Praca ELEKTRYK Trzcinica kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Trzcinica, powiat: jasielski, woj: podkarpackie

Zakres obowiązków:
Prace przy instalacjach i urządzeniach w zakładzie pracy

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: ELEKTRYK

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Trzcinica

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: podkarpackie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: jasielski

Zawód: elektryk*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagany zawody dla kandydatów na to stanowisko pracy: Elektryk*

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Jaśle

Rynek 18, 38-200 Jasło, powiat: jasielski, woj: podkarpackie

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: podkarpackie

Powiat pracodawcy: jasielski

Gmina pracodawcy: Jasło

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Jasło

Ulica pracodawcy: Rynek

Numer budynku pracodawcy: 18

Profil działalności pracodawcy: Obróbka mechaniczna elementów metalowych

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Jaśle

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: elektryk*

Podobne oferty pracy

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - od 1 850 PLN

Realizacja celów sprzedażowych, rozpoznawanie rynków zagranicznych, rozpoznawanie potrzeb kupujących, negocjowanie zasad współpracy, przygotowywanie ofert, aktywne poszukiwanie nowych klientów
kontakt przez PUP - 2016-06-28 - Lewiczyn (mazowieckie)

FRYZJER - od 1 850 PLN

Wykonywanie usług fryzjerskich, dbanie o czystość stanowiska pracy
kontakt przez PUP - 2016-10-19 - Bełchatów (łódzkie)

SPECJALISTA DO SPRAW REKLAMY - 997,4 PLN

raportowanie i wnioskowanie o konkurencyjności reklamodawców w danej branży, tworzenie map stron zgodnych z protokołem Google Sitemaps, samodzielne wprowadzanie poprawek optymalizacyjnych na stronach klientów
kontakt przez PUP - 2016-08-08 - Warszawa (mazowieckie)

PRACOWNIK BIUROWY - 997,4 PLN

staż do 30 r. ż.
kontakt przez PUP - 2016-07-06 - Elbląg (warmińsko-mazurskie)

OPERATOR MASZYN DROGOWYCH - od 2 000 PLN

obsługa skrapiarki, skrapianie powierzchni asfaltowych
kontakt przez PUP - 2017-01-23 - Kraśnik (lubelskie)

PRACOWNIK OCHRONY (Z) - do 2 000 PLN

obsługa monitoringu
kontakt przez PUP - 2017-03-14 - Tarnów (małopolskie)

KASJER-SPRZEDAWCA - od 2 000 PLN

realizacja sprzedaży, obsługa klientów pochodzenia chińskiego, realizacja zamówień od chińskich dostawców, dbanie o zaopatrzenie sklepu oraz właściwą ekspozycję towaru
kontakt przez PUP - 2017-04-25 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

MONTER INSTALACJI I URZĄDZEŃ SANITARNYCH - od 2 974,66 PLN

Wyznaczanie tras przebiegu rurociągu kanalizacyjno-wodociągowego.
kontakt przez PUP - 2017-01-23 - Kraków (małopolskie)

SPRZĄTACZKA W PRZEDSZKOLU. - do 1 850 PLN

Utzymanie porządku w placówce. Pomoc w wydawaniu posiłków w trakcie posiłku, przewijanie dzieci. Wykształcenie średnie. Książeczka sanepid. Osoba zamieszkała na terenie Ząbek.
kontakt przez PUP - 2016-03-01 - Ząbki (mazowieckie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - 997,4 PLN

prace ogólnoporządkowe
kontakt przez PUP - 2017-03-03 - Sławno (zachodniopomorskie)

SKŁADACZ/PAKOWACZ - od 13 PLN

składanie, sortowanie opakowań kartonowych, dbanie o porządek
kontakt przez PUP - 2016-10-17 - Poznań (wielkopolskie)

POMOC KSIĘGOWEJ - 997,4 PLN

prace rachunkowo -księgowe
kontakt przez PUP - 2017-04-24 - Góra (dolnośląskie)

