Praca FAKTURZYSTKA Brzesko kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Brzesko, powiat: brzeski, woj: małopolskie

Zakres obowiązków:
Wystawianie faktur sprzedaży i korekt, prowadzenie rejestru kontrahentów, sporządzanie rejestrów sprzedaży, przyjmowanie i rozchodowanie materiałów produkcyjnych, prowadzenie dokumentacji w firmie.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 480 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: FAKTURZYSTKA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Brzesko

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: małopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: brzeski

Zawód: fakturzystka

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 480 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe

Wymagane wykształcenie dla kandydatów: średnie zawodowe 4-letnie

Wymagane wykształcenie dla kandydatów: średnie ogólnokształcące

Wymagane wykształcenie dla kandydatów: wyższe (w tym licencjat)

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: prawo jazdy kat. B

wymagania_wymaganiaPozadane_uprawnienia_0: program OPTIMA

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Bochni

Wojska Polskiego 3, 32-700 Bochnia, powiat: bocheński, woj: małopolskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie z PUP

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: małopolskie

Powiat pracodawcy: bocheński

Gmina pracodawcy: Bochnia

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Bochnia

Ulica pracodawcy: Wojska Polskiego

Numer budynku pracodawcy: 3

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Bochni

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: fakturzystka

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 09.03.2016