Praca ELEKTRYK Brzeźnica PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO HANDLOWO USŁUGOWE ELŻBIETA I JERZY PATER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

DĘBICKA 52, 39-207 Brzeźnica, powiat: dębicki, woj: podkarpackie

Zakres obowiązków:
ZAPEWNIENIE SPRAWNOŚCI MASZYN I URZADZEŃ W ZAKŁADZIE PRODUKCYJNYM.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: dwie zmiany

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 14 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką godzinową

Nazwa stanowiska: ELEKTRYK

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Brzeźnica

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: podkarpackie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: dębicki

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Dębica

Zawód: elektryk*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 14 PLN/godz

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe, elektryczne

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: UPRAWNIENIA EKSPLOATACYJNE SEP DO 1 KV

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: MILE WIDZIANA ZNAJOMOŚC AUTOMATYKI PRZEMYSŁOWEJ

Nazwa pracodawcy:
PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO HANDLOWO USŁUGOWE ELŻBIETA I JERZY PATER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Dębicy

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV NA MAIL: e.zurek (at) kostkapater.pl

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: podkarpackie

Powiat pracodawcy: dębicki

Gmina pracodawcy: Dębica

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Brzeźnica

Adres strony pracodawcy: www.kostkapater.pl

Ulica pracodawcy: DĘBICKA

Numer budynku pracodawcy: 52

Profil działalności pracodawcy: Produkcja wyrobów budowlanych z betonu

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Dębicy

Zawód wykonywany przez pracownika: elektryk*

Podobne oferty pracy

ELEKTROMECHANIK - od 1 850 PLN

NAPRAWA I KONSERWACJA NARZĘDZIOBSŁUGA MAGAZYNU NARZĘDZIOWEGO
Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe PAN-BUD Andrzej Przybyłowicz - 2016-02-22 - Pustków-Osiedle (podkarpackie)

PRACOWNIK DS. OBSŁUGI KLIENTA - od 2 050 PLN

PRACOWNIK DS. OBSŁUGI KLIENTAPROFESJONALNA OBSŁUGA KLIENTA W ZAKRESIE REALIZOWANYCH USŁUG POCZTOWYCH,AKTYWNA SPRZEDAŻ USŁUG
Poczta Polska S.A. - 2016-09-13 - Brzostek (podkarpackie)

POMOCNIK CUKIERNIKA - od 1 850 PLN

POMOC PRZY PRODUKCJI I PAKOWANIU WYROBÓW CUKIERNICZYCH
PRACOWNIA CUKIERNICZA "MARTA" - 2016-07-07 - Pilzno (podkarpackie)

KOLPORTER - od 1 850 PLN

KolporterROZNOSZENIE ULOTEK ,DOSTAWY NA PUNKTYMIEJSCE WYKONYWANIA PRACY :POWIAT DĘBICKI,MIELECKI
FIRMA USŁUGOWA "OFFICIUM" ALICJA LESZCZYŃSKA - 2016-01-26 - Dębica (podkarpackie)

PRACOWNIK KONFEKCJI/DĘBICA - od 13 PLN

czynności pomocnicze przy produkcji konfekcji, wprowadzanie danych, wykonywanie produktu wg. wytycznych, odbieranie gotowych produktów poligraficznych z maszyn
kontakt przez OHP - 2017-03-02 - Dębica (podkarpackie)

ELEKTRYK - od 4 000 PLN

utrzymywanie ciągłości pracy maszyn, dbanie o stan techniczny maszyn i urządzeń
FRUCTOFRESH GROUP SP. Z O.O. SP. K. - 2017-01-18 - Czarnowice (lubuskie)

