Praca FAKTURZYSTA/KA Bydgoszcz kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Bydgoszcz, powiat: m. Bydgoszcz, woj: kujawsko-pomorskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków:
nauka programu subiekt gt- wystawianie faktur vatrealizacja zamówień klientów, organizacja transportu

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: FAKTURZYSTA/KA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Bydgoszcz

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: kujawsko-pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Bydgoszcz

Zawód: fakturzystka

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 6

Data zakończenia pracy: 31.08.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: pomaturalne/policealne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
znajomość pakietu office znajomość podstaw księgowości, zdolność szybkiego przyswajania nowych informacji - mile widzianamile widziana znajomość j. angielskiego

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy

Toruńska 147, 85-950 Bydgoszcz, powiat: m. Bydgoszcz, woj: kujawsko-pomorskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne:
Oferta w ramach stażu. Skierowane mogą zostać osoby spełniające poniższe kryterium:- osoby objęte określonym profilem pomocy zgodnie z art. 33 ust. 2c pkt 2 ustawy: profil pomocy II usługi i instrumenty rynku pracy, działania aktywizacyjne zlecone przez urząd pracy oraz inne formy pomocy z wyłączeniem Programu Aktywizacja i Integracja, o którym mowa w art. 62a;Kontakt osobisty z własnym doradcą klienta celem weryfikacji kandydatów przed skierowaniem na staż ul. Toruńska 147 parter lub w filiach PUP w Koronowie i Solcu Kujawskim. W dniu każdej wizyty w Powiatowym Urzędzie Pracy w Bydgoszczy osoba bezrobotna musi mieć ze sobą kartę informacyjną osoby bezrobotnej (terminarz wizyt w PUP) oraz dowód osobisty.

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: kujawsko-pomorskie

Powiat pracodawcy: m. Bydgoszcz

Gmina pracodawcy: Bydgoszcz

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Bydgoszcz

Ulica pracodawcy: Toruńska

Numer budynku pracodawcy: 147

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: fakturzystka

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

BROKER INFORMACJI - od 1 600 PLN

wyszukiwanie, analiza i udostępnianie informacji na polecenie wietnamskiego prezesa, sporządzanie raportów i baz danych potrzebnych do efektywnego funkcjonowania wietnamskiej firmy
kontakt przez PUP - 2016-07-20 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

MAGAZYNIER - 997,4 PLN

zgodnie z programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-04-19 - Maleniska (podkarpackie)

POMOCNIK BUDOWLANY - od 2 500 PLN

pomoc dekarska
kontakt przez PUP - 2016-08-04 - Września (wielkopolskie)

POZOSTALI PRACOWNICY OBSŁUGI BIUROWEJ - od 1 850 PLN

zgodnie z oferta
kontakt przez PUP - 2016-06-16 - Bytów (pomorskie)

SEKRETARKA DS. OBSŁUGI KANCELARII URZĘDU - 997,4 PLN

Obsługa kancelarii urzędu. Wykonywanie prac biurowych w celu zapewnienia prawidłowego obiegu dokumentów.
kontakt przez PUP - 2016-01-28 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

POMOCNIK MONTERA W- K - 997,4 PLN

wykonywanie instalacji wodociągowych, gazowych i kanalizacyjnychmontaż instalacji kanalizacyjnych, sanitarnych i deszczowych, grawitacyjnej z rur PVCnauka materiałoznawcza w instalacjiach wod-kan c.o i gazowych
kontakt przez PUP - 2016-03-01 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

KIEROWCA SAMOCHODU DOSTAWCZEGO - od 1 850 PLN

wyksz. zawodowe, może być osoba bez doświadczenia w zawodzie, prawo jazdy kat. B, osoba zarejestrowana w PUP, spełniająca warunki art.49
kontakt przez PUP - 2016-05-20 - Ostrów Wielkopolski (wielkopolskie)

PRACOWNICY OBSŁUGI BIUROWEJ - 997,4 PLN

zgodny z harmonogramem - Wydział Podatków i Opłat Lokalnych
kontakt przez PUP - 2016-03-09 - Świnoujście (zachodniopomorskie)

PRACOWNIK GOSPODARCZY - od 1 850 PLN

prace gospodarcze
kontakt przez PUP - 2016-03-03 - Wąsosz (dolnośląskie)

CIEŚLA(NR 8291) - od 1 850 PLN

praca na terenie woj. kuj.-pom.
PL-ALB SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2016-11-24 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

TYNKARZ - od 2 200 PLN

j.w.
kontakt przez PUP - 2016-02-17 - Warszawa (mazowieckie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

sprzedaż pieczywa i innych produktów spożywczych
kontakt przez PUP - 2016-05-23 - Ruda Śląska (śląskie)

POMOCNICZY ROBOTNIK BUDOWLANY - 1 750 - 2 500 PLN

budowlane prace wykończeniowe
kontakt przez PUP - 2015-11-26 - Jabłonka (małopolskie)

