Praca FAKTURZYSTKA Wierzbica Górna kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Wierzbica Górna, powiat: kluczborski, woj: opolskie

Zakres obowiązków: zgodnie z zakresem obowiązków

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 750 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: FAKTURZYSTKA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Wierzbica Górna

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: opolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: kluczborski

Zawód: fakturzystka

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 750 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Kluczborku

Sienkiewicza 22b, 46-200 Kluczbork, powiat: kluczborski, woj: opolskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: opolskie

Powiat pracodawcy: kluczborski

Gmina pracodawcy: Kluczbork

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Kluczbork

Ulica pracodawcy: Sienkiewicza

Numer budynku pracodawcy: 22b

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Kluczborku

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: fakturzystka

Podobne oferty pracy

MAGAZYNIER - PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - od 1 850 PLN

Reklama firmy, dowóz towaru, stan magazynowy na zakładzie
kontakt przez PUP - 2016-05-20 - Bukownica (wielkopolskie)

SPECJALISTA DS. INWESTYCJI - od 1 850 PLN

doradztwo, przygotowywanie aplikacji, rozliczenie projektu
kontakt przez PUP - 2016-02-16 - Łódź (łódzkie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 1 850 PLN

prace porządkowe i remontowe
kontakt przez PUP - 2016-03-15 - Kętrzyn (warmińsko-mazurskie)

POMOC KUCHENNA - od 1 560 PLN

Pomoc w przygotowaniu dań kuchni tajskiej
kontakt przez PUP - 2017-01-23 - Poznań (wielkopolskie)

TATUAŻYSTA - od 960 PLN

j.w
kontakt przez PUP - 2016-03-01 - Warszawa (mazowieckie)

PRACOWNIK BUDOWLANY - PRACE INTERWENCYJNE FP - od 925 PLN

Pomocnik budowlany, prace instalacyjne wodno-kanalizacyjne i CO
kontakt przez PUP - 2016-03-23 - Dzietrzychowice (lubuskie)

KSIĘGOWY - od 2 000 PLN

Księgowanie dok.
kontakt przez PUP - 2016-02-19 - Milicz (dolnośląskie)

LEKARZ WETERYNARII - 997,4 PLN

wg wniosku
kontakt przez PUP - 2016-09-26 - Żarów (dolnośląskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 1 750 PLN

robotnik gospodarczy, odsnieżanie, koszenie trawników
kontakt przez PUP - 2015-12-22 - Miłomłyn (warmińsko-mazurskie)

KIEROWCA SAMOCHODU DOSTAWCZEGO - od 1 750 PLN

zgodnie z z akresem obowiązków
kontakt przez PUP - 2015-11-17 - Białobrzegi (mazowieckie)

REJESTRATORKA MEDYCZNA - 997,4 PLN

Nauka obsługi pacjentów pod kątem rejestracji, pomoc przy wykonywaniu czynnośći administracyjno-organizacyjnych, nauka obsługi komputera, nauka obsługi kasy fiskalnej i terminala płatniczego.
kontakt przez PUP - 2017-01-24 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

KUCHARZ KUCHNI CHIŃSKIEJ - od 2 000 PLN

Przygotowywanie dań kuchni chińskiej, znajomość przypraw właściwych dla kuchni chińskiej.
kontakt przez PUP - 2016-11-03 - Łódź (łódzkie)

CIEŚLA - od 3 000 PLN

Cieśla
kontakt przez PUP - 2017-01-26 - Białka (małopolskie)

SPRZEDAWCA-OPTYK - 997,4 PLN

obsługa klienta,realizacja recept,dobór szkieł,nauka obsługi maszyn
kontakt przez PUP - 2016-04-14 - Bolesławiec (dolnośląskie)

SZTUKATOR - od 1 300 PLN

Tworzenie i odtwarzanie elementów dekoracyjnych wnętrz i elewacji budynków. Wszelkie roboty tynkarskie. Uzupełnianie ubytków sztukaterii. montowanie odlewów i elementów sztukaterii. Ocenianie stanu zachowania elementów sztukatorskich. Przygotowywanie bieżącej dokumentacji.
kontakt przez PUP - 2017-03-01 - Grodzisk Mazowiecki (mazowieckie)

