Praca KASJER HANDLOWY Lipno kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Lipno, powiat: lipnowski, woj: kujawsko-pomorskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków:
Inkasowanie należności, przyjmowanie należności, rozliczanie kasy.

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: dwie zmiany

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: KASJER HANDLOWY

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Lipno

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: kujawsko-pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: lipnowski

Zawód: kasjer handlowy

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 6

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: podstawowe

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Miejski Urząd Pracy w Płocku

Adres pracodawcy:
3 Maja 16, 09-400 Płock, powiat: m. Płock, woj: mazowieckie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: mazowieckie

Powiat pracodawcy: m. Płock

Gmina pracodawcy: Płock

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Płock

Ulica pracodawcy: 3 Maja

Numer budynku pracodawcy: 16

Profil działalności pracodawcy: Handel art. spożywczymiMarkety Lewiatan

Oferta zgłoszona przez: Miejski Urząd Pracy w Płocku

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: kasjer handlowy

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

POZOSTALI PRACOWNICY OBSŁUGI BIUROWEJ - 997,4 PLN

Pozostali pracownicy obsługi biurowej
kontakt przez PUP - 2016-09-16 - Rypin (kujawsko-pomorskie)

POZOSTALI PRACOWNICY WYKONUJĄCY PRACE PROSTE GDZIE INDZIEJ NIESKLASYFIKOWANI - 997,4 PLN

Pozostali pracownicy wykonujący prace proste gdzie indziej niesklasyfikowani
kontakt przez PUP - 2016-04-08 - Łasko (zachodniopomorskie)

PRACOWNIK PRALNI - od 1 850 PLN

obsługa pralnic, prasowanie
kontakt przez PUP - 2015-10-19 - Tychy (śląskie)

CIEŚLA BUDOWLANY - od 1 850 PLN

zgodny
kontakt przez PUP - 2016-07-15 - Łasin (kujawsko-pomorskie)

MURARZ - od 2 500 PLN

Murarz
kontakt przez PUP - 2017-01-03 - Kraków (małopolskie)

POZOSTALI ROBOTNICY WYKONUJĄCY PRACE PROSTE W PRZEMYŚLE - od 1 850 PLN

współpraca z operatorem maszyn do wytwarzania kartonów z tektur falistych i litych, przygotowanie surowca do procesu produkcyjnego, cięcie tektury, sprawdzanie jakości i ilości produkowanych wyrobów.
kontakt przez PUP - 2016-09-07 - Tarnówka (wielkopolskie)

TECHNIK PRAC BIUROWYCH - 997,4 PLN

do uzgodnienia
kontakt przez PUP - 2016-09-29 - Sanok (podkarpackie)

GRAFIK - od 1 850 PLN

obsługa programów graficznych,godz. pracy 8.00-16.00
kontakt przez PUP - 2016-12-07 - Elbląg (warmińsko-mazurskie)

OPERATOR URZĄDZEŃ DO REMONTOWANIA FITTINGÓW - od 1 850 PLN

ocena stanu technicznego fittingów nastepnie ich kwalifikacja i skierowanie do remontu, naprawa wykonywana jest z wykorzystaniem narzędzi ręcznych, kontrola jakości
kontakt przez PUP - 2016-04-26 - Pszczyna (śląskie)

POMOC KUCHENNA - od 1 800 PLN

PRZYGOTOWYWANIE SURÓWEK, OBRÓBKA WARZYW, MIĘSA, MYCIE NACZYŃ, PRACE PORZĄDKOWEWYMAGANIA: WYKSZTAŁCENIE ZAWODOWE GASTRONOMICZNE, DOBRA ORGANIZACJA PRACY, AKTUALNA KSIĄŻECZKA DO CELÓW SANITARNO EPIDEMIOLOGICZNYCH, MINIMUM 2 LATA DOŚWIADCZENIA NA PODODBNYM STANOWISKUWYMIAR CZASU PRACY:MINIMUM 100H W MIESIĄCU
kontakt przez PUP - 2016-10-19 - Szczecin (zachodniopomorskie)

SPRZĄTACZKA BIUROWA - od 250 PLN

Sprzątanie pomieszczeń biurowych
kontakt przez PUP - 2016-03-14 - Nakło nad Notecią (kujawsko-pomorskie)

