopolskie)

SPRZEDAWCA - BRANŻA AGD RTV (STAŻ) - 997,4 PLN

zgodnie z programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-02-24 - Krosno (podkarpackie)

SORTOWACZ ODPADÓW - 997,4 PLN

wg programu
kontakt przez PUP - 2016-02-10 - Lucin (mazowieckie)

SPECJALISTA DO SPRAW REKLAMY-UZUPEŁNIENIE STANOWISKA PRACY. OFERTA DLA OSÓB BEZROBOTNYCH ZAREJESTROWANYCH W PUP PARCZEW. - od 1 850 PLN

produkcja, przygotowanie i montaż reklam i materiałów reklamowych
kontakt przez PUP - 2016-09-07 - Parczew (lubelskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 1 850 PLN

kontakt przez PUP - 2016-09-15 - Pniewo (wielkopolskie)

ASYSTENT NAUCZYCIELA PRZEDSZKOLA - 997,4 PLN

według stanowiska
kontakt przez PUP - 2016-01-26 - Węgorzewo (warmińsko-mazurskie)

POMOC KUCHENNA - od 1 750 PLN

j.w.
kontakt przez PUP - 2015-12-21 - Warszawa (mazowieckie)

STOLARZ - od 1 900 PLN

obróbka drewna na maszynach stolarskich
kontakt przez PUP - 2016-05-12 - Kowale (śląskie)

Wymagania: wykształcenie średnie.
kontakt przez PUP - 2016-02-09 - Racibórz (śląskie)

WYTACZARZ - od 1 850 PLN

operator wytaczarki
kontakt przez PUP - 2016-07-08 - Radomsko (łódzkie)

ELEKTRYK - od 925 PLN

montaż, instalacja, konserwacja i naprawa instalacji elektrycznych
kontakt przez PUP - 2016-06-06 - Puszczykowo (wielkopolskie)

KIEROWNIK - od 2 200 PLN

Zarządzanie dostawami i przygotowywanie zmówień klientów, analizowanie rynku także w Chinach, sporządzanie zamówień, wykonywanie prac zleconych przez zarząd i inne, nadzorowanie sieci handlowej Spółki kompetencje
kontakt przez PUP - 2016-09-23 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

SPRZEDAWCA - do 1 850 PLN

Sprzedawca
kontakt przez PUP - 2016-11-22 - Radomyśl Wielki (podkarpackie)

FREZER- 145 D - od 2 250 PLN

wg wniosku
kontakt przez PUP - 2015-12-21 - Świdnica (dolnośląskie)

OPIEKUN OSÓB STARSZYCH - 997,4 PLN

Wg. harmonogramu FP
kontakt przez PUP - 2016-10-10 - Dobiegniew (lubuskie)

Wybierz województwo

Oferty pracy z Indeed