Praca FAKTURZYSTA Wola Mielecka kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Wola Mielecka, powiat: mielecki, woj: podkarpackie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków:
Fakturzysta wystawia dokumenty związane ze sprzedażą. Wprowadzanie danych do systemu komputerowego, wystawianie faktur korygujących, archiwizowanie kopii dokumentacji sprzedaży, sprawdzanie poprawności faktur, prowadzenie rejestru kontahentów, dbanie o prawidłowy obieg dokumentów sprzdaży.

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: FAKTURZYSTA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Wola Mielecka

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: podkarpackie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: mielecki

Zawód: fakturzystka

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 5

Data zakończenia pracy: 14.11.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie ogólnokształcące

Wymagane wykształcenie dla kandydatów: zasadnicze zawodowe

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Mielcu

Chopina 16a, 39-300 Mielec, powiat: mielecki, woj: podkarpackie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne:
Oferta odbywania stażu dla bezrobotnych do 29 roku życia (do dnia poprzedzającego 30 urodziny), posiadających ustalony przez Urząd Pracy odpowiedni profil pomocy proszone są o zgłoszenie się do doradcy klienta do Powiatowego urzędu Pracy w Mielcu w celu otrzymania skierowania.

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: podkarpackie

Powiat pracodawcy: mielecki

Gmina pracodawcy: Mielec

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Mielec

Ulica pracodawcy: Chopina

Numer budynku pracodawcy: 16a

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Mielcu

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: fakturzystka

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

POMOCNIK BIBLIOTECZNY - 997,4 PLN

wprowadzanie księgozbioru do programu SOWA,
kontakt przez PUP - 2017-03-10 - Kwidzyn (pomorskie)

URZĘDNIK PODATKOWY - 997,4 PLN

zgodnie z zawodem
kontakt przez PUP - 2016-01-19 - Olsztyn (warmińsko-mazurskie)

PRACOWNIK DO SPRAW EWIDENCJI LUDNOŚCI - 997,4 PLN

zgodnie z programem
kontakt przez PUP - 2017-02-13 - Strzelce Wielkie (łódzkie)

MAGAZYNIER - 997,4 PLN

w zakresie magazyniera
kontakt przez PUP - 2016-07-11 - Przechlewo (pomorskie)

KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO KAT. C - od 2 000 PLN

transport towarów samochodem plandeką na terenie kraju
kontakt przez PUP - 2016-11-04 - Zagórzany (małopolskie)

SPECJALISTA DS. POZYSKIWANIA FUNDUSZY UE - od 3 500 PLN

-Analiza pod kątem możliwości pozyskania dofinansowania z dostępnych funduszy-Weryfikacja terminów i rodzajów naborów-Monitorowanie planowanych projektów-Samodzielne przygotowywanie wniosków o dofinansowanie projektów zgodnie z wytycznymi i zasadami pisania projektów oraz ich składanie-Prowadzenie negocjacji oraz tworzenie dokumentacji/załączników niezbędnych do otrzymania dofinansowania-analiza projektów inwestycyjnych i zadań realizowanych przez dział pod kątem możliwości - wystąpienia o środki finansowe,-Wprowadzanie zmian merytorycznych do realizowanych projektów-Kompleksowy nadzór nad wdrażaniem i rozliczaniem projektów-Kontakt z instytucjami pośredniczącymi
kontakt przez PUP - 2016-03-09 - Dębica (podkarpackie)

MAGAZYNIER W MAGAZYNIE ART. SPOŻYWCZYCH - od 2 000 PLN

Przyjęcie towaru do magazynu, jego sprawdzenie ilościowe, terminy przydatności i zgodności z Fakturą dostawy, układanie towaru, wydawanie dla klienta. Pomoc w załadunku do wywozu, według potrzeby.
kontakt przez PUP - 2017-03-22 - Bełchatów (łódzkie)

SPECJALISTA DO SPRAW SPRZEDAŻY (STAŻ) - 997,4 PLN

telefoniczna obsługa klientów, wpisywanie zamówień w systemie, rozwiązywanie reklamacji klientów
kontakt przez PUP - 2016-07-23 - Lubin (dolnośląskie)

OPERATOR EKOLOGICZNEJ MYJNI PAROWEJ - 997,4 PLN

Mycie, konserwacja, pranie auto tapicerek.
kontakt przez PUP - 2016-02-11 - Rumia (pomorskie)

SPRZEDAWCA - od 1 900 PLN

zgodnie ze stanowiskiem pracy
kontakt przez PUP - 2016-04-28 - Jędrzychów (opolskie)

MAGAZYNIER - od 1 850 PLN

- załadunek/rozładunek towaru; - kontrola dostaw towaru; - kompletowanie towaru do wysyłki; - inwentaryzacja i kontrolowanie stanów magazynowych; - zapewnienie prawidłowego obrotu dokumentacji magazynowej; - przestrzeganie przepisów BHP
kontakt przez PUP - 2016-05-19 - Skawina (małopolskie)

204S ASYSTENTKA STOMATOLOGICZNA - od 10 PLN

do uzgodnienia
kontakt przez PUP - 2016-04-19 - Radom (mazowieckie)

ROBOTNIK BUDOWLANY BUDOWLANY - od 1 900 PLN

malowanie, tynkowanie kładzenie glazury, prace hydrauliczne
kontakt przez PUP - 2016-08-29 - Łódź (łódzkie)

