Praca ELEKTRYK Dębica TABOR DĘBICA SP. Z O.O.

SANDOMIERSKA 39, 39-200 Dębica, powiat: dębicki, woj: podkarpackie

Zakres obowiązków: ELEKTRYK

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 200 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: 2 200,00

Nazwa stanowiska: ELEKTRYK

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Dębica

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: podkarpackie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: dębicki

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Dębica

Zawód: elektryk*

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 2 200 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: UPRAWNIENIA EKSPLOATACYJNE SEP DO 1 KV

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
WYMAGANA ZNAJOMOŚĆ ZAGADNIEŃ AUTOMATYKIWYMAGANY STAŻ PRACY 1 ROK

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 1

Nazwa pracodawcy: TABOR DĘBICA SP. Z O.O.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Dębicy

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV,SKIEROWANIE

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: osobiście, e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: podkarpackie

Powiat pracodawcy: dębicki

Gmina pracodawcy: Dębica

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Dębica

Ulica pracodawcy: SANDOMIERSKA

Numer budynku pracodawcy: 39

Profil działalności pracodawcy:
Naprawa i konserwacja pozostałego sprzętu transportowego

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Dębicy

Zawód wykonywany przez pracownika: elektryk*

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 10.02.2016