Praca F-PRACOWNIK PRZYGOTOWUJĄCY POSIŁKI TYPU FAST FOOD Okmiany kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Okmiany, powiat: legnicki, woj: dolnośląskie

Zakres obowiązków: wg stanowiska pracy

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: dwie zmiany

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 860 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska:
F-PRACOWNIK PRZYGOTOWUJĄCY POSIŁKI TYPU FAST FOOD

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Okmiany

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: dolnośląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: legnicki

Zawód: pracownik przygotowujący posiłki typu fast food

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 860 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: podstawowe

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Legnicy

Andersa 2, 59-220 Legnica, powiat: m. Legnica, woj: dolnośląskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: dolnośląskie

Powiat pracodawcy: m. Legnica

Gmina pracodawcy: Legnica

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Legnica

Ulica pracodawcy: Andersa

Numer budynku pracodawcy: 2

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Legnicy

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: pracownik przygotowujący posiłki typu fast food

Podobne oferty pracy

REF.DS.KSIEGOWO-KADROWYCH - 997,4 PLN

wprowadzanie danych do systemu
kontakt przez PUP - 2016-02-22 - Suwałki (podlaskie)

PRACOWNIK CENTRUM OBSŁUGI TELEFONICZNEJ (PRACOWNIK CALL CENTER) - 997,4 PLN

STAŻ ORGANIZOWANY PRZEZ PUP W GDAŃSKU. KONTAKT OSOBISTY W SIEDZIBIE URZĘDU W POK. 28, 122, 123.
kontakt przez PUP - 2016-09-15 - Gdańsk (pomorskie)

SPECJALISTA DO SPRAW ROZWOJU STRON INTERNETOWYCH - 997,4 PLN

podtrzymywanie kontaktów na serwisach społecznościowych typu Tweeter, Facebook itp., dokonywanie wpisów na serwisy w zakresie działań i produktów jakie wykonuje firma a także obsługa klientów zagranicznych.
kontakt przez PUP - 2016-01-22 - Mysłowice (śląskie)

POKOJOWA - od 925 PLN

Pokojowa- zmiana pościeli w pokojach, sprzatanie pokoi, korytarzy.
kontakt przez PUP - 2016-08-25 - Częstochowa (śląskie)

WYDAWCA POSIŁKÓW / BUFETOWY - 997,4 PLN

według programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-03-10 - Ławica (dolnośląskie)

PRACOWNIK BIUROWY - od 1 850 PLN

Wykonywanie i przekazywanie kopii decyzji i zgłoszeń robót budowlanych do PINB, ustalanie stron post. admin.
kontakt przez PUP - 2016-06-22 - Olesno (opolskie)

TYNKARZ - od 1 900 PLN

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: nakładanie tynków wapiennych, cementowych, żywicznych, alabastrowych oraz tynków suchych; WYMAGANIA: wykształcenie zawodowe - budownictwo, z doświadczeniem w pracy na dużych obiektach użyteczności publicznej, umiejętność samodzielnego sporządzania zapraw tynkarskich, znajomość rodzajów składników, z których wytwarza zaprawy, dobra znajomość języka ukraińskiego; MIEJSCE PRACY: wg. przyjmowanych zleceń (teren kraju)
kontakt przez PUP - 2016-08-10 - Lisów (śląskie)

ZASTĘPCA KIEROWNIKA SKLEPU / SUPERMARKETU - 1 900 - 2 300 PLN

zarządzanie zespołem
kontakt przez PUP - 2016-09-26 - Golub-Dobrzyń (kujawsko-pomorskie)

PRACOWNIK BIUROWY - 997,4 PLN

- opracowywanie treści pism i dokuentów firmowych, - prowadzenie, przechowywanie i znakowanie dokumentacji firmy, - obsługa klienta w zakresie pierwszego kontaktu, - koordynacja spotkań kierownictwa, - pomoc przy organizowaniu spotkań i zebrań, - obsługa i użytkowanie urządzeń i sprzętu technicznego stosowanego w pracach biurowych.
kontakt przez PUP - 2016-01-27 - Linowiec (pomorskie)

PRACOWNIK ADMINISTRACYJNY - do 1 850 PLN

Prowadzenie sekretariatu/recepcji, obsługa klientów/pacjentów, obsługa korespondencji przychodzącej, prowadzenie/archiwizacja dokumentacji i kart pacjenta, obsługa urządzeń biurowych
kontakt przez PUP - 2016-06-27 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

