Praca ELEKTRYK Konstantynów Łódzki IKEA INDUSTRY POLAND SP Z O.O.

Niesięcin 7, 95-050 Konstantynów Łódzki, powiat: pabianicki, woj: łódzkie

Zakres obowiązków:
Usuwanie bieżących awarii elektrycznych, automatyki; prowadzenie działań prewencyjnych; diagnostyka oraz programowanie urządzeń.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: trzy zmiany

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 13 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką godzinową

Nazwa stanowiska: ELEKTRYK

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Konstantynów Łódzki

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: łódzkie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: pabianicki

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Konstantynów Łódzki

Zawód: elektryk*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 13 PLN/godz

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe, elektryczne

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: obsługa pakietu MS OFFICE

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Znajomość sterowników PLC. Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem.

Nazwa pracodawcy: IKEA INDUSTRY POLAND SP Z O.O.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych:
Preferowane formy kontaktu: e-mail, Termin: zgłoszenia e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: łódzkie

Powiat pracodawcy: pabianicki

Gmina pracodawcy: Konstantynów Łódzki

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Konstantynów Łódzki

Ulica pracodawcy: Niesięcin

Numer budynku pracodawcy: 7

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi

Zawód wykonywany przez pracownika: elektryk*

Podobne oferty pracy

ELEKTRYK - od 13 PLN

wykonywanie robót elektrycznych na budowie
kontakt przez PUP - 2017-02-15 - Sygneczów (małopolskie)

ELEKTRYK - od 2 800 PLN

elektryk
GRAAL S.A. ZAKŁAD PRODUKCYJNY POLINORD - 2017-01-12 - Kartoszyno (pomorskie)

ELEKTRYK - 1 850 - 3 000 PLN

Według zleceń pracodawcy.
Firma Produkcyjno-Usłogowo-Handlowa ROBERTO Robert Droszcz - 2016-09-26 - Zgorzelec (dolnośląskie)

ELEKTRYK - od 2 700 PLN

elektryk
KOLUSZKI FOUNDRY AND MACHINERY Sp. z. o. - 2016-01-04 - Koluszki (łódzkie)

ELEKTRYK - od 1 850 PLN

Elektryk. Umowa o pracę na okres próbny, następnie na czas określony. Proponowane wynagrodzenie to 1850,00 zł brutto w okresie próbnym, potem wynagrodzenie wzrasta w zależności od posiadanych kwalifikacji.Praca w godzinach 6-14, 14-22.
Kopalnie Piaskowca Sp. z o.o. - 2016-04-26 - Bolesławiec (dolnośląskie)

ELEKTRYK - od 45 PLN

Prace elektromonterskie na obiektach mieszkaniowo-budowlanych
"MPM GROUP" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2016-08-08 - Niemcy (Niemcy)

KONTROLER JAKOŚCI - 997,4 PLN

Kontroler jakości / nabór staż do 30 r. ż. PO WER
kontakt przez PUP - 2016-06-09 - Pabianice (łódzkie)

STOLARZ MEBLOWY - od 1 900 PLN

Formatowanie elementów do dalszej obróbki.
kontakt przez PUP - 2016-03-01 - Pabianice (łódzkie)

ANALITYK - SPECJALISTA DS. ANALIZ - od 3 000 PLN

Praca w labolatorium badawczo-rozwojowym, wykonywanie analiz HPLC i fizykochemicznychWymagane wykształcenie wyższe - kierunek: chemia, farmacja, biotechnologia
"EMO-FARM" Sp. z o.o. - 2017-01-02 - Ksawerów (łódzkie)

ELEKTRYK - od 2 400 PLN

Nadzorowanie pracy stacji uzdatniania wody.
"Wodociągi Kępińskie" Sp. z o.o. - 2016-12-20 - Kępno (wielkopolskie)

ELEKTRYK - od 2 450 PLN

PRACE NAPRAWCZE I KONSERWUJĄCE W ZAKRESIE ELEKTRYKI
Grupa Producentów KLASA Sp. z o.o. - 2016-07-22 - Klementowice (lubelskie)

Montaż tras kablowych i koryt. Montaż instalacji elektrycznej na nowych obiektach, montaż w szafach.
FHU USŁUGI ŚLUSARSKO-MONTERSKIE Zbigniew Kowalski - 2016-07-25 - Karolewo (mazowieckie)

POMOC OPERATORA WTRYSKARKI - 2 500 - 2 700 PLN

obsługa wtryskarek
OW - PLAST Jerzy Wiłkowski - 2016-09-30 - Konstantynów Łódzki (łódzkie)

ELEKTRYK - 2 300 - 2 600 PLN

bieżąca kontrola stanu maszyn i urz. na hali produkcyjnej, wykonywanie napraw, przegladów oraz prac konserwacyjnych, udział w uruchamianiu maszyn i urzadzeń, prace przy naprawach związanych z budynkiem
Boryszew TENSHO POLAND Sp. z o.o. - 2016-10-11 - Ostaszewo (kujawsko-pomorskie)

