Praca FAKTURZYSTKA Kraków kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków: -

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: FAKTURZYSTKA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Kraków

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: małopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Kraków

Zawód: fakturzystka

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 6

Data zakończenia pracy: 06.10.2016

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Skarżysku-Kamiennej

1-go Maja 105, 26-110 Skarżysko-Kamienna, powiat: skarżyski, woj: świętokrzyskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: -

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: świętokrzyskie

Powiat pracodawcy: skarżyski

Gmina pracodawcy: Skarżysko-Kamienna

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Skarżysko-Kamienna

Ulica pracodawcy: 1-go Maja

Numer budynku pracodawcy: 105

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Skarżysku-Kamiennej

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: fakturzystka

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 20.04.2016

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

Sprzedaż artykułów spożywczych
kontakt przez PUP - 2016-09-07 - Gorzyce (podkarpackie)

SPRZEDAWCA - od 1 000 PLN

Obsługa klienta, 1/2 etatu, Szubin
kontakt przez PUP - 2017-01-11 - Szubin (kujawsko-pomorskie)

OPERATOR FREZARKI DROGOWEJ - 17 - 22 PLN

- przygotowanie maszyny do pracy - dbałość o stan maszyny pod względem techniczny- bieżące naprawy i konserwacja sprzętu - dyspozycyjność
Miejskie Przedsiębiorstwo Robót Inżynieryjnych Sp. z o.o. - 2017-01-09 - Kraków (małopolskie)

ROBOTNIK BUDOWLANY - od 925 PLN

Prace ogólnobudowalne
kontakt przez PUP - 2016-09-20 - Parchowo (pomorskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 925 PLN

Prace na terenie Miasta i Gminy Drawsko Pomorskie
kontakt przez PUP - 2016-07-08 - Drawsko Pomorskie (zachodniopomorskie)

SPRZEDAWCA W STACJI PALIW - od 1 850 PLN

zgodnie z zakresem czynności
kontakt przez PUP - 2016-05-25 - Promna (mazowieckie)

SPECJALISTA DO SPRAW SPRZEDAŻY - od 1 850 PLN

- sprzedaż produktów poprzez sklep internetowy- sprzedaż produktów w sklepie stacjonarnym- obsługa klienta
kontakt przez PUP - 2016-05-09 - Żywiec (śląskie)

POZOSTALI ŚLUSARZE I POKREWNI - ŚLUSARZ / STAŻ - 997,4 PLN

wykonywanie konstrukcji stalowych
kontakt przez PUP - 2016-02-18 - Elżbieta (lubelskie)

ANIMATOR - od 1 850 PLN

opieka nad dziećmi w klubie zabaw
kontakt przez PUP - 2016-04-21 - Gniezno (wielkopolskie)

POZOSTALI PRACOWNICY OBSŁUGI BIUROWEJ - 997,4 PLN

STAŻ ORGANIZOWANY PRZEZ PUP W GDAŃSKU. KONTAKT OSOBISTY W SIEDZIBIE URZĘDU W POK. 28,122, 123.
kontakt przez PUP - 2016-05-27 - Gdańsk (pomorskie)

sprzedaż żywności, obsługa kasy fiskalnej
kontakt przez PUP - 2016-06-28 - Częstochowa (śląskie)

PRACOWNIK BIUROWY - 997,4 PLN

prace biurowe,zakres obowiązków w załaczeniku nr3
kontakt przez PUP - 2016-02-10 - Zielona Góra (lubuskie)

KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO DO 3,5 T - do 1 850 PLN

przewozy towarów
kontakt przez PUP - 2016-02-19 - Przasnysz (mazowieckie)

Sprzedaż artykułów w sklepie wielobranżowym, obsługa kasy fiskalnej, dbanie o higienę i czystość.
kontakt przez PUP - 2016-04-07 - Warniłęg (zachodniopomorskie)

KRAWIEC - 997,4 PLN

Obszywanie firan i zasłon, modelowanie firan i zasłon, przyszywanie taśm i dekoracji do firan i zasłon.
kontakt przez PUP - 2016-09-23 - Mielec (podkarpackie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

praca związana z w/w stanowiskiem
kontakt przez PUP - 2016-08-16 - Mogilno (kujawsko-pomorskie)

