Praca ELEKTRYK Lubaczów kontakt przez PUP

Stanowisko: ELEKTRYK

Wynagrodzenie: do 1 850 PLN

Zakres obowiązków: Obsługa aparatu prądotwórczego, naprawy sprzętu elektrycznego, usuwanie awarii w instalacjach elektrycznych.

Data publikacji: 2016-09-16

Lokalizacja: Lubaczów (podkarpackie)

Pracodawca: kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Lubaczów, powiat: lubaczowski, woj: podkarpackie

Zakres obowiązków:
Obsługa aparatu prądotwórczego, naprawy sprzętu elektrycznego, usuwanie awarii w instalacjach elektrycznych.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: dwie zmiany

Wysokość wynagrodzenia brutto: do 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: ELEKTRYK

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Lubaczów

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: podkarpackie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: lubaczowski

Zawód: elektromonter (elektryk) zakładowy

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: do 1 850 PLN

Data zakończenia pracy: 30.09.2018

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe, inne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: Uprawnienia do pracy z sieciami energetycznymi.

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Lubaczowie

Tadeusza Kościuszki 141, 37-600 Lubaczów, powiat: lubaczowski, woj: podkarpackie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: wniosek+skierowanie

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: podkarpackie

Powiat pracodawcy: lubaczowski

Gmina pracodawcy: Lubaczów

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Lubaczów

Ulica pracodawcy: Tadeusza Kościuszki

Numer budynku pracodawcy: 141

Profil działalności pracodawcy:
Opieka zdrowotna , udzielanie świadczeń zdrowotnych.

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Lubaczowie

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: elektromonter (elektryk) zakładowy

Podobne oferty pracy

OPIEKUN W PRZYTULISKU (ROBOTY PUBLICZNE) - od 2 000 PLN

osoby zarejestrowane z ustalonym II profilem pomocy
kontakt przez PUP - 2016-07-19 - Zabrze (śląskie)

STAŻ/RPO/ -SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

obsluga klienta
kontakt przez PUP - 2016-05-17 - Gorzów Wielkopolski (lubuskie)

SEKRETARKA - STAŻ FP - 997,4 PLN

obsługa sekretariatu, prowadzenie dziennika korespondencji, rejestracja pism przychodzących i wychodzących, odbieranie korespondencji elektronicznej, wysyłka korespondencji, obsługa komputera i faksu, odbieranie i łaczenie rozmów telefnicznych z odpowiednimi osobami ewidencja znaczków pocztowych
kontakt przez PUP - 2016-05-04 - Rawicz (wielkopolskie)

SEKRETARKA - 997,4 PLN

wg stanowiska
kontakt przez PUP - 2017-04-26 - Grodzisk Wielkopolski (wielkopolskie)

OPERATOR MASZYN DO PRODUKCJI OPAKOWAŃ Z PAPIERU I TEKTURY - od 1 850 PLN

obsługa maszyn wycinających, klejenie kartonów, przygotowanie towaru do wysyłki, prace porządkowe
kontakt przez PUP - 2016-11-29 - Gródek (kujawsko-pomorskie)

STOLARZ - 997,4 PLN

zgodnie z programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-02-25 - Biała (łódzkie)

CIEŚLA - od 1 000 PLN

wykonywanie konstrukcji dachów, dbanie o powierzony sprzęt
kontakt przez PUP - 2016-04-08 - Piaseczno (mazowieckie)

SPRZEDAWCA - do 1 850 PLN

sprzedaż,wykładanie, ważenie i wydawanie towaru,utrzymanie porządku na stanowisku pracy
kontakt przez PUP - 2016-11-16 - Olsztyn (warmińsko-mazurskie)

STOLARZ - MONTER MEBLOWY - od 1 850 PLN

wg zakresu czynności
kontakt przez PUP - 2016-04-07 - Gniezno (wielkopolskie)

PRACOWNIK LINII PRODUKCYJNEJ - od 1 850 PLN

Praca na linii produkcyjnej - profile stalowe.
kontakt przez PUP - 2016-08-02 - Płock (mazowieckie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY DS. POZYSKIWANIA KONTRAHENTÓW Z RYNKÓW AZJI - od 3 000 PLN

zgodnie ze stanowiskiem, wykształcenie średnie zawodowe umiejętność: znajomość rynku Azji (branża przemysłowa) , doświadczenie zawodowe: min. 3 lata na w/w stanowisku, znajomość j. chińskiego w stopniu b. dobrym. Ogólny zakres obowiązków: nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów handlowych z klientami z rynków Azji, prezentacja produktów firmy, sporządzanie zamówień, obsługa sprzedaży produktów
kontakt przez PUP - 2017-02-14 - Lublin (lubelskie)