ELEKTRYK - od 20 PLN

•naprawy bieżące i przeglądy maszyn do przetwórstwa tworzyw sztucznych, maszyn pakujących itp.•naprawy bieżące i przeglądy rozdzielni oraz wewnętrznej sieci energetycznej•znajomość zagadnień z zakresu: automatyka, elektryka, energetyka
ERG SA - 2016-11-24 - Dąbrowa Górnicza (śląskie)

MAGAZYNIER - 997,4 PLN

Magazynier / nabór staż
kontakt przez PUP - 2016-10-12 - Pabianice (łódzkie)

ELEKTRYK - 2 000 - 3 500 PLN

doświadczenie, wykonywanie prac elektrycznych zgodnie z dokumentacją, inne czynności wg zlecenia
Technipol Sp. z o.o - 2015-11-27 - Zgierz (łódzkie)

ELEKTRYK - od 2 500 PLN

Bieżące kontrolowanie i ocena stanu technicznego instalacji elektrycznej, urządzeń zabezpieczających i sterującyc; serwisowanie, przeglądy i remont maszyn i urządzeń; modyfikacja urządzeń wraz ze zmianami w dokumentacji; podłączanie i uruchamianie linii produkcyjnych; dokonywanie bieżących napraw instalacji elektrycznej i osprzętu zgodnie z przepisami BHP i P.poż.
"Gotec Polska" Sp. z o.o. - 2016-03-18 - Jastrzębie (kujawsko-pomorskie)

wykonywanie instalacji elektrycznych w budynkach mieszkalnych
ELEKTROTECH Ewelina Mucha - 2016-08-18 - Sancygniów (świętokrzyskie)

ELEKTRYK - od 3 800 PLN

Bieżąca obsługa techniczna maszyn i urządzeń. Konserwacja i utrzymanie w sprawności eksploatacyjnej instalacji wodno kanalizacyjnej oraz nawiewno - wywiewnej obiektów anodowni. Obsługa zgodnie z uprawnieniami zakładowej stacji elektroenergetycznej Usuwanie awarii i usterek w części biurowej, produkcyjnej, magazynowej i zewnętrznej obiektu. Przeprowadzanie okresowych kontroli sprawności maszyn urządzeń zgodnie z DTR.
Zakład Usługowy ROSA Spółka z o.o. - 2016-01-05 - Tychy (śląskie)

PAKOWACZ - od 1 850 PLN

składanie i pakowanie ręczników;
TEXPOL Sp. z o.o. Zakład Pracy Chronionej - 2016-07-21 - Borkowice (łódzkie)

PRACOWNIK MAGAZYNU - 997,4 PLN

Pracownik magazynu
kontakt przez PUP - 2017-02-17 - Pabianice (łódzkie)

praca produkcyjna przy tworzeniu stoisk targowych, przygotowanie i naprawa instalacji elektrycznych/oświetlenia, nadzór nad i konserwacja maszyn, kilkudniowe wyjazdy zagraniczne w celu montażu i demontażu stoisk targowych
kontakt przez OHP - 2017-01-11 - Przylep (lubuskie)

ELEKTRYK - do 2 200 PLN

Dbałość o ciągłość produkcji, usuwanie awarii
GLOBAL COSMED GROUP SPÓŁKA AKCYJNA - 2017-01-12 - Świętochłowice (śląskie)

PRACOWNIK HURTOWNI ZIELENI - od 1 850 PLN

pomoc przy pakowaniu zieleni ciętej;
ITALVERDE Graziano Orlandi - 2016-06-02 - Pabianice (łódzkie)

Wykonywanie prac elektrycznych
EL-MAR SERWIS KUROWSKI SPÓŁKA JAWNA - 2016-06-20 - Świętochłowice (śląskie)

ELEKTRYK - 2 000 - 2 500 PLN

zakładanie instalacji elektrycznych
Zakład Instalacji Elektrycznych - Janusz Kołodziejski - 2016-01-14 - Radziejów (kujawsko-pomorskie)

KIEROWNIK D/S ZAKUPÓW - od 7 500 PLN

kierowanie zespołem, dokonywanie zakupów w imieniu klienta hiszpańskojęzycznego, oraz przyjmowanie zamówień od klientów hiszpańskojęzycznych
kontakt przez PUP - 2016-02-10 - Konstantynów Łódzki (łódzkie)

ELEKTRYK - od 2 016 PLN

Utrzymanie ruchu zakładu.
EVRAFISH sp. z o.o. - 2016-09-23 - Brusy (pomorskie)

ELEKTRYK - 12,2 - 18 PLN

Wykonywanie bieżącej konserwacji maszyn i urządzeń zgodnie planem remontów, 6-14,14-22,22-6
Moj S.A Oddział Kuźnia "Osowiec" - 2016-11-16 - Osowiec (opolskie)