Praca ELEKTRYK- ELEKTROMONTER Bilczyce Usługi Elektroinstalacyjne "ELJOT"- Ryszard Jamka

Miejsce pracy:
32-420 Bilczyce 7, powiat: wielicki, woj: małopolskie

Zakres obowiązków:
Wykonywanie instalacji wewnętrznych oraz przyłączy zewnętrznych

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: ELEKTRYK- ELEKTROMONTER

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Bilczyce

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: małopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: wielicki

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Gdów

Zawód: pozostali elektrycy budowlani i pokrewni

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagany zawody dla kandydatów na to stanowisko pracy: Elektryk*

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe

wymagania_wymaganiaDodatkowe_uprawnienia_0: uprawnienia SEP do 1KV

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 1

Nazwa pracodawcy:
Usługi Elektroinstalacyjne "ELJOT"- Ryszard Jamka

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Wieliczce

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: małopolskie

Powiat pracodawcy: wielicki

Gmina pracodawcy: Gdów

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Bilczyce

Numer budynku pracodawcy: 7

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Wieliczce

Zawód wykonywany przez pracownika: pozostali elektrycy budowlani i pokrewni