Praca ELEKTRYK/ELEKTROMONTER Złocieniec "Global Machinery" Marcin Stoiński

Gdyńska 5, 78-520 Złocieniec, powiat: drawski, woj: zachodniopomorskie

Zakres obowiązków:
Elektromonter szaf sretujących, podłączanie oraz rozłączanie paneli paszyn przemysłowych.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 8 000 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: ELEKTRYK/ELEKTROMONTER

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Złocieniec

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: zachodniopomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: drawski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Złocieniec

Zawód: elektryk*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 8 000 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe, elektryczne

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów:
Elektryka - uprawnienia elektroenergetyczne do 1 kV

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: Prawo jazdy kat. B

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Dyspozycyjność oraz chęć do wyjazdów zagranicznych, doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku, umiejętność czytania schamatów elektrycznych, umiejętność pracy w zespole, sumienność, dokładność, motywacja, zaangażowanie. znajomość rysunku technicznego.

Nazwa pracodawcy: "Global Machinery" Marcin Stoiński

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Drawsku Pomorskim

Starogrodzka 9, 78-500 Drawsko Pomorskie, powiat: drawski, woj: zachodniopomorskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: zachodniopomorskie

Powiat pracodawcy: drawski

Gmina pracodawcy: Drawsko Pomorskie

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Drawsko Pomorskie

Ulica pracodawcy: Starogrodzka

Numer budynku pracodawcy: 9

Nazwisko osoby zgłaszającej: Marcin Stoiński

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Drawsku Pomorskim

Zawód wykonywany przez pracownika: elektryk*