Praca FAKTURZYSTKA Golcowa kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Golcowa, powiat: brzozowski, woj: podkarpackie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków: Fakturzystka

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: FAKTURZYSTKA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Golcowa

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: podkarpackie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: brzozowski

Zawód: fakturzystka

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 6

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Brzozowie

Rynek 9, 36-200 Brzozów, powiat: brzozowski, woj: podkarpackie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: badanie

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: podkarpackie

Powiat pracodawcy: brzozowski

Gmina pracodawcy: Brzozów

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Brzozów

Ulica pracodawcy: Rynek

Numer budynku pracodawcy: 9

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Brzozowie

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: fakturzystka

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 1 850 PLN

Dbanie o czystość i porządek na terenie miasta i gminy Łobżenica.
kontakt przez PUP - 2016-09-13 - Łobżenica (wielkopolskie)

PRACOWNIK GOSPODARCZY - od 2 000 PLN

utrzymanie porządku na placu magazynowym, budynku magazynowym, mycie aut
kontakt przez PUP - 2017-03-24 - Białaczów (łódzkie)

OPIEKUNKA DOMOWA - od 1 500 PLN

Zapewnienie bezpieczeństwa i zaspokojenie podstawowych potrzeb osób starszych i niepełnosprawnych powierzonych opiece.
kontakt przez PUP - 2017-02-01 - Serock (mazowieckie)

PRACOWNIK BIUROWY - od 1 850 PLN

PROWADZENIE SEKRETARIATU, PRZYGOTOWANIE OFERT NA REALIZACJĘ ZADAŃ PUBLICZNYCH, PRZYGOTOWANIE SPRAWOZDAŃ I ROZLICZEŃ, W TYM SEGREGOWANIE DOKUMENTÓW I ICH ARCHIWIZOWANIE, REALIZACJA ZLECONYCH ZADAŃ ADMINISTRACYJNO-BIUROWYCH, W TYM PERIODYCZNE KALKULACJE BUDŻETU, BEZPOŚREDNI KONTAKT Z KONTRAHENTAMI W SEKRETARIACIE I TELEFONICZNIE;WYMAGANIA: WYKSZTAŁCENIE ŚREDNIE, UMIEJĘTNOŚĆ OBSŁUGI URZĄDZEŃ BIUROWYCH, DOŚWIADCZENIE NA STANOWISKU
kontakt przez PUP - 2016-09-05 - Szczecin (zachodniopomorskie)

CIEŚLA-ZBROJARZ - od 1 850 PLN

montaż i prefabrykacja stali zbrojeniowej, szalowanie elementów betonowych
kontakt przez PUP - 2016-02-08 - Szewce (świętokrzyskie)

ROBOTNIK BUDOWLANY - 13 - 15 PLN

robotnik budowlany. Praca na terenie Zabrza. Oferta pracy tylko dla osoby bezrobotnej zarejestrowanej w PUP w Zabrzu.
kontakt przez PUP - 2017-02-24 - Zabrze (śląskie)

KIEROWCA AUTOBUSU - od 1 850 PLN

transport osób
kontakt przez PUP - 2016-08-23 - Pisarzowa (małopolskie)

PRACOWNIK SZYB ZESPOLONYCH - od 12 PLN

Obsługa napełniarki do gazu
kontakt przez PUP - 2017-03-23 - Koszalin (zachodniopomorskie)

TECHNIK PRAC BIUROWYCH - PRACOWNIK OBSŁUGI BIURA KLIENTA - 997,4 PLN

obsługa komputera, porządkowanie baz danych klientów, obsługa programu autoteam i autostacja, wprowadzanie danych do programu, obsługa dotycząca ubezpieczeń
kontakt przez PUP - 2016-03-29 - Katowice (śląskie)

SPRZEDAWCA W BRANŻY SPOŻYWCZEJ - 997,4 PLN

Poznanie asortymentu, sprawdzanie wartości towarów, obsługa klientów.
kontakt przez PUP - 2016-03-03 - Lublin (lubelskie)

KIEROWCA - od 2 050 PLN

dostawa do klienta
kontakt przez PUP - 2016-11-04 - Stalowa Wola (podkarpackie)

