Praca FAKTURZYSTKA Rawicz kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Rawicz, powiat: rawicki, woj: wielkopolskie

Zakres obowiązków: księgowanie dokumentów

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: FAKTURZYSTKA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Rawicz

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: wielkopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: rawicki

Zawód: fakturzystka

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: OBSŁUGA KOMPUTERA

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: DOŚWIADCZENIE

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Rawiczu

Kamińskiego 19a, 63-900 Rawicz, powiat: rawicki, woj: wielkopolskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: wielkopolskie

Powiat pracodawcy: rawicki

Gmina pracodawcy: Rawicz

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Rawicz

Ulica pracodawcy: Kamińskiego

Numer budynku pracodawcy: 19a

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Rawiczu

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: fakturzystka

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 23.08.2016