PRACOWNIK PRODUKCYJNY - od 1 850 PLN

prefabrykacja konstrukcji drewnianych w technologii Mi-tek, składanie elementów domów szkieletowych
kontakt przez PUP - 2016-03-09 - Wschowa (lubuskie)

MONTER WIĄZEK ELEKTRYCZNYCH - od 1 850 PLN

składanie montaż wiązek elektrycznych
kontakt przez PUP - 2016-06-22 - Bytom (śląskie)

KIEROWCA CIĄGNIKA ROLNICZEGO - 997,4 PLN

wg załączonego harmongramu
kontakt przez PUP - 2016-06-10 - Trzydnik Duży-Kolonia (lubelskie)

PARKIECIARZ - od 7 568 PLN

KŁADZENIE PARKIETÓWWYMAGANIA:WYKSZTAŁCENIE PODSTAWOWE, UMIJEĘTNOŚĆ KŁADZENIA PARKIETÓW PODŁOGOWYCH, PÓŁ ROKU DOŚWIADCZENIA W ZAWODZIE, ZNAJOMOŚĆ JĘZYKA NIEMIECKIEGO W STOPNIU PODSTAWOWYM
kontakt przez PUP - 2016-10-10 - Szczecin (zachodniopomorskie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - od 1 500 PLN

zbiór informacji handlowej, analiza rynku, kontakty z kontrahentami posługującymi się językiem hindi, sprzedaż, zaopatrzenie, doradztwo
kontakt przez PUP - 2016-12-01 - Piaseczno (mazowieckie)

KIEROWCA KAT. C+E - od 3 500 PLN

Przewóz rzeczy.
kontakt przez PUP - 2016-11-30 - Skawina (małopolskie)

MAGAZYNIER -30 - od 1 850 PLN

przyjmowanie i wydawanie towarów
kontakt przez PUP - 2016-04-22 - Mieścisko (wielkopolskie)

ASYSTENT NAUCZYCIELA PRZEDSZKOLA - 997,4 PLN

Planowanie i prowadzenie pracy dydaktyczno-wychowawczej zgodnie z obowiązującą podstawą programową, wspieranie rozwoju psychofizycznego dziecka, jego zdolności i zainteresowania
kontakt przez PUP - 2016-03-22 - Nowy Sącz (małopolskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

praca w sklepie ogólnospożywczym
kontakt przez PUP - 2016-08-08 - Kamienna Góra (dolnośląskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

obsługa klienta; zamawianie, przyjmowanie oraz wykładanie towarów na półkach; metkowanie towarów; utrzymywanie czystości w miejscu pracy; kontrola terminów ważności; obsługa kasy fiskalnej i terminala kart płatniczych
kontakt przez PUP - 2016-03-17 - Osiek (kujawsko-pomorskie)

SALOWA - 997,4 PLN

wg programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-10-18 - Złotoryja (dolnośląskie)

OPERATOR ROLOMATU - od 2 050 PLN

nadzór i obsługa rolomatu, zgrzewanie folii, pakowanie i etykietowanie worków, nakładanie i zdejmowanie rolki z folią
kontakt przez PUP - 2016-07-11 - Mława (mazowieckie)

KUCHARZ - 997,4 PLN

wg programu
kontakt przez PUP - 2016-09-09 - Sulbiny (mazowieckie)

prace biurowe polegające na wystawianiu faktur, układaniu i segregowaniu dokumentów
kontakt przez PUP - 2016-04-22 - Braniewo (warmińsko-mazurskie)

TECHNOLOG ROBÓT WYKOŃCZENIOWYCH W BUDOWNICTWIE - od 1 850 PLN

Prace ogólnobudowlane
kontakt przez PUP - 2016-03-08 - Szczawnica (małopolskie)

ROBOTNIK REMONTOWO-BUDOWLANY - 997,4 PLN

wykonywanie prac remontowych wewnątrz budynku, malowanie pomieszczeń, układanie płytek, paneli
kontakt przez PUP - 2016-06-28 - Koniecpol (śląskie)

POMOC BIUROWA - od 1 850 PLN

Pomoc biurowa
kontakt przez PUP - 2016-03-21 - Łódź (łódzkie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 1 850 PLN

Prace porządkowe.
kontakt przez PUP - 2016-04-19 - Ostrowite (wielkopolskie)

PRACOWNIK PRODUKCYJNY - KLEJARZ WYROBÓW GUMOWYCH - do 1 850 PLN

- kontrola wizualna detali produkowanych na maszynach,- klejenie uszczelek gumowych,- pakowanie,- gratowanie
kontakt przez PUP - 2016-04-28 - Sosnowiec (śląskie)

Wybierz województwo

Oferty pracy z Indeed