Praca FAKTURZYSTKA-MAGAZYNIER Choszczno "ELDO" E. Lenart-H. Kania Spółka Jawna

I Armii Wojska Polskiego 2, 73-200 Choszczno, powiat: choszczeński, woj: zachodniopomorskie

Zakres obowiązków: fakturzystka-magazynier

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 286 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku:
fakturzystka-magazynierprzyjmowanie i wydawanie dostaw

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: FAKTURZYSTKA-MAGAZYNIER

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Choszczno

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: zachodniopomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: choszczeński

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Choszczno

Zawód: sprzedawca*

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 2 286 PLN

wymagania_wymaganiaPozadane_zawody_0: Fakturzystka

wymagania_wymaganiaPozadane_zawody_1: Sprzedawca*

wymagania_wymaganiaPozadane_wyksztalcenia_0: średnie zawodowe, handlowe

wymagania_wymaganiaPozadane_uprawnienia_0: umiejętność fakturowania

wymagania_wymaganiaPozadane_uprawnienia_1: obsługa komputera

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:

Nazwa pracodawcy: "ELDO" E. Lenart-H. Kania Spółka Jawna

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Choszcznie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych:
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, Termin: od zaraz, Godziny : 08.00

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: zachodniopomorskie

Powiat pracodawcy: choszczeński

Gmina pracodawcy: Choszczno

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Choszczno

Ulica pracodawcy: I Armii Wojska Polskiego

Numer budynku pracodawcy: 2

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Choszcznie

Zawód wykonywany przez pracownika: sprzedawca*