MAGAZYNIER - SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

Sprzedaż art. budowlanych - doradztwo, pomoc w wyborze. Mile widziana znajomośc branży. Praca w systemie zmianowym, w przedziale czasowym 8-16; 10-18
kontakt przez PUP - 2016-11-17 - Łódź (łódzkie)

F- MONTER INSTALACJI BUDOWLANYCH - od 1 850 PLN

- budowa instalacji centralnego ogrzewania, wodnokanalizacyjnych, gazowych- drobne prace ogólnobudowlane,- zaopatrzenie /wraz z dowozem/ w niezbędne materiały do budowy instalacji.
kontakt przez PUP - 2016-12-12 - Legnica (dolnośląskie)

POMOC KUCHENNA - KUCHARZ - od 1 850 PLN

przygotowanie miejsca pracy przed rozpoczęciem wydawania potraw przez kuchnię, obieranie, krojenie, szatkowanie i siekanie warzyw i owoców na późniejsze potrawy, utrzymywanie czystości w obrębie kuchni i zaplecza sanitarnego, dbanie o dostępność środków czystości w kuchni i na zapleczu sanitarnym, czyszczenie sprzętu kuchennego, powierzchni stołów, podłóg, maszyn oraz zmywanie naczyń po zakończonym dniu pracy, doraźna pomoc szefowi kuchni oraz pozostałym kucharzom, pozostałe prace porządkowe, mające na celu utrzymanie kuchni w czystości oraz ułatwienie pracy całej obsłudze lokalu
kontakt przez PUP - 2016-12-08 - Świętochłowice (śląskie)

SPRZĄTACZKA - od 1 850 PLN

wg zgłoszenia
kontakt przez PUP - 2016-02-05 - Szczecinek (zachodniopomorskie)

KASJER - 997,4 PLN

zgodnie ze stanowiskiem
kontakt przez PUP - 2016-05-05 - Bukowno (małopolskie)

PRACOWNIK DS. LEKKICH - od 1 850 PLN

UTRZYMANIE CZYSTOSCI I PORZĄDKU NA TERENIE SZKOŁY,
kontakt przez PUP - 2016-05-27 - Szczecin (zachodniopomorskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

Sprzedawca
kontakt przez PUP - 2016-09-01 - Nieczajna Górna (małopolskie)

FRYZJER DAMSKI - 997,4 PLN

Fryzjer
kontakt przez PUP - 2016-10-28 - Sieradz (łódzkie)

WOŹNY (PO STAŻU) - od 1 850 PLN

obsługa szatni
kontakt przez PUP - 2016-07-18 - Poniatowa (lubelskie)

OPERATOR MYJNI - od 1 200 PLN

Mycie, pranie tapicerki, polerowanie lakieru.
kontakt przez PUP - 2016-06-13 - Łódź (łódzkie)

(IŁŻA) - REFERENT - 997,4 PLN

kontakt przez PUP - 2016-06-01 - Iłża (mazowieckie)

PAKOWACZ RĘCZNY - od 1 200 PLN

sprawdzanie i pakowanie towaru, utrzymanie w czystości stanowiska pracy
kontakt przez PUP - 2016-09-30 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

ROZBIERACZ-WYKRAWACZ - od 10,71 PLN

rozbiór, wykrawania, trybowanie mięsa
kontakt przez PUP - 2016-05-19 - Opole (opolskie)

MECHANIK - 604 - od 1 850 PLN

wg stanowiska
kontakt przez PUP - 2016-06-07 - Jastrzębie (opolskie)

SPAWACZ GAZOWY - od 1 850 PLN

kontakt przez PUP - 2016-07-29 - Świętochłowice (śląskie)

PRACOWNIK PRZYGOTOWUJĄCY POSIŁKI TYPU FAST FOOD - od 12 PLN

przyjmowanie zamówień na kasie, porządkowianie sali jadalnej
kontakt przez PUP - 2016-12-02 - Zakopane (małopolskie)

PRACOWNIK BIUROWY - do 2 500 PLN

Wykonywanie prac biurowych, logistyka dostaw.
kontakt przez PUP - 2015-12-02 - Dąbrowa Górnicza (śląskie)