Praca ELEKTRYK SAMOCHODOWY(NR 0289) Łochowo TRANS EXPERT S.C.

Stanowisko: ELEKTRYK SAMOCHODOWY(NR 0289)

Wynagrodzenie: od 3 000 PLN

Zakres obowiązków: Brak danych

Data publikacji: 2016-01-20

Lokalizacja: Łochowo (kujawsko-pomorskie)

Pracodawca: TRANS EXPERT S.C.

SZCZECIŃSKA 10, 86-065 Łochowo, powiat: bydgoski, woj: kujawsko-pomorskie

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 3 000 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: ELEKTRYK SAMOCHODOWY(NR 0289)

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Łochowo

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: kujawsko-pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: bydgoski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Białe Błota

Zawód: elektromechanik pojazdów samochodowych*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 3 000 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: brak lub niepełne podstawowe

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 2

Nazwa pracodawcy: TRANS EXPERT S.C.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy

Adama Czartoryskiego 6 lok. 1, 85-222 Bydgoszcz, powiat: m. Bydgoszcz, woj: kujawsko-pomorskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: kontakt e-mail: OFFICE (at) TRANSEXPERT.PL

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: kujawsko-pomorskie

Powiat pracodawcy: m. Bydgoszcz

Gmina pracodawcy: Bydgoszcz

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Bydgoszcz

Ulica pracodawcy: Adama Czartoryskiego

Numer budynku pracodawcy: 6 lok. 1

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy

Zawód wykonywany przez pracownika: elektromechanik pojazdów samochodowych*