Praca ELEKTRYK Sulmierzyce kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Sulmierzyce, powiat: krotoszyński, woj: wielkopolskie

Zakres obowiązków:
wykształcenie wyższe elektryczne, wykonywanie instalacji elektrycznych

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

Nazwa stanowiska: ELEKTRYK

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Sulmierzyce

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: wielkopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: krotoszyński

Zawód: elektryk*

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Data zakończenia pracy: 01.08.2017

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat), elektryczne

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Krotoszynie

Rawicka 7b, 63-700 Krotoszyn, powiat: krotoszyński, woj: wielkopolskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowania za pośrednictwem PUP

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: wielkopolskie

Powiat pracodawcy: krotoszyński

Gmina pracodawcy: Krotoszyn

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Krotoszyn

Ulica pracodawcy: Rawicka

Numer budynku pracodawcy: 7b

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Krotoszynie

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: elektryk*

Podobne oferty pracy

PRACOWNIK PORZĄDKOWY - od 1 850 PLN

Prace porządkowe.
kontakt przez PUP - 2016-05-19 - Stalowa Wola (podkarpackie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

wg programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-01-21 - Zduńska Wola (łódzkie)

DORADCA KLIENTA-SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

Udzielanie informacji o ofercie towarowej
kontakt przez PUP - 2016-02-18 - Jaczów (dolnośląskie)

OPERATOR MYJNI - SERWISANT - od 185 PLN

naprawa i konserwacja maszyn i urządzeń myjni oraz mycie samochodów
kontakt przez PUP - 2016-03-11 - Będzin (śląskie)

POMOC KUCHENNA/KUCHARZ - 1 850 - 2 000 PLN

przygotowywanie dań cateringowych dla dzieci, obróbka warzyw i owoców, kuchnia zywienia zbiorowego, kuchnia dla dzieci; pracodawca przyuczy do obowiazkujacych norm zywieniowych;
kontakt przez PUP - 2016-07-15 - Toruń (kujawsko-pomorskie)

TECHNIK ADMINISTRACJI (STAŻ) - 997,4 PLN

Technik administracji (staż)
kontakt przez PUP - 2016-08-08 - Tychy (śląskie)

MŁODSZY SPECJALISTA DS. SPEDYCJI - 997,4 PLN

zgodnie z programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-01-28 - Opoczno (łódzkie)

PRACOWNIK MAGAZYNU - od 1 850 PLN

konfekcjoner materiałów magazynowych, obsługa komutera, obsługa klienta, analiza zbiorów
kontakt przez PUP - 2016-05-23 - Wiele (kujawsko-pomorskie)

TERAPEUTA ZAJĘCIOWY - do 1 750 PLN

organizowanie i prowadzenie zajęć terapeutycznych, prowadzenie dokumentacji pracowni, dbanie o bezpieczeństwo mieszkańców DPS
kontakt przez PUP - 2016-08-05 - Kamińsk (warmińsko-mazurskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

zgodny
kontakt przez PUP - 2016-05-12 - Grudziądz (kujawsko-pomorskie)

POMOC CUKIERNIKA M/K - od 13 PLN

jw.
kontakt przez PUP - 2016-09-26 - Warszawa (mazowieckie)

ASYSTENT INŻYNIERA - 997,4 PLN

udział w pracach dot. analiz agrochemicznych, ocena i zbiór doświadczeń polowych
kontakt przez PUP - 2016-05-17 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

TOKARZ - od 1 850 PLN

wykształcenie zawodowe, doświadczenie 10 lat, obsługa frezarki.zakres obowiązków: Obsługa frezarki
kontakt przez PUP - 2016-10-20 - Psie Pole (wielkopolskie)

TECHNIK FARMACEUTYCZNY-STAŻYSTA - 997,4 PLN

Sporządzenie, wytwarzanie, wydawanie produktów leczniczych.
kontakt przez PUP - 2016-04-05 - Lwówek (wielkopolskie)

STAZ/TECHNIK PRAC BIUROWYCH - 997,4 PLN

- szkolenie BHP i p.poż- sporządzanie zamówień na materiały zużywane podczas produkcji - nauka realizacji zamówień od kontrahentów, nauka sporządzania faktur sprzedaży - nauka sporządzania katalogów z produktami - nauka obsługi urządzeń biurowych oraz przestrzeganie ładu i porządku na stanowisku pracy
kontakt przez PUP - 2016-08-30 - Tarnów Bycki (lubuskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - 997,4 PLN

według harmonogramu stażu
kontakt przez PUP - 2016-05-20 - Ustrzyki Dolne (podkarpackie)

