Praca ELEKTRYK BUDOWLANY Kraków kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie

Zakres obowiązków:
Montaż i demontaż instalacji elektrycznych zgodnie z dokumentacją techniczną, usuwanie uszkodzeń, praca na terenie całego kraju

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 100 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku:
wynagrodzenie 1100 pln bruttowymiar czasu pracy 40h/tydzieńpraca na trzy zmiany

Nazwa stanowiska: ELEKTRYK BUDOWLANY

Data zakończenia pracy: 06.11.2017

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe, elektryczne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
min. 2 lata doświadczenia w zawodzie elektryk, umiejętność czytania dokumentacji technicznej, schematów, prowadzenia tras kablowych

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie