Praca ELEKTRYK Międzychód kontakt przez PUP

Stanowisko: ELEKTRYK

Wynagrodzenie: od 1 850 PLN

Zakres obowiązków: wykonywanie zleconych robót elektroinstalacyjnych

Data publikacji: 2016-01-25

Lokalizacja: Międzychód (wielkopolskie)

Pracodawca: kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Międzychód, powiat: międzychodzki, woj: wielkopolskie

Zakres obowiązków:
wykonywanie zleconych robót elektroinstalacyjnych

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: ELEKTRYK

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Międzychód

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: wielkopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: międzychodzki

Zawód: elektryk*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe, elektryczne

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Międzychodzie

17 Stycznia 143, 64-400 Międzychód, powiat: międzychodzki, woj: wielkopolskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie PUP

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: wielkopolskie

Powiat pracodawcy: międzychodzki

Gmina pracodawcy: Międzychód

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Międzychód

Ulica pracodawcy: 17 Stycznia

Numer budynku pracodawcy: 143

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Międzychodzie

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: elektryk*

Podobne oferty pracy

POMOCNICZY ROBOTNIK BUDOWLANY - od 1 850 PLN

prace ogólnobudowalne
kontakt przez PUP - 2016-10-11 - Kamienna Góra (dolnośląskie)

552S DEKARZ - od 1 750 PLN

do uzgodnienia
kontakt przez PUP - 2015-12-02 - Mazowszany (mazowieckie)

SZTUKATOR - od 2 300 PLN

jw
kontakt przez PUP - 2017-04-06 - Warszawa (mazowieckie)

POMOC NAUCZYCIELA ( 237 S REZ.) - 997,4 PLN

Oferta stażu skierowana do osób bezrobotnych zamieszkałych na wsi: opieka nad dziećmi.
kontakt przez PUP - 2017-08-25 - Sobienki (mazowieckie)

DYSPOZYTOR TRANSPORTU SAMOCHODOWEGO - od 2 000 PLN

rozwożenie pacjentów
kontakt przez PUP - 2017-06-06 - Tomaszów Mazowiecki (łódzkie)

REFERENT - od 2 100 PLN

przyjmowanie wniosków o przyznanie prawa do świadczenia wychowawczego
kontakt przez PUP - 2016-02-04 - Wierzchlas (łódzkie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY- STAŻ WRPO 105 - 997,4 PLN

Robotnik gospodarczy- staż WRPO 105
kontakt przez PUP - 2016-05-06 - Miłosław (wielkopolskie)

MAGAZYNIER - od 2 200 PLN

jw.
kontakt przez PUP - 2017-01-24 - Warszawa (mazowieckie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY/SPRZĄTACZKA - od 1 850 PLN

sprzątanie na terenie szkoły
kontakt przez PUP - 2016-10-27 - Głogów (dolnośląskie)

TOKARZ -ŚLUSARZ W METALU - od 2 200 PLN

Toczenie powierzchni , roztaczanie otworów , przecinanie , nacinanie kanałów , znajomość czytania rysunku, cięcie, wiercenie otworów , szlifowanie , gwintowanie , nitowanie , gięcie, kucie, prostowanie , wykonywanie pomiarów detali.
kontakt przez PUP - 2017-06-16 - Ciechów (dolnośląskie)

TYNKARZ - od 2 000 PLN

tynkowanie wewnętrzne ścian i sufitów
kontakt przez PUP - 2017-04-11 - Częstochowa (śląskie)

KSIĘGOWA - 2 000 - 2 200 PLN

Oferta z Prac Interwencyjnych dla osób bezrobotnych zarejestrowanych w tut. urzędzie - kwalifikujących się do II profilu pomocy.Wykształcenie: min. średnie, kier. rachunkowość, finanse; doświadczenie zawodowe: 2 lata; znajomość prowadzenia KPiR, szeroka wiedza z zakresu podatków, obsługa programu Comarch Optima, MS Office, praca w zespole pod presją czasu; Zakres obowiązków: obsługa klienta; księgowanie dokumentów zgodnie z przepisami prawa, przyg. deklaracji itp.; jedna zmiana; miejsce pracy: Gliwice ul. Zwycięstwa
kontakt przez PUP - 2016-02-16 - Gliwice (śląskie)

SEKRETARKA - 997,4 PLN

obslłga sekretariatu, obsługa dokumentacji dotyczącej rozpoczęcia i zakończenia robót budowlanych,prowadzenie rejestrów dotyczących procesu budowlanego, prowadzenie korespondencji, ewidencji czasu pracy pracowników
kontakt przez PUP - 2016-06-22 - Żuromin (mazowieckie)

BRUKARZ - od 1 850 PLN

prace interwencyjne
kontakt przez PUP - 2016-07-20 - Białogard (zachodniopomorskie)

POMOC ADMINISTRACYJNA - 997,4 PLN

Pomoc administracyjna
kontakt przez PUP - 2017-04-27 - Kcynia (kujawsko-pomorskie)