OGRODNIK TERENÓW ZIELENI - od 1 850 PLN

ZAGOSPODAROWANIE TERENÓW ZIELENI, DOKONYWANIE NASADZEŃ, PIELĘGNACJI ORAZ UTRZYMANIE ZIELENI PRZY DOMACH, PARKACH ORAZ INSTYTUCJACH
kontakt przez PUP - 2016-04-21 - Zwrócona (dolnośląskie)

TECHNIK ADMINISTRACJI - 997,4 PLN

kontakt przez PUP - 2016-11-17 - Olsztyn (warmińsko-mazurskie)

OPIEKUN KLIENTA - od 25 PLN

reprezentowanie firmy w kontaktach bezpośrednich z klientami, budowanie i utrzymywanie długofalowej współpracy i relacji z klientami z Indii, pomoc klientom w rozwiązywaniu problemów
kontakt przez PUP - 2016-11-17 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

SZLIFIERZ OKRĘTOWY - od 2 500 PLN

Szlifowanie sekcji okrętowych i konstrukcji stalowych
kontakt przez PUP - 2016-02-23 - Gdynia (pomorskie)

PRACOWNIK PRALNI CHEMICZNEJ - od 1 900 PLN

Przygotowanie prania, kontrola nas procesem prania, przygotowanie do maglowania, maglowanie
kontakt przez PUP - 2016-08-11 - Mielno (zachodniopomorskie)

SPECJALISTA DO SPRAW TRANSPORTU - 997,4 PLN

Wprowadzanie zleceń transportowych, wycena ładunku i organizacja, negocjacje handlowe, rozmowa z klientem
kontakt przez PUP - 2016-02-11 - Katowice (śląskie)

SANITARIUSZ SZPITALNY - od 1 850 PLN

transport (za pomocą ręczych wózków) sprzętu medycznego na terenie szpitala, przewożenie brudnej i czystej bielizny na terenie szpitala, pomoc
kontakt przez PUP - 2016-05-19 - Toruń (kujawsko-pomorskie)

ROBOTNIK PLACOWY - 997,4 PLN

robotnik placowy
kontakt przez PUP - 2016-04-08 - Kikół (kujawsko-pomorskie)

SZWACZKA - od 2 000 PLN

Szycie z dzianiny odzieży damskiej oraz dziecięcej. Umiejętność obsługi stębnówki lub/i overlocka lub/i dwuigłówki. Najważniejsze chęci do pracy. Zgłoszenia telefoniczne do pracodawcy.
kontakt przez PUP - 2017-03-17 - Łódź (łódzkie)

INŻYNIER WSPARCIA KLIENTA - od 8 025 PLN

Praca dla międzynarodowych klientów w ramach zespołu lub innych zespołów Cisco polegająca na rozwiązywaniu problemów i ulepszenia przyszłych produktów pod nadzorem inżynierów starszych stopniem w obszarze technologii głosowej. Rozwiązywanie zgłoszonych problemów sieciowych oraz produktów w obszarze technologii głosowej o średniej złożoności.
kontakt przez PUP - 2016-03-25 - Kraków (małopolskie)

POZOSTALI PRACOWNICY OBSŁUGI BIUROWEJ - 997,4 PLN

prowadzenie działań informacyjnych, promocyjnych, aktualizowanie informacji na stronie internetowej, przygotowywanie biuletynu informacyjnego, przygotowywanie posiedzeń rady, prowadzenie biura
kontakt przez PUP - 2016-07-21 - Nowa Wieś Rzeczna (pomorskie)

PRACOWNIK DS. ADMINISTRACYJNYCH - 997,4 PLN

wg programu stażu
kontakt przez PUP - 2017-01-04 - Świerzawa (dolnośląskie)

POZOSTALI ROBOTNICY WYKONUJĄCY PRACE PROSTE W PRZEMYŚLE - 997,4 PLN

sumienne wykonywanie zadań produkcyjnych na stanowisku, przestrzeganie procedur, instrukcji, obiegu dokumentacji, produkcja wyrobów zgodnie z wymaganiami, racjonalne gospodarowanie środkami do produkcji, podejmowanie działań zmniejszających straty, utrzymanie w czystości stanowiska pracy.
kontakt przez PUP - 2016-04-14 - Rajsko (małopolskie)

NAUCZYCIEL (30-) - od 2 300 PLN

Praca na stanowisku nauczyciela przedszkola, opieka nad dziećmi, prowadzenie zajęć dydaktyczno - wychowawczych, wykonywanie innych czynności zleconych przez dyrekcję.
kontakt przez PUP - 2016-06-20 - Tarnów (małopolskie)

KIEROWCA CE - do 2 410 PLN

Wykształcenie: min. zawodowe; karta kierowcy, kurs na przewóz rzeczy, ważne orzeczenia lekarskie; zakres obowiązków: kierowanie samochodem ciężarowym, dopilnowanie załadunku i rozładunku, zabezpieczenie transportu,praca zgodnie z ustawa o czasie pracy kierowcy; miejsce pracy: UE
kontakt przez PUP - 2016-09-20 - Gliwice (śląskie)

OPIEKUN OSOBY STARSZEJ (STAŻ) - 997,4 PLN

opieka nad osobami starszymi
kontakt przez PUP - 2016-05-20 - Ścinawa (dolnośląskie)