Praca ELEKTRYK W DZIALE UTRZYMANIA RUCHU Lublin EKT INSTAL SP. Z O.O. WROCŁAW

Miejsce pracy: 20-001 Lublin, powiat: m. Lublin, woj: lubelskie

Zakres obowiązków:
Utrzymywanie w sprawności urządzeń elektrycznych i energetycznych. Przeglądy, remonty, naprawy maszyn i urządzeń. Praca na terenie Lublina i woj. lubelskiego.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: trzy zmiany

Wysokość wynagrodzenia brutto: 1 850 - 2 500 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: ELEKTRYK W DZIALE UTRZYMANIA RUCHU

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Lublin

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: lubelskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Lublin

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Lublin

Zawód: technik elektryk*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 1 850 - 2 500 PLN

Wymagany zawody dla kandydatów na to stanowisko pracy: Technik elektryk* (wymagany staż - lata: 1)

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe, elektryczne

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: książeczka sanitarno-epidemiologiczna

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: uprawnienia elektryczne SEP do 1kV

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Umiejętność szybkiego i efektywnego rozwiązywania problemów, skrupulatność. Min. 1 rok stażu pracy w dziale utrzymania ruchu.Umowa na okres próbny 1 m-c później na czas nieokreślony. Trzy zmiany 6-14,14-22,22-6. Praca na terenie miasta Lublin i woj. lubelskiego.

Nazwa pracodawcy: EKT INSTAL SP. Z O.O. WROCŁAW

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Lublinie

Wagonowa 2D/3, 53-609 Wrocław, powiat: m. Wrocław, woj: dolnośląskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: dolnośląskie

Powiat pracodawcy: m. Wrocław

Gmina pracodawcy: Wrocław

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Wrocław

Adres strony pracodawcy: www.ektinstal.com

Ulica pracodawcy: Wagonowa

Numer budynku pracodawcy: 2D

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Lublinie

Zawód wykonywany przez pracownika: technik elektryk*

Podobne oferty pracy

SPRZEDAWCA - od 2 000 PLN

handel materiałami budowlanymi; obsługa klienta, obsługa kasy fiskalnej, pisanie raportów;
kontakt przez PUP - 2017-02-06 - Lublin (lubelskie)

TESTER OPROGRAMOWANIA KOMPUTEROWEGO - od 1 850 PLN

Analiza jakości oprogramowania w systemach IT, aplikacjach webowych i desktopowych oraz w warstwie protokołów sieciowych, oprogramowanie scenariuszy testowania, przygotowanie dokumentacji technicznej, raportów i poprawek (net./Java), obsługa kontrahentów m.in. z Federacji Rosyjskiej, UE, USA i Kanady. Poziom wykształcenia wyższe; umiejętności: znajomość techniki manualnego/automatycznego testowania aplikacji QA, HTML i Java Script (plany testowania, przypadki testowe), znajomość teorii podstaw testowania (rodzaje testów, metody ich organizacji), znajomość warstwy protokołu TCP/IP; biegła znajomość języka rosyjskiego i angielskiego w mowie i na piśmie na poziomie minimum B2.
kontakt przez PUP - 2016-05-20 - Lublin (lubelskie)

PRACOWNIK STACJI PALIW - od 2 000 PLN

Sprzedaż paliw i innych towarów na stacji paliw, obsługa klienta
Wojewódzkie Pogotowie Ratunkowe SP ZOZ w Lublinie - 2017-01-24 - Lublin (lubelskie)

SPECJALISTA DO SPRAW REKRUTACJI PRACOWNIKÓW - od 1 500 PLN

zgodnie ze stanowiskiem, wykształcenie min. średnie, wiedza z zakresu prawa pracy, technik i procedur rekrutacyjnych, doświadczenie zawodowe: 1 rok doświadczenia w rekrutacji i selekcji pracowników, znajomość j. ukraińskiego, rosyjskiego w stopniu biegłym. Ogólny zakres obowiązków: planowanie i realizacja procesów rekrutacji pracowników z rynków Europy Wschodniej.
kontakt przez PUP - 2016-12-22 - Lublin (lubelskie)

OPERATOR KOPARKO-ŁADOWARKI - od 3 000 PLN

wykonywanie robót ziemnych specjalistycznych oraz pomocniczych związanych z budownictwem za pomocą koparko-ładowarki;
ELEKRTOMONTAŻ-LUBLIN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2016-07-06 - Lublin (lubelskie)

