Praca ELEKTRYK/ELEKTROMONTER Brzozie DG-Instal Damian Gołębiewski

Stanowisko: ELEKTRYK/ELEKTROMONTER

Wynagrodzenie: od 1 850 PLN

Zakres obowiązków: wykonywanie instalacji elektrycznych w obiektach przemysłowych

Data publikacji: 2016-03-25

Lokalizacja: Brzozie (kujawsko-pomorskie)

Pracodawca: DG-Instal Damian Gołębiewski

Brzozie 142, 87-313 Brzozie, powiat: brodnicki, woj: kujawsko-pomorskie

Zakres obowiązków:
wykonywanie instalacji elektrycznych w obiektach przemysłowych

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Czy pracodawca zapewnia zakwaterowanie?: 1

Nazwa stanowiska: ELEKTRYK/ELEKTROMONTER

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Brzozie

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: kujawsko-pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: brodnicki

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Brzozie

Zawód: elektryk*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Data zakończenia pracy: 30.06.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe, elektryczne

wymagania_wymaganiaDodatkowe_uprawnienia_0: świadectwo SEP E do 1 KV

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
wymagane wykształcenie min. zawodowe elektryczne, mile widziane posiadanie uprawnień SEP

Nazwa pracodawcy: DG-Instal Damian Gołębiewski

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Brodnicy

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie + CV

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: kujawsko-pomorskie

Powiat pracodawcy: brodnicki

Gmina pracodawcy: Brzozie

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Brzozie

Ulica pracodawcy: Brzozie

Numer budynku pracodawcy: 142

Profil działalności pracodawcy:
Roboty budowlane związane ze wznoszeniem budynków mieszkalnych i niemieszkalnych

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Brodnicy

Zawód wykonywany przez pracownika: elektryk*