STAŻ - PRACOWNIK BIUROWY - 997,4 PLN

pomoc księgowasporządzanie raportów księgowych i kasowychwystawianie fakturobsługa poczty wychodzącej i przychodzącejobsługa programu symfonia
kontakt przez PUP - 2016-11-09 - Katowice (śląskie)

TECHNIK PRAC BIUROWYCH - 997,4 PLN

Zgodny z programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-09-16 - Lublin (lubelskie)

ELEKTROMONTER INSTALACJI ELEKTRYCZNYCH - 997,4 PLN

pomoc elektromontera
kontakt przez PUP - 2016-07-22 - Czarny Bór (dolnośląskie)

HYDRAULIK - 997,4 PLN

wg stanowiska
kontakt przez PUP - 2016-02-23 - Wyględów (mazowieckie)

REFERENT - 997,4 PLN

wg programu stażu POWER (5/0)
kontakt przez PUP - 2016-08-12 - Domasławice (zachodniopomorskie)

KIEROWCA - MAGAZYNIER - od 1 850 PLN

załadunek i rozładunek towarówprace magazynowekompletowanie i wydawanie towarówdostawy towarów samochodem firmowymprace porządkowe
kontakt przez PUP - 2016-07-26 - Białka (lubelskie)

SZLIFIERZ KAMIENIA - od 1 200 PLN

Obróbka kamienia naturalnego, szlifowanie polerowanie elementów kamiennych z użyciem maszyn i narzędzi
kontakt przez PUP - 2016-09-14 - Słopsk (mazowieckie)

RATOWNIK MEDYCZNY - 997,4 PLN

wg stanowiska i programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-01-27 - Bielsk Podlaski (podlaskie)

MONTER ZABUDOWY I ROBÓT WYKOŃCZENIOWYCH W BUDOWNICTWIE - 997,4 PLN

Monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie
kontakt przez PUP - 2016-04-15 - Nowe Miasto Lubawskie (warmińsko-mazurskie)

ASPIRANT PRACY SOCJALNEJ (S,30+) - 997,4 PLN

Przygotowanie poczty, dopinanie zwrotek do dokumentów, kompletowanie druków, przygotowywanie projektów pism, udzielanie informacji, wskazówek i pomocy w zakresie rozwiązywania spraw życiowych klientów ośrodka, przekazywanie pracownikom merytorycznym ośrodka informacji na temat miejsc i form świadczonej pomocy dla uczestników przemocy w rodzinie; bieżąca aktualizacja danych, stały kontakt z pracownikami prowadzącymi rodziny z problemami przemocy domowej, pomoc w uzyskaniu dla osób będących w trudnej sytuacji życiowej poradnictwa dotyczącego możliwości rozwiązywania problemów, wykonywanie innych poleceń przełożonych
kontakt przez PUP - 2016-09-21 - Tarnów (małopolskie)

POZOSTALI ROBOTNICY BUDOWLANI ROBÓT WYKOŃCZENIOWYCH I POKREWNI GDZIE INDZIEJ NIESKLASYFIKOWANI - od 1 850 PLN

roboty ociepleniowo-elewacyjne, dekarskie, spawalnicze, murarsko-tynkarskie
kontakt przez PUP - 2016-09-20 - Dąbrowa Górnicza (śląskie)

FIZJOTERAPEUTA - od 1 850 PLN

opieka nad pacjentami w ZOL-u
kontakt przez PUP - 2016-01-15 - Rawicz (wielkopolskie)

MURARZ - od 1 850 PLN

Prace budowlane związane z wykonywaniem konstrukcji murowych
kontakt przez PUP - 2016-09-15 - Ostrołęka (mazowieckie)

PRACOWNIK BIURA SPRZEDAŻY - 997,4 PLN

wg programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-04-21 - Głogów (dolnośląskie)

OPERATOR SIECI KOMPUTEROWYCH (NR 1093) - 1 850 - 3 600 PLN

- przeprowadzanie zaawansowanej diagnozy incydentów, - implementacja niestandardowych zmian do środowiska ,- komunikacja i konsultacja z wewnętrznymi i zewnętrznymi inżynierami,- zarządzanie wydajnością systemów oraz jakością usług,- uczestniczenie w projektach oraz ich realizacja,- projektowanie oraz implementowanie sieci i systemów bezpieczeństwa,- wspieranie zarzadzania ofertami z ekspertyzą techniczną.
ATOS IT SERVICES SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2016-02-23 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

OPIEKUN W DOMU POMOCY SPOŁECZNEJ (OFERTA PRACY PO STAŻU) - od 1 850 PLN

opieka nad osobami w DSP
kontakt przez PUP - 2016-09-27 - Gorlice (małopolskie)

SPECJALISTA DS SPRZEDAŻY - od 1 850 PLN

obsługa klientów w punkcie Plusa
kontakt przez PUP - 2016-11-18 - Toruń (kujawsko-pomorskie)

Wybierz województwo

Oferty pracy z Indeed