KONWOJENT - POMOC KIEROWCY - od 2 400 PLN

Pomoc kierowcy w rozładunku towarów (piwo, woda, napoje).
kontakt przez PUP - 2016-09-20 - Częstochowa (śląskie)

CIEŚLA - 2 500 - 4 000 PLN

jw.
kontakt przez PUP - 2016-08-26 - Warszawa (mazowieckie)

MONTER - od 2 000 PLN

kontakt przez PUP - 2016-07-25 - Tczew (pomorskie)

PRACOWNIK BIUROWY - HANDLOWIEC - od 1 750 PLN

-przyjmowanie zamówień od klientów, -wprowadzanie zamówień do programu magazynowego Subiekt, -wypisywanie faktur, dokumentów handlowych, -bieżący kontakt z klientami, -poszukiwanie nowych klientów drogą mailową i telefoniczną (jak trzeba również w terenie), -utrzymanie bieżącego funkcjonowania biura
kontakt przez PUP - 2015-12-01 - Michałowice (małopolskie)

KELNER-BARISTA - do 1 971 PLN

Oferta dla osób do 30 roku zgodnie z art. 150f ustawy.Wykształcenie zawodowe lub średnie; mile widziane doświadczenie; książeczka sanepidu; Zakres obowiązków: przygotowywanie sali konsumpcyjnej do obsługi kelnerskiej; udzielanie konsumentowani informacji dot. jadłospisów, wartości odżywczych potraw i technologii ich przyrządzania; przyjmowanie i rejestrowanie zamówień; serwowanie potraw i napojów; jedna zmiana; miejsce pracy: Knurów
kontakt przez PUP - 2016-04-27 - Knurów (śląskie)

PRACOWNIK KOLEKTURY - od 1 850 PLN

sprzedaż towarów wkiosku, obsługa lottomatu
kontakt przez PUP - 2016-05-12 - Toruń (kujawsko-pomorskie)

POMOCNIK W KOMISIE SAMOCHODOWYM - od 2 000 PLN

przygotowywanie aut do sprzedaży
kontakt przez PUP - 2016-10-19 - Zgierz (łódzkie)

PEDAGOG - 997,4 PLN

Organizowanie zajęć dzieciom przebywającym w PSOW; prowadzenie dokumentacji; praca socjalna; informowanie klientów o ich prawach i obowiązkach.
kontakt przez PUP - 2017-01-10 - Wodzisław Śląski (śląskie)

INŻYNIER SPRZEDAŻY TECHNOLOGII I USŁUG TELEINFORMATYCZNYCH (S) - 997,4 PLN

Sprzedaż produktów firmy na obszarze działania, uzupełnianie wiedzy z dziedziny techniki oferowanej przez firmę, uczestniczenie w targach, sesjach i konferencjach organizowanych w celu promocji wyrobów firmy, szkolenie personelu handlowego, organizowanie lub zlecanie akcji reklamowych produktów firmy, pilotowanie dostaw do klientów, wykonywanie innych zleconych czynności
kontakt przez PUP - 2016-04-05 - Tarnów (małopolskie)

KOORDYNATOR DZIAŁU HANDLOWEGO - od 1 850 PLN

PROWADZENIE SZKOLEŃ, PREZENTACJI Z ZAKRESU WYKORZYSTYWANIA ODNAWIALNYCH ŹRÓDEŁ ENERGII, TELEFONICZNA OBSŁUGA KLIENTÓW, ADMINISTRACJA BIUROWA
kontakt przez PUP - 2016-04-14 - Skierniewice (łódzkie)

KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO - od 2 000 PLN

przewóz towarów
kontakt przez PUP - 2017-03-30 - Tryńcza (podkarpackie)

STOLARZ-MONTAŻYSTA MEBLI/POMOCNIK - od 1 850 PLN

pomoc warsztatowa, montaż mebli
kontakt przez PUP - 2016-02-04 - Leszno (wielkopolskie)

HANDLOWIEC - od 1 200 PLN

prowadzenie negocjacji z dostawcami i odbiorcami towarów i usług, przygotowywanie oraz zawieranie umów handlowych
kontakt przez PUP - 2016-04-05 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

SPRZEDAWCA - od 2 000 PLN

prowadzenie sprzwedaży w sklepie, układanie towaru
kontakt przez PUP - 2017-01-03 - Biała Piska (warmińsko-mazurskie)