Praca ELEKTRYK Zabrze kontakt przez PUP

Stanowisko: ELEKTRYK

Wynagrodzenie: od 1 850 PLN

Zakres obowiązków: Instalacja, naprawa, wymiana elektryki i inne

Data publikacji: 2016-09-13

Lokalizacja: Zabrze (śląskie)

Pracodawca: kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Zabrze, powiat: m. Zabrze, woj: śląskie

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: wynagrodzenie do ustalenia wysokie premie

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: ELEKTRYK

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Zabrze

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: śląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Zabrze

Zawód: elektryk budowlany

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagany zawody dla kandydatów na to stanowisko pracy: Elektryk budowlany (wymagany staż - lata: 1)

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: brak lub niepełne podstawowe

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: uprawnienia SEP do 1 KV

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: zdolność do pracy na wysokości

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: p

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 1

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Świętochłowicach

Plebiscytowa 3/7, 41-600 Świętochłowice, powiat: m. Świętochłowice, woj: śląskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: śląskie

Powiat pracodawcy: m. Świętochłowice

Gmina pracodawcy: Świętochłowice

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Świętochłowice

Ulica pracodawcy: Plebiscytowa

Numer budynku pracodawcy: 3

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Świętochłowicach

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: elektryk budowlany