Praca ELEKTRYK Brodnica Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowo-Produkcyjne "WEINER" Jerzy Weiner

Miejsce pracy:
87-300 Brodnica, powiat: brodnicki, woj: kujawsko-pomorskie

Zakres obowiązków:
Wykonywanie instalacji elektrycznych wewnętrznych, linie kablowe na zewnątