Praca FAKTURZYSTA/KA Bydgoszcz kontakt przez PUP

Stanowisko: FAKTURZYSTA/KA

Wynagrodzenie: 997,4 PLN

Zakres obowiązków: nauka programu subiekt gt- wystawianie faktur vatrealizacja zamówień klientów, organizacja transportu

Data publikacji: 2016-02-05

Lokalizacja: Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

Pracodawca: kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Bydgoszcz, powiat: m. Bydgoszcz, woj: kujawsko-pomorskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków:
nauka programu subiekt gt- wystawianie faktur vatrealizacja zamówień klientów, organizacja transportu

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: FAKTURZYSTA/KA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Bydgoszcz

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: kujawsko-pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Bydgoszcz

Zawód: fakturzystka

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 6

Data zakończenia pracy: 31.08.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: pomaturalne/policealne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
znajomość pakietu office znajomość podstaw księgowości, zdolność szybkiego przyswajania nowych informacji - mile widzianamile widziana znajomość j. angielskiego

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy

Toruńska 147, 85-950 Bydgoszcz, powiat: m. Bydgoszcz, woj: kujawsko-pomorskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne:
Oferta w ramach stażu. Skierowane mogą zostać osoby spełniające poniższe kryterium:- osoby objęte określonym profilem pomocy zgodnie z art. 33 ust. 2c pkt 2 ustawy: profil pomocy II usługi i instrumenty rynku pracy, działania aktywizacyjne zlecone przez urząd pracy oraz inne formy pomocy z wyłączeniem Programu Aktywizacja i Integracja, o którym mowa w art. 62a;Kontakt osobisty z własnym doradcą klienta celem weryfikacji kandydatów przed skierowaniem na staż ul. Toruńska 147 parter lub w filiach PUP w Koronowie i Solcu Kujawskim. W dniu każdej wizyty w Powiatowym Urzędzie Pracy w Bydgoszczy osoba bezrobotna musi mieć ze sobą kartę informacyjną osoby bezrobotnej (terminarz wizyt w PUP) oraz dowód osobisty.

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: kujawsko-pomorskie

Powiat pracodawcy: m. Bydgoszcz

Gmina pracodawcy: Bydgoszcz

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Bydgoszcz

Ulica pracodawcy: Toruńska

Numer budynku pracodawcy: 147

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: fakturzystka

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

SPRZĄTACZ - od 2 000 PLN

j.w.
kontakt przez PUP - 2016-12-16 - Warszawa (mazowieckie)

PRACOWNIK GOSPODARCZY PRZY SEGREGACJI ODPADÓW KOMUNALNYCH, PRACIOWNIK OCZYSZCZANIA MIASTA. - 997,4 PLN

Pracownik gospodarczy przy segregacji odpadów komunalnych, praciownik oczyszczania miasta.
kontakt przez PUP - 2016-06-23 - Kcynia (kujawsko-pomorskie)

KONSULTANT- SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

staż w punkcie PLAYbezpośrednia obsługa klienta ,obsługa komputera,programu do wypisywania umów z klientami,obsługa kasy fiskalnej i programu magazynowego,przygotowanie wystawy sklepowej z godnie ze standardem Play i komunikatorów z centrali Play, obieranie telefonów od klientów Play ,udzielanie informacji zgodnie ze scenariuszem i nabytą podstawową wiedzą z ofert Play, dbanie o wystrój sklepu,utrzymanie czystości na stanowisku odbywania stażu
kontakt przez PUP - 2016-09-29 - Krasne (podkarpackie)

PAKOWACZ - od 2 000 PLN

pakowanie towaru, kodowanie towaru, rozkładanie na półkach, załadunek, rozładunek towaru
kontakt przez PUP - 2017-03-29 - Piła (wielkopolskie)

MURARZ- TYNKARZ - 1 750 - 2 500 PLN

murowanie, tynkowanie
kontakt przez PUP - 2015-12-23 - Lidzbark Warmiński (warmińsko-mazurskie)

OPERATOR WTRYSKARKI - od 1 850 PLN

Obsługa wtryskarek
kontakt przez PUP - 2016-05-06 - Oleśnica (dolnośląskie)

OPIEKUN- WYCHOWAWCA ( STAŻ EFS DLA OSÓB DO 29 R.Ż.) - 997,4 PLN

nauka organizowania działań edukacyjnych z dziećmi do lat 3
kontakt przez PUP - 2017-02-23 - Koszalin (zachodniopomorskie)

OPIEKUNKA W ŻŁOBKU - od 2 200 PLN

Opieka dziećmi do lat 3 w grupie żłobkowej, prowadzenie zajęć ogólnorozwojowych
kontakt przez PUP - 2016-09-15 - Świnoujście (zachodniopomorskie)

PRACOWNIK BIUROWO - ADMINISTRACYJNY - 997,4 PLN

NAUKA: OBSŁUGI KLIENTA, PRZYJMOWANIATOWARU, ROBIENIA ZAMÓWIEŃ. ZAPOZNANIE SIĘ Z ASORTYMENTEM MEBLARSKIM I PROGRAMEM SUBIEKT.
kontakt przez PUP - 2016-01-14 - Konin (wielkopolskie)

MECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH - od 1 750 PLN

Mechanik pojazdów samochodowych
kontakt przez PUP - 2015-12-15 - Pawłów (opolskie)

SPRZEDAWCA MAŁEJ GASTRONOMII - STAŻ - 997,4 PLN

Obsługa klientów, przygotowywanie potraw.
kontakt przez PUP - 2017-07-03 - Busko-Zdrój (świętokrzyskie)

MŁODSZY REFERENT - 997,4 PLN

prace biurowe w Urzędzie
kontakt przez PUP - 2016-01-28 - Ożarów Mazowiecki (mazowieckie)

FRYZJER - 997,4 PLN

Według programu stażu
kontakt przez PUP - 2017-02-20 - Kraków (małopolskie)

PRACOWNIK MIESZALNI FARB(NR 0278) - od 1 850 PLN

przygotowanie i opracowywanie wzorców kolorystycznych, przygotowanie farb na produkcję, przygotowanie lakierów na produkcję, przestrzeganie przepisów BHP i PPOŻ i innych obowiązujących w firmie procedur, dbanie o czystość i porządek na stanowisku pracy
ASG BYDGOSZCZ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2016-01-19 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

STAŻ-PRACOWNIK LOMBARDU-708 - 997,4 PLN

wg programu
kontakt przez PUP - 2016-05-17 - Namysłów (opolskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

OBSŁUGA KASY FISKALNEJ, WYKŁADANIE TOWARÓW, PRZYJMOWANIE TOWARÓW.
kontakt przez PUP - 2017-05-23 - Nowy Tomyśl (wielkopolskie)

PRACOWNIK BIUROWY - 997,4 PLN

- obsługa klienta- obsługa biura- prowadzenie dokumentów dot. szkolenia kierowców- obsługa urzadzeń biurowych: fax, telefon, drukarka, komputer
kontakt przez PUP - 2016-08-18 - Puck (pomorskie)

PROJEKTANT OPAKOWAŃ - od 1 850 PLN

projektowanie opakowań -obsługa programu graficznego Artios (Pracodawca przeszkoli w jego obsłudze)
kontakt przez PUP - 2016-10-13 - Grabowiec (kujawsko-pomorskie)

KONSERWATOR URZĄDZEŃ MELIORACYJNYCH - 997,4 PLN

Konserwacja urządzeń melioracyjnych.
kontakt przez PUP - 2017-06-01 - Szczurowa (małopolskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 1 850 PLN

Prace porządkowe, wykonywanie drobnych prac remontowych w siedzibie ośrodka i innychobiektach komunalnych. Prace pielęgnacyjne na działkach i rabatach publicznych. Konserwacja sprzętu i urządzeń meriolacyjnych. Inne prace zlecone
kontakt przez PUP - 2016-06-27 - Mędrzechów (małopolskie)

MALARZ BUDOWLANY - 1 850 - 2 180 PLN

Prace remontowe w pustych gminnych lokalach mieszkalnych i użytkowych.
kontakt przez PUP - 2016-09-15 - Gdańsk (pomorskie)

KUCHARZ SUSHI MASTER - od 950 PLN

- Przygotowywanie SUSHI. Kontakt z klientem. Rozliczanie zmiany. Składanie zamówień na towar. Dbanie o porządek na stanowisku pracy.- Miejsce wykonywania pracy w jednym z punktów gastronomicznych: Katowice, Jaworzno, Zabrze oraz Sosnowiec.- Wynagrodzenie: 950 zł/brutto. Praca na umowę o pracę na 3 lata. Praca w niepełnym wymiarze czasu pracy (50%).- Praca w równoważnym systemie czasu pracy w godzinach: 9:00-21:00 + soboty: 9:00-21:00 + niedziela: 10:00-20:00. Wykształcenie BEZ znaczenia. Wymagane doświadczenie zawodowe min. 2 lata na stanowisku Kucharza Sushi Master. Wymagana umiejętność przygotowywania, kręcenia SUSHI.
kontakt przez PUP - 2016-02-19 - Katowice (śląskie)

SEKRETARKA - 997,4 PLN

kontakt przez PUP - 2017-07-06 - Ełk (warmińsko-mazurskie)

SPRZĄTACZ/KA - od 1 850 PLN

jw.
kontakt przez PUP - 2016-02-23 - Warszawa (mazowieckie)

KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO C+E - od 2 000 PLN

ptraca na staqnowisku kierowcy od poniedzialku do piątku
kontakt przez PUP - 2017-01-16 - Wielichowo-Wieś (wielkopolskie)

OPERATOR POJAZDU SSĄCO - PŁUCZĄCEGO - od 14 PLN

OPERATOR POJAZDU SSĄCO-PŁUCZĄCEGO - Firma w swoim portfolio oferuje klientom szereg usług wodno-kanalizacyjnych świadczonych lokalnie oraz na terenie całego kraju. Do podstawowych z nich należą: ciśnieniowe czyszczenie kanalizacji pojazdami MAN z zabudową KAISER, inspekcja TV kanalizacji, awaryjne udrażnianie kanalizacji, frezowanie korzeni i twardych złogów w kanale oraz bezwykopowe, punktowe technologie naprawcze kanalizacji. Świadczone przez nas usługi mają na celu przywrócenie pełnej, prawidłowej drożności kanałów zarówno sanitarnych jak i deszczowych.
kontakt przez PUP - 2016-12-06 - Fasty (podlaskie)

STOLARZ - od 2 000 PLN

Stolarzcięcie, oklejanie płyt meblowych, montaż mebli
kontakt przez PUP - 2017-05-08 - Radymno (podkarpackie)

ANIMATOR KULTURY - 997,4 PLN

W programie stażu.
kontakt przez PUP - 2017-03-15 - Krośnice (dolnośląskie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - od 1 200 PLN

prowadzenie negocjacji z dostawcami odzieży, w tym wietnamskimi, przygotowywanie oraz zawieranie umów handlowych
kontakt przez PUP - 2016-12-12 - Wólka Kosowska (mazowieckie)