KONSERWATOR - 997,4 PLN

Zgodnie z załączonym do wniosku Programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-04-26 - Pietrzykowice (śląskie)

PRACOWNIK DZIAŁU LOGISTYKI - 997,4 PLN

Obsługa systemów IT.
kontakt przez PUP - 2016-05-18 - Stalowa Wola (podkarpackie)

SPECJALISTA DO SPRAW SPRZEDAŻY ( ART.150F - WYMIANA) - od 1 850 PLN

tworzenie ofert handlowych, realizowanie planów sprzedażowych, kontakt z klientem, pozyskiwanie nowych klientów
kontakt przez PUP - 2016-02-16 - Gorzów Wielkopolski (lubuskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - 997,4 PLN

prace porządkowe
kontakt przez PUP - 2016-08-02 - Pasłęk (warmińsko-mazurskie)

STOLARZ MEBLOWY - od 1 850 PLN

obsługa pilarki
kontakt przez PUP - 2015-11-09 - Górki (pomorskie)

POMOC ADMINISTRACYJNA - od 2 000 PLN

Pisanie na komputerze, wprowadzanie danych do komputera
kontakt przez PUP - 2017-02-23 - Bobolice (zachodniopomorskie)

POMOCNICZY ROBOTNIK BUDOWLANY - od 1 850 PLN

prace ogólnobudowlane
kontakt przez PUP - 2016-04-19 - Gąsawy Rządowe (mazowieckie)

MASZYNISTA-STAŻYSTA - od 2 100 PLN

prowadzenie pociągu
kontakt przez PUP - 2016-11-30 - Katowice (śląskie)

KIEROWCA - MECHANIK - od 1 850 PLN

Wyjazdy międzynarodowe.
kontakt przez PUP - 2016-01-13 - Adamowo (wielkopolskie)

KOSMETYCZKA(I) - od 1 850 PLN

zabiegi pielęgnacyjne twarzy i ciała, wykonywanie manicure i pedicure, wykonywanie makijażu.
kontakt przez PUP - 2016-11-17 - Radłów (małopolskie)

STAZ/SPRZEDAWCA W BRANŻY SPOŻYWCZEJ - 997,4 PLN

- szkolenie BHP i p.poż-zapoznanie się z pracą sprzedawcy -obsługa klienta-sporządzanie raportów sprzedaży oraz kasjera-wykładanie towaru na półki-metkowanie cen-zamawianie towaru-dbanie o wizerunek punktu sprzedaży oraz jakość obsługi klienta
kontakt przez PUP - 2016-08-19 - Nowa Sól (lubuskie)

MAGAZYNIER - od 1 850 PLN

Przyjmowanie dostaw towarów do marketu pod względem ilościowo- wartościowym, wystawianie towaru ma półki, rozładunek, załadunek, dbałość o czystość i estetykę w sklepie i jego otoczeniu.
kontakt przez PUP - 2016-09-19 - Siedlce (mazowieckie)

PRACOWNIK BUDOWLANY - od 1 900 PLN

wykonywanie prac budowlanych: brukarstwo, melioracja, kanalizacja
kontakt przez PUP - 2016-06-30 - Wieluń (łódzkie)

KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO (KAT. C+E) - do 2 200 PLN

odpowiedzialność za transport przesyłek, materiałów i towarów wspomaganie pracy przy załadowaniu i rozpakowaniu transportowych materiałów kontrolowanie załadunku (wg dopuszczalnej ładowności) odpowiedzialność za zabezpieczenie samochodu, usuwanie niewielkich usterek pojazdu, prowadzenie dokumentacji pojazdu związanej z transportem
kontakt przez PUP - 2016-06-20 - Topola Królewska (łódzkie)

ŚLUSARZ - 997,4 PLN

analiza rysunku technicznego, obsługa maszyn CNC
kontakt przez PUP - 2016-08-31 - Chojne (łódzkie)

POKOJOWA - 997,4 PLN

dbanie o czystośc pokoji, przekazywanie do pralni pościeli, ręcznikównadzór nad pokojami hotelowymi
kontakt przez PUP - 2016-02-24 - Cieszyn (śląskie)