ELEKTRYK - do 1 900 PLN

BADANIA I POMIARY, PRACE KONSERWACYJNE PRACE KONSERWACYJNE NA TERENIE SZPITALA WYMAGANIA: WYKSZTAŁCENIE ŚREDNIE, ŚWIADECTWO KWALIFIKACJI E DO 1 KW, E-SPRĘŻARKI POW. 20 kW, INSTALACJA GAZÓW MEDYCZNYCH, 1 ROK STAŻU PRACY NA PODOBNYM STANOWISKU;PRACODAWCA PROSI O KONTAKT TELEFONICZNY;
SAMODZIELNY PUBLICZNY SPECJALISTYCZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ ZDROJE - 2016-06-08 - Szczecin (zachodniopomorskie)

PRACOWNIK NA STACJI PALIW - od 1 850 PLN

OBSŁUGA KLIENTÓW PRZY DYSTRYBUTORACH , UTRZYMANIE PORZĄDKU NA STACJI, OBSŁUGA KASY FISKALNEJ
FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA MALIBU Z. I M. NIEDBALEC SPÓŁKA JAWNA - 2016-10-10 - Brzeźnica (podkarpackie)

ELEKTRYK - od 2 700 PLN

wg zakresu obowiązków
Prime Food sp. z o.o. - 2017-03-09 - Przechlewo (pomorskie)

MAGAZYNIER - od 2 000 PLN

PROWADZENIE NARZĘDZIOWNI, MAGAZYNU ITP
ZAKŁAD METALOWY "PILZNO" MIECZYSŁAW DOMACHOWSKI - 2017-03-02 - Pilzno (podkarpackie)

PRACOWNIK GOSPODARSTWA ROLNEGO - od 2 000 PLN

PRACOWNIK GOSPODARSTWA ROLNEGO
EKO KŁOS SP. Z O.O. - 2016-08-18 - Żyraków (podkarpackie)

ELEKTRYK - od 2 400 PLN

- zgodnie ze stanowiskiem
"ASTARTEL" Andrzej Nimz - 2015-11-27 - Starogard Gdański (pomorskie)

ELEKTRYK - 1 850 - 2 632 PLN

wykonywanie instalacji elektrycznych
MICHAŁ SZYMAŃSKI, PRZEDSIĘBIORSTWO-USŁUGOWO-PRODUKCYJNO-HANDLOWE "EL-BUD" - 2015-12-30 - Kwidzyn (pomorskie)

DORADCA KLIENTA W SALONIE PLAY - od 2 000 PLN

BADANIE POTRZEB KLIENTA I JEGO OBSŁUGA, REALIZACJA PLANÓW SPRZEDAŻOWYCH, PRZESTRZEGANIE STANDARDÓW I PROCEDUR SIECI PLAY ITP.
TOMKOM TOMASZ KAŁUŻA - 2017-03-02 - Dębica (podkarpackie)

ELEKTRYK - od 1 900 PLN

elektryk
SZPITAL WOJEWÓDZKI W POZNANIU - 2016-02-08 - Poznań (wielkopolskie)

MAGAZYNIER - od 1 850 PLN

WYDAWANIE,ODBIERANIE ,ZAŁADUNEK TOWARÓW
Firma Usługowo Handlowa SANPOL Wiesław Orzechowski - 2016-02-22 - Dębica (podkarpackie)

ELEKTRYK - od 1 850 PLN

.wykonywanie prac związanych z bieżącą eksploatacją i konserwacją instalacji i urządzeń elektrycznychbezzwłoczne usuwanie zgłoszonych z komórek organizacyjnych Zakładu usterek, bądź w razie koniecznych do naprawy części zabezpieczenie urządzeń lub miejsca awarii.sprawdzanie urządzeń w celu wydania Orzeczenia o stanie technicznym na drobny sprzęt AGD oraz inne urządzenia elektryczne okresowe sprawdzanie prawidłowości zainstalowanych podliczników energii elektrycznej.obsługa agregatu prądotwórczegoobsługa akumulatorów oświetlenia awaryjnegowykonywanie okresowych i doraźnych pomiarów- skuteczności zerowania - instalacji odgromowych.
ZESPÓŁ OPIEKI ZDROWOTNEJ W OŚWIĘCIMIU - 2016-10-12 - Oświęcim (małopolskie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - od 1 850 PLN