MONTER MASZYN I URZĄDZEŃ PRZEMYSŁOWYCH - od 2 000 PLN

Obsługa nawijarki
kontakt przez PUP - 2017-04-28 - Słupca (wielkopolskie)

TECHNIK DENTYSTYCZNY - do 1 850 PLN

wykonanie protez akrylowych, szkieletowych, elastycznych, korony ceramiczne, mosty
kontakt przez PUP - 2016-06-16 - Chełmek (małopolskie)

PRACOWNIK BIUROWY - od 1 850 PLN

obsługa klientów zagranicznych
kontakt przez PUP - 2016-02-17 - Poznań (wielkopolskie)

NAUCZYCIEL PRZEDSZKOLA - 997,4 PLN

wspomaganie nauczyciela w prowadzeniu zajęć, dbanie omporzadek w czasie zajęc i po mich zakończeniu
kontakt przez PUP - 2017-04-04 - Krynice (lubelskie)

OPERATOR MASZYN PRODUKCYJNYCH - od 1 850 PLN

obsługa urządzeń, załadunek surowca, segregacja surowca, spakowanie produktu gotowego na palety
kontakt przez PUP - 2016-07-21 - Jaworzno (śląskie)

MANAGER PROJEKTÓW - od 8 000 PLN

Organizuje i przewodzi projektem oraz zespołem projektowym (planuje i zarządza zasobami projektu, ustala priorytety, koordynuje współpracę z klientem), zarządza współpracą ze wszystkimi interesariuszami projektu; zapewnia efektywne zarządzanie projektu - optymalne ułożenie ról i zasobów, ustala plan projektu i zarządza jego zmianą tam gdzie konieczne; ustanawia zespół praktyk zapewniających integralność oraz wysoką jakość produktu projektu.
kontakt przez PUP - 2016-04-28 - Wrocław (dolnośląskie)

KIEROWCA SAMOCHODU DOSTAWCZEGO - od 2 000 PLN

transport na terenie kraju
kontakt przez PUP - 2017-06-07 - Orzesze (śląskie)

NAUCZYCIEL PRZYRODY - od 905 PLN

nauczyciel
kontakt przez PUP - 2016-08-12 - Ciechocinek (kujawsko-pomorskie)

TYNKARZ - od 2 500 PLN

j.w
kontakt przez PUP - 2016-03-10 - Warszawa (mazowieckie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

wg programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-10-11 - Krężnica Jara (lubelskie)

j.w.
kontakt przez PUP - 2016-06-20 - Warszawa (mazowieckie)

MONTER STOLARKI BUDOWLANEJ - od 1 900 PLN

montaż, pomiar, serwis bram oraz automatyki do bram
kontakt przez PUP - 2016-03-22 - Pierwoszyno (pomorskie)

PRACOWNIK ADMINISTRACYJNY - 997,4 PLN

zgodnie z programem stażu,godz. pracy 7.15-15.15
kontakt przez PUP - 2017-02-13 - Elbląg (warmińsko-mazurskie)

PAKOWACZ RĘCZNY - od 1 100 PLN

jw.
kontakt przez PUP - 2016-10-04 - Warszawa (mazowieckie)

POZOSTALI SPRZEDAWCY (KONSULTANCI) W CENTRACH SPRZEDAŻY TELEFONICZNEJ / INTERNETOWEJ - 997,4 PLN

przygotowywanie oferty handlowej, analiza rynku i działań firm konkurencyjnych, wystawianie dokumentów sprzedaży, pakowanie i wysyłka towaru
kontakt przez PUP - 2016-07-12 - Starogard Gdański (pomorskie)

SORTOWACZ SUROWCÓW WTÓRNYCH - od 2 000 PLN

Sortowanie surowców wtórnych , dbanie o porządek na placu magazynowym,
kontakt przez PUP - 2017-07-04 - Olesno (małopolskie)

ELEKTROMECHANIK URZĄDZEŃ CHŁODNICZYCH - od 2 000 PLN

Zgodnie ze stanowiskiem
kontakt przez PUP - 2017-05-16 - Sierpc (mazowieckie)

MAGAZYNIER - od 2 000 PLN

rozładunek i załadunek towaru - armatura łazienkowa, wyposażenie łazienek
kontakt przez PUP - 2017-07-21 - Mława (mazowieckie)

POMOC KUCHARZA K/M - od 1 850 PLN

jw.
kontakt przez PUP - 2016-12-01 - Warszawa (mazowieckie)