POMOC ADMINISTRACYJNO-BIUROWA - 997,4 PLN

obsługa komputera i urządzeń biurowych, prace pomocnicze w zakresie spraw zwiazanych z wysyłką, segregacją i rejestracją korespondencji, przepisywanie pism, odbieranie telefonów, segregowanie dokumentów, gromadzenie i przechowywanie akt prawnych i zarządzeń wewnętrznych, wykonywanie innych, wynikających z zakresu obowiązków służbowych, czynności zleconych przez dyrektora ZSS oraz stała współpraca z pozostałymi pracownikami
kontakt przez PUP - 2016-12-29 - Czeladź (śląskie)

BIBLIOTEKARZ - 997,4 PLN

1.Nabywanie i doskonalenie umiejętności w zakresie:-zapoznanie się z Regulaminem obowiązującym w Dziale Udostępniania Zbiorów dla Dorosłych ,-nauka obsługi czytelników ,-poznanie zasad funkcjonowania informatycznego systemu bibliotecznego ALEPH,-poznanie katalogowego opisu książek ,-nauka wprowadzania danych do komputerowej bazy książek,-nauka obsługi urządzeń biurowych,-nauka wykonywania prac konserwatorskich książek: klejenie terminatek i oklejanie grzbietów książek , okładanie książki w folię , sygnowanie książek,-nauka przygotowania technicznego książek przeznaczonych do ubytkowania tj. kasowanie znaków własności, wyjmowanie kart książek,-nauka przygotowania materiałów bibliotecznych i korespondencji do wysyłki,-pomoc w organizowaniu imprez kulturalno - oświatowych związanych z upowszechnianiem czytelnictwa
kontakt przez PUP - 2017-05-18 - Zgorzelec (dolnośląskie)

FRYZJER - od 1 850 PLN

Mycie, strzyżenie, modelowanie, koloryzacja, trwała ondulacja, upinanie fryzur wieczorowych
kontakt przez PUP - 2016-07-25 - Sieradz (łódzkie)

PRACOWNIK GOSPODARCZY - od 925 PLN

roboty gospodarcze
kontakt przez PUP - 2016-10-12 - Mrocza (kujawsko-pomorskie)

POMOCNIK OPERATORA WIELOPIŁY, STRUGARKI, TRAKA - od 2 200 PLN

układanie, sztaplowanie desek, bali, odbiór obieranego materiału
kontakt przez PUP - 2017-03-14 - Rychłowice (łódzkie)

KRAWCOWA - od 2 000 PLN

szycie odzieży dziecięcej
kontakt przez PUP - 2017-02-10 - Radziejów (kujawsko-pomorskie)

PRACOWNIK BIUROWY - 997,4 PLN

PRZYGOTOWYWANIE DOKUMENTACJI PRZETARGOWEJ. POMOC W PRACY ADMINISTRACYJNO-BIUROWEJ PRZY REALIZACJI PROJEKTÓW WRPO I POWER
kontakt przez PUP - 2017-07-01 - Konin (wielkopolskie)

FRYZJER - 997,4 PLN

obsługa i dezynfekcja zalonu, przygotowywanie do farbowania i strzyżenia damskiego lub męskiego
kontakt przez PUP - 2017-03-22 - Krosno Odrzańskie (lubuskie)

ZASTĘPCA DYREKTORA SZKOŁY - od 2 500 PLN

BIEŻĄCY NADZÓR KIEROWNICZY NAD PRACĄ NAUCZYCIELI, PEŁNIENIE OBOWIĄZKÓW DYREKTORA PODCZAS JEGO NIEOBECNOŚCI W SZKOLE, WSPÓŁDZIAŁANIE NA BIEŻCO Z ORGANEM PROWADZĄCYM SZKOŁĘ, SPRAWOWANIE NADZORU NAD ORGANIZACJĄ I PRZEBIEGIEM PROCESU DYDAKTYCZNEGO;WYMAGANIA: WYKSZTAŁCENIE WYŻSZE MAGISTERSKIE PSYCHOLOGIA, PEDAGOGIKA, SOCJOLOGIA, UMIEJĘTNOŚĆ ZARZĄDZANIA ZESPOŁEM
kontakt przez PUP - 2016-02-26 - Szczecin (zachodniopomorskie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY W BRANŻY HANDLOWOW - MOTORYZACYJNEJ - od 2 000 PLN

Pozyskiwanie klientów i kontarhentów. Bezpośredni kontakt z klientami z krajów arabskojęzycznych. Podróże służbowe do Syrii.
kontakt przez PUP - 2016-08-17 - Łódź (łódzkie)

PRACOWNIK - OPERATOR PRODUKCJI - od 2 210 PLN

obsługa maszyny do produkcji rączek, pakowanie, bindowanie
kontakt przez PUP - 2015-12-14 - Poznań (wielkopolskie)

POZOSTALI PRACOWNICY OBSŁUGI BIUROWEJ - 997,4 PLN

wg. załącznika nr 1 do umowy
kontakt przez PUP - 2017-01-23 - Czarnków (wielkopolskie)

STYLISTKA PAZNOKCI - od 1 850 PLN

Stylistka paznokci
kontakt przez PUP - 2016-08-26 - Elbląg (warmińsko-mazurskie)