OBSŁUGA I POZYSKIWANIE KLIENTÓW, SPRZEDAŻ ŚRODKÓW CZYSTOŚCI, DO MYCIA I DEZYNFEKCJI (CHEMIA PROFESIONALNA)MIEJSCE WYKONYWANIA PRACY:ZAWADA,WOJ. PODKARPACKIE,MAŁOPOLSKIE
FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA "HORTUS" WĄSIK KRZYSZTOF - 2016-04-18 - Zawada (podkarpackie)

NAUCZYCIEL JĘZYKA ANGIELSKIEGO - od 80 PLN

Prowadzenie zajęć dla dzieci z języka angielskiego: zajęcia 2 razy w tygodniu w 3 grupach wiekowych (zajęcia 30 min/grupę)- łącznie 3h w tygodniu,
Centrum Kształcenia Europejskiego Wiedza - 2017-03-21 - Dębica (podkarpackie)

OPERATOR ODWADNIACZA - od 1 750 PLN

OBSŁUGA ODWADNIACZA KOŁOWEGO
kontakt przez PUP - 2015-12-10 - Lipiny (podkarpackie)

KIEROWCA C+E - od 5 000 PLN

PRZEWÓZ RZECZY NA TERENIE KRAJU I UE.
ZAŁADUNEK-USŁUGI-HANDEL GAŁUSZKA JOANNA - 2015-12-30 - Jaworze Dolne (podkarpackie)

ELEKTRYK - od 14 PLN

- prace elektryczne w zakładzie
UNIMEX Zenon Paryska i Krzysztof Paryska sp. jawna - 2016-10-17 - Szepietowo (podlaskie)

DORADCA KLIENTA -SPRZEDAWCA - 2 500 - 5 000 PLN

Pracując u nas będziesz odpowiedzialny/a za:fachowe doradztwo Klientom w wyborze odpowiedniego sprzętukompleksową obsługę Klienta według standardów firmysprzedaż usług finansowych i ubezpieczeniowych
"TERG" SPÓŁKA AKCYJNA MEDIAEXPERT - 2016-11-24 - Dębica (podkarpackie)

elektryk
kontakt przez PUP - 2016-09-01 - Głogów (dolnośląskie)

MAGAZYNIER MWG - KIEROWCA WÓZKÓW JEZDNIOWYCH - od 2 400 PLN

1. Załadunek i rozładunek towaru na/z transportu.2. Transport wyrobów z wydziałów produkcyjnych.3. Przygotowywanie wyrobów, towarów i materiałów pochodzących z innych komórek organizacyjnych do wysyłki.4. Kontrola zgodności stanów magazynowych, dokumentowanie i archiwizacja wyników kontroli.5. Przechowywanie i składanie wyrobów w magazynie, dbanie o czystość opakowań 6. Przygotowywanie oraz składowanie wyrobów i towarów do wysyłki.
FABRYKA FARB I LAKIERÓW "ŚNIEŻKA" S.A. - 2016-02-24 - Brzeźnica (podkarpackie)

KIEROWCA KAT. C - od 1 850 PLN

KIEROWCA KAT. C - PRACA DĘBICA I OKOLICE
"VITA" SP. Z O.O. KROSNO - 2016-04-01 - Dębica (podkarpackie)

DOZORCA - od 1 850 PLN

- Kontrola pracowników - Patrolowanie terenu- Nadzór nad systemem kamer i p.poż.- sumienność i dokładność w wykonywanych pracach
TOMMAX SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2016-09-15 - Dębica (podkarpackie)

INŻYNIER BUDOWY - od 3 700 PLN

KIEROWANIE I NADZÓR NAD PRACAMI BUDOWLANYMI, PRZYGOTOWANIE OFERT CENOWYCH
Firma APROFI Aleksander Siry - 2016-10-07 - Dębica (podkarpackie)