MAGAZYNIER W HURTOWNI AKWARYSTYCZNEJ - od 2 184 PLN

Znajomość hodowli ryb akwariowych. Umiejętnośc odtworzenia wrunków naturalnych dla gatunku Erpetoichthys Calabaricus. Opieka na rybami.
kontakt przez PUP - 2016-12-15 - Łódź (łódzkie)

BARMANKA - 997,4 PLN

nauka obsługi kasy fiskalnej, zapoznanie z podstawowymi zasadami higieny w/g przepisów
kontakt przez PUP - 2017-02-16 - Małogoszcz (świętokrzyskie)

PRACOWNIK OBSŁUGI BIUROWEJ - 997,4 PLN

Wystawianie i wprowadzanie faktur do systemu, zarządzanie korespondencją przychodzącą i wychodzącą, wprowadzanie danych do komputera, zarządzanie korespondencją elektroniczna, przyjmowanie klientów, zgłaszanie szkód komunikacyjnych, rozliczanie ewidencji czasu pracy, wysyłanie dokumentacji fotograficznej do firm assistance.
kontakt przez PUP - 2016-08-26 - Wiśnicz Mały (małopolskie)

PRACOWNIK DS. ZARZĄDZANIA OBIEGIEM DOKUMENTÓW - 997,4 PLN

Zarządzanie obiegiem dokumentów, prowadzenie ich ewidencji w systemie informatycznym, prowadzenie korespondencji, obsługi klienta w zakresie powierzonym. Wymagania: wykształcenie min. średnie, dokładność, komunikatywność, dyskrecja, dobra organizacja pracy.
kontakt przez PUP - 2017-02-07 - Wejherowo (pomorskie)

PRACOWNIK FIZYCZNY W MAGAZYNIE CHŁODNI - od 13 PLN

załadunek i rozładunek dostaw, relokacja towaru, załadunek samochodów zgodnie ze specyfikacją otrzymaną od przełożonego, dbanie o powierzony sprzęt oraz porządek na magazynie
kontakt przez PUP - 2016-12-21 - Kotorydz (mazowieckie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

sprzedawca
kontakt przez PUP - 2016-03-11 - Jarosław (podkarpackie)

WOZAK ZRYWKARZ - 997,4 PLN

m.in. prawidłowe zakładanie zbroi na konia,- obserwacja prac leśnych wykonywanych przez wozaka-zrywkarza,- obsługiwanie i pielęgnacja konia
kontakt przez PUP - 2015-10-30 - Soblówka (śląskie)

KASJER - do 2 000 PLN

Obsługa kasy fiskalnej
kontakt przez PUP - 2017-03-14 - Radomsko (łódzkie)

LAMINATOR - od 1 850 PLN

Oferta dla osób do 30 roku życia. Kładzenie laminatu na formach, łaczenie i obróbka wanien.
kontakt przez PUP - 2016-04-18 - Łódź (łódzkie)

KELNER - 997,4 PLN

obsługa klienta
kontakt przez PUP - 2017-03-24 - Skarboszewo (mazowieckie)

KUCHARZ - od 2 200 PLN

kompleksowe przygotowanie dań, deserów, śniadań, obiadów, kolacji dla klientów ośrodka
kontakt przez PUP - 2016-06-09 - Istebna (śląskie)

BETONIARZ-ZBROJARZ - 997,4 PLN

do uzgodnienia
kontakt przez PUP - 2017-04-10 - Wąchock (świętokrzyskie)

OPERATOR RĘBAKA - do 1 850 PLN

SORTOWANIE I MIELENIE ODPADÓW
kontakt przez PUP - 2016-03-02 - Skierniewice (łódzkie)

MAGAZYNIER K/M - od 2 000 PLN

jw.
kontakt przez PUP - 2016-12-16 - Warszawa (mazowieckie)

WIERZBICA - 4U (CUKIERNIK) - 997,4 PLN

według harmonogramu
kontakt przez PUP - 2016-01-11 - Radom (mazowieckie)