Praca ELEKTRYK - MONTAŻYSTA Zielona Góra LUG LIGHT FACTORY Sp. z o.o.

Gorzowska 11, 65-001 Zielona Góra, powiat: m. Zielona Góra, woj: lubuskie

Zakres obowiązków:
samodzielny montaż opraw oświetleniowych, zgodnie z dokumentacją produkcyjną, samodzielne rozwiazywanie problemów montażowych w toku produkcji, stała dbałość o wysoką jakość i wydajność pracy, kontrola jakości wykorzystywanych komponentów i wykonywanych wyrobów

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: dwie zmiany

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 800 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: ELEKTRYK - MONTAŻYSTA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Zielona Góra

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: lubuskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Zielona Góra

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Zielona Góra

Zawód: elektryk*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 2 800 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe, inne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
średnie techniczne - preforowane elektryk, elektromechanik, automatyk, uprawnienia SEP do 1 kV, umiejętności czytania schematów elektrycznych, min. 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku, gotowość do pracy w systemie zmianowym, umiejętność pracy w zespole

Nazwa pracodawcy: LUG LIGHT FACTORY Sp. z o.o.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Zielonej Górze

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: brak

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: lubuskie

Powiat pracodawcy: m. Zielona Góra

Gmina pracodawcy: Zielona Góra

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Zielona Góra

Ulica pracodawcy: Gorzowska

Numer budynku pracodawcy: 11

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Zielonej Górze

Zawód wykonywany przez pracownika: elektryk*