SPECJALISTA DS. KOSZTORYSOWANIA I ROZLICZEŃ - 997,4 PLN

Oferta stażu dla osób młodych (do 30 roku życia) pozostających bez pracy na regionalnym rynku pracy, zakwalifikowanych do II profilu pomocy (Projekt POWER)Wykształcenie średnie; umiejętność obsługi komputera, w tym pakietu MS Office; dobra organizacja pracy własnej; Zakres obowiązków: obsługa komputera i urządzeń biurowych, prowadzenie dokumentacji biurowej, archiwizacja dokumentów; jedna zmiana; miejsce odbywania stażu: Gliwice
kontakt przez PUP - 2016-07-05 - Gliwice (śląskie)

BRUKARZ - ROBOTNIK DROGOWY - od 1 850 PLN

układanie kostki brukowej, prace pomocnicze. Umowa zlecenie na okres lipiec - wrzesień 2016r.
kontakt przez PUP - 2016-06-28 - Zabrze (śląskie)

KONSULTANT - od 24 458,33 PLN

Badanie i rekomendacja innowacyjnych i zautomatyzowanych rozwiązań dla zadań związanych z przechowywaniem i tworzeniem kopii zapasowych; Prowadzenie kontroli stanu technicznego planowania pojemności i wydajności na Systemach Przechowywania Netapp, EMC & HP; Pomoc w projektowaniu i wdrażaniu ustawień odzyskiwania awaryjnego dla środowiska przechowywania Clariant; Planowanie, koordynacja i wykonanie testów DR; Tworzenie planu wsparcia produkcji przy użyciu narzędzi w rodzaju NetAppOncommand, EMC Navisphere, Data Fabric Manager & Performance advisor;
kontakt przez PUP - 2016-06-14 - Zabierzów (małopolskie)

POMOCNIK MURARZA - 1 750 - 2 000 PLN

Prace budowlane, prace na wysokościach, docieplenia budynków.
kontakt przez PUP - 2015-12-11 - Gdańsk (pomorskie)

KASJER - INFORMATOR - od 2 200 PLN

- aktywna sprzedaż biletów, - udzielanie kompetentnych informacji,- pozyskiwanie nowych umów na sprzedaż biletów,- promocja i reklama usług Dworca,
MAŁOPOLSKIE DWORCE AUTOBUSOWE SPÓŁKA AKCYJNA - 2016-05-06 - Kraków (małopolskie)

SEKRETARKA - 997,4 PLN

wg stanowiska
kontakt przez PUP - 2016-01-21 - Lwówek Śląski (dolnośląskie)

ELEKTROMECHANIK SAMOCHODOWY - od 12 PLN

Wykształcenie zawodowe, kierunek: elektromechanik, mile widziane doświadczenie, doświadczenie w branży motoryzacyjnej na podobnym stanowisku, prawo jazdy kat. B, wymagana bardzo dobra znajomość obsługi komputera, ważnymi atutami są: zdolności manualne, komunikatywność, umiejętność pracy w zespole, dyspozycyjność. Charakterystyka pracy: montaż, kontrola i naprawa układów elektrycznych w samochodach, sprawdzanie prawidłowego działania układów elektrycznych w samochodzie, wykonywanie okresowych przeglądów i badań diagnostycznych. Kontakt e-mailowy z pracodawcą: biuro (at) stawowy.com.pl
kontakt przez PUP - 2016-03-16 - Rybnik (śląskie)

PRACOWNIK BIUROWY DO OBSŁUGI KLIENTA, TELEMARKETER - od 925 PLN

Kontakt telefoniczny z potencjalnymi i obecnymi klientami, tworzenie i wysyłanie ofert , bierzące sprawy biurowe i obsługa strony internetowej
kontakt przez PUP - 2016-10-17 - Mysłowice (śląskie)

DORADCA KLIENTA - 15 - 17,35 PLN

sprzedaż nowych produktów, przedłużanie umów, doradztwo
kontakt przez PUP - 2016-11-04 - Chorzów (śląskie)

POMOCNIK PALACZA - 1801 - od 1 850 PLN

prace przy obsłudze kotła parowego pod nadzorem palacza
kontakt przez PUP - 2016-12-16 - Namysłów (opolskie)

MAGAZYNIER - od 1 850 PLN

przyjmowanie towaru, wydawnaie towaru klientom, obsługa magazynu,
kontakt przez PUP - 2016-08-30 - Piła (wielkopolskie)

POZOSTALI ASYSTENCI NAUCZYCIELI - 997,4 PLN

wg programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-01-19 - Zielonka (mazowieckie)

FIZJOTERAPEUTA - od 2 000 PLN

Praca z osobami starszymi i niepełnosprawnymi
kontakt przez PUP - 2016-03-03 - Łódź (łódzkie)

ELEKTROMECHANIK - od 3 060 PLN

x
kontakt przez PUP - 2016-07-04 - Białystok (podlaskie)