NAUCZYCIEL JĘZYKA ANGIELSKIEGO - od 3 000 PLN

Prowadzenie zajęć z języka angielskiego dla grup o różnych stopniach zaawansowania.
ENGLISH & POLISH INTERNATIONAL CURRICULA - EPIC SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2016-10-21 - Lublin (lubelskie)

PRACOWNIK DZIAŁU LOGISTYKI/ STARSZY REFERENT (SEKCJA LOGISTYCZNA) - od 2 200 PLN

prowadzenie dokumentacji logistycznej na szczeblu jednostki wojskowej, opracowywanie dokumentacji w zakresie potrzeb materiałowych, prowadzenie ewidencji sprzętu, opracowywanie wymagań dla zadań inwestycyjno-remontowych posiadanej infrastruktury
Lubelska Brygada Obrony Terytorialnej - 2016-08-23 - Lublin (lubelskie)

INŻYNIER GEODETA - GEODEZJA INŻYNIERYJNO-PRZEMYSŁOWA - od 1 900 PLN

pomiary sytuacyjno-wysokosciowe,opracowywanie wyników pomiarów w programach komputerowych,sporządzanie dokumentacji technicznej do celów prawnych,oraz analiz.
kontakt przez PUP - 2016-11-21 - Lublin (lubelskie)

OSOBA DO SPRZĄTANIA POMIESZCZEŃ BIUROWYCH,KOSZENIA, ODSNIEŻANIA - od 2 483,32 PLN

zgodnie ze stanowiskiem, sprzątanie pomieszczeń, koszenie, odśnieżanie.
Asquini Polska sp. z o.o. - 2016-09-05 - Lublin (lubelskie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - od 2 500 PLN

realizacja spotkań umawianych przez dział Call Center
Progress Active Sp. z o.o. - 2016-08-08 - Lublin (lubelskie)

SZTUKATOR - od 2 600 PLN

Wykonywanie lub odtwarzanie ozdób architektonicznych, elementów dekoracyjno- stylizacyjnych we wnętrzach lub na elewacji budynków. Prowadzenie prac naprawczych pod nadzorem osób uprawnionych, utrzymywanie właściwego stanu technicznego wszystkich elementów budynków. Organizowanie stanowiska pracy zgodnie z zasadami i przepisami BHP, ochrony p- poż, ochrony środowiska i ergonomii.
kontakt przez PUP - 2017-02-07 - Lublin (lubelskie)

SPRZĄTACZKA - od 1 850 PLN

Sprzątanie klatek schodowych, terenów zewnętrznych, odśnieżanie chodników.
LUB-TER GOSPODARSTWO POMOCNICZE ZARZĄDCÓW NIERUCHOMOŚCI WŁODZIMIERZ ŚLEMP - 2016-10-25 - Lublin (lubelskie)

KOSMETYCZKA - od 1 850 PLN

Wykonywanie manicure podst. i hybrydowego, przedłużanie żelem, wykonywanie pedicure, zabiegów henną oraz depilacji woskiem.
kontakt przez PUP - 2016-11-29 - Lublin (lubelskie)

ZASTĘPCA KIEROWNIKA OBIEKTU - od 3 000 PLN

Obsługa obiektu, zarządzanie zasobami ludzkimi w zakresie działań związanych z prowadzeniem usług sprzątania.
PROBET SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2016-08-17 - Lublin (lubelskie)

KONSERWATOR OBIEKTU - od 10 PLN

Prace konserwacyjne, naprawy bieżące i monitoring stanu technicznego elementów budynków, instalacji wewnętrzych, urządzeń oraz infrastruktury zewnętrznej. Przykładowe uszczegółowione zadania: monitorowanie stanu technicznego, konserwowanie i naprawianie instalacji elektrycznej w budynku, monitorowanie stanu technicznego, konserwowanie i naprawianie elementów budynku np. dachu, elewacji, ścian wewnętrznych, podłóg, sufitów, otworów drzwiowych i okiennych, konserwowanie i naprawianie terenów w otoczeniu budynku, dokumentowanie zrealizowanych prac.
GRUPA NOWE HORYZONTY - Jolanta Poźniak - 2016-05-30 - Lublin (lubelskie)

KOSMETOLOG - od 2 200 PLN

zgodnie ze stanowiskiem; wykształcenie wyższe - kosmetologia, doświadczenie 2 lata, komunikatywna znajomość j. angielskiego; wykonywanie zabiegów pielęgnacyjnych twarzy, szyi i dekoltu; wykonywanie manicure oraz pedicure. wykonywanie zaawansowanych zabiegów z użyciem urządzeń, np. mezoterapia
"TRADMA" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2015-11-18 - Lublin (lubelskie)