MONTER INSTALACJI I URZĄDZEŃ SANITARNYCH - od 2 000 PLN

wykształcenie bez znaczenia, doświadczenie mile widziane, znajomość branży (tematyki), uprawnienia mile widziane
Instalatorstwo Sanitarne Stanisław Grześkowiak - 2015-11-25 - Krotoszyn (wielkopolskie)

SPRZEDAWCA W STACJI PALIW - od 1 750 PLN

obsługa klienta, sprzedaż na kasie fiskalnej w stacji paliw, zamawianie towaru, przyjmowanie towaru, układanie na półkach, sprawdzanie dat ważności towarów, obsługa klienta lokalnego, dbanie o porządek na stanowisku pracy oraz w sklepie, sprawdzanie dokumnetacji z dostawą paliwa oraz sprawdzanie okienka zlewowego cysterny, obsługa urządzeń na stacji;
kontakt przez PUP - 2015-12-11 - Szabda (kujawsko-pomorskie)

MAGAZYNIER - 997,4 PLN

przyjmowanie towaru, rozkładanie towaru, układanie towaru w magazynie, sprzątanie magazynu
kontakt przez PUP - 2016-10-19 - Opalenica (wielkopolskie)

OPERATOR PRODUKCJI - 1 850 - 1 960 PLN

montaż, testowanie stelaży metalowych do siedzeń samochodowych, obsługa celi spawalniczych
kontakt przez PUP - 2016-02-19 - Nowa Wieś Legnicka (dolnośląskie)

OPIEKUN OSOBY STARSZEJ - 997,4 PLN

zapoznanie się z organizacją Zakładu, przepisami i obowiązującą dokumentacją, pomoc i towarzyszenie przy czynnościach higienicznych, przyjmowaniu posiłków, dbanie o czystość łózka, wykonywanie różnych metod i narz ędzi terapeutycznych, rozpoznanie i zaspokajanie potrzeb chorego w procesie rehabilitacji
kontakt przez PUP - 2016-04-01 - Świecie (kujawsko-pomorskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 1 850 PLN

prace porządkowe
kontakt przez PUP - 2016-08-11 - Kampinos (mazowieckie)

SPRZĄTACZKA - od 1 850 PLN

Dbanie o czystość i porządek w obiekcie
kontakt przez PUP - 2016-01-28 - Ostrów Mazowiecka (mazowieckie)

SPRZĄTACZKA BIUROWA - od 1 850 PLN

utrzymanie czystości i porządku wewnątrz obiektu, oraz terenu zewnętrznego.
kontakt przez PUP - 2016-11-07 - Lublin (lubelskie)

KIEROWCA KAT. C+E - od 2 000 PLN

Kierowca pojazdu ciężarowego ciągnik + naczepa, rozworzenie towaru po klientach, ładunek i rozładunek towaru, drobne naprawy, wypełnianie dokumentów przewozowych.
kontakt przez PUP - 2016-11-22 - Nowa Sól (lubuskie)

POMOCNIK OGRODNIKA - 997,4 PLN

-dobieranie gatunków i odmian roślin ogrodniczych potrzebnych do zagospodarowania terenów zieleni-przygotowanie podłoża, odpowiednich narzędzi ogrodniczych-dobieranie terminu siania i sadzenia roślin -sadzenie bylin, krzewów i drzew-prowadzenie prac pielęgnacyjnych upraw-karczowanie starych drzew i krzewów-formowanie strzyżenia żywopłotów-przygotowanie kwietników do obsadzenia roślinami jednorocznymi, sadzenie roślin
kontakt przez PUP - 2016-04-21 - Wilenko (lubuskie)

REFERENT - 997,4 PLN

1. Segregowanie dokumentów wpływających do urzędu.2. Wstępna weryfikacja wpływających deklaracji.3. Tworzenie paczek z deklaracjami.4. Sprawdzanie poprawności formalnej zeznań/deklaracji wpływających do urzędu wraz z weryfikacją danych identyfikacyjnych.5. Rozdzielanie deklaracji na zwroty i wypłaty.6. Przygotowywanie dokumentacji do zarchiwizowania.7. Tworzenie spisów archiwalnych zgodnie z obowiązującymi przepisami.8. Przygotowywanie korespondencji do wysyłki.9. Wprowadzanie danych podstawowych i szczegółowych z deklaracji i innych dokumentów do systemów informatycznych, będących w wykorzystaniu Urzędu.10. Otwieranie i sprawdzanie ilościowe korespondencji wpływającej do tut. urzędu.11. Nadawanie numerów systemowych na deklaracjach w aplikacjach informatycznych urzędu.
kontakt przez PUP - 2016-01-21 - Kartuzy (pomorskie)