CIEŚLA SZALUNKOWY/STAŻ - 997,4 PLN

Montowanie i demontowanie szalunków systemowych oraz wykonywanie konstrukcji drewnianych.
kontakt przez PUP - 2016-03-14 - Lublin (lubelskie)

KRAWIEC - od 1 850 PLN

Szycie indywidualne odzieży medycznej.
Cotton Candy - 2016-10-20 - Lublin (lubelskie)

SPECJALISTA DO SPRAW KADR I PŁAC - od 2 500 PLN

Obsługa kadrowa pracowników, przygotowywanie list płac, ewidencja danych, przygotowywanie i rozliczanie umów o pracę i umów cywilno- prawnych. Oferta dostępna również dla osób niepełnosprawnych.
kontakt przez PUP - 2016-07-14 - Lublin (lubelskie)

ŚLUSARZ-SPAWACZ - od 1 900 PLN

umiejętność wykonywania i montażu konstrukcji stalowej, spawanie metoda TIG, MIG, MAG, Mile widziane umiejetności wykonywania elementów ze stali szlachetnych
kontakt przez PUP - 2015-12-09 - Lublin (lubelskie)

HYDRAULIK- KONSERWATOR - 2 000 - 3 000 PLN

Wykonywanie prac związanych z hydrauliką; wykonywanie drobnych napraw w obiekcie. Miejsce wykonywania pracy: Karpacz, pracodawca oferuje zakwaterowanie.
LOGO-LIFT S.C. - 2016-12-29 - Lublin (lubelskie)

SPECJALISTA DO SPRAW MARKETINGU I HANDLU - od 1 850 PLN

Reklama i promocja usług firmy, pozyskiwanie nowych klientów
kontakt przez PUP - 2016-01-28 - Lublin (lubelskie)

KASJER HANDLOWY - od 2 200 PLN

Wystawianie faktur,przyjmowanie należności,obsługa terminala płatniczego,sporządzanie raportów kasowych,archiwizacja dokumentów.
OPOLTRANS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2016-11-10 - Lublin (lubelskie)

MENEGAR PUNKTU OBSŁUGI KLIENTA - od 2 000 PLN

Zarządzanie flotą samochodową punktu oraz kontrolowanie przebiegu procesu wynajmu, zarządzanie zasobami ludzkimi, czynny udział w procesie najmu samochodów, organizacja pracy oraz wsparcie podległych pracowników w realizacji zadań, zarządzanie dokumentacją zgodnie ze standardami firmy.
kontakt przez OHP - 2016-04-14 - Lublin (lubelskie)

KELNER - od 2 200 PLN

Zgodnie ze stanowiskiem; Serwowanie posiłków, przygotowywanie sali.
CAPITAL PARK SCSP GRUPA HOTELOWA SPÓŁKA JAWNA - 2016-07-15 - Lublin (lubelskie)

ULOTKOWICZ - od 6 PLN

Ulotkowanie w centrum miasta
kontakt przez OHP - 2016-08-23 - Lublin (lubelskie)

SPECJALISTA DS. OBSŁUGI KLIENTA Z JĘZYKIEM NIEMIECKIM - od 2 500 PLN

Wsparcie klientów w zakresie bieżących problemów technicznych w języku niemieckim, prowadzenie telefonicznych i mailowych rozmów
kontakt przez OHP - 2016-09-01 - Lublin (lubelskie)

MONTER / SKŁADACZ OKIEN - od 1 850 PLN

obsługa stołu do rozkroju szkła, sortowanie wyciętych formatek szkła;
kontakt przez PUP - 2016-11-14 - Lublin (lubelskie)

SPRZĄTACZKA POMIESZCZEŃ - od 1 388 PLN

sprzątanie pomieszczeń biurowych (odkurzanie, ścieranie kurzy, mycie powierzchni płaskich),mile widziane doświadczenie, również osoby z orzeczonym stopniem niepełnosprawności;
ZAKŁADY USŁUGOWE WSCHÓD SP. Z O.O. - 2016-10-25 - Lublin (lubelskie)

FRYZJER DAMSKI - 2 000 - 3 000 PLN

Wykonywanie czynności z zakresu fryzjerstwa damskiego: strzyżenia, modelowania, koloryzacji, trwałej ondulacji, upięć itp.
SALON FRYZJERSKI OGRODY FRYZUR MAŁGORZATA MAZUREK - 2016-11-21 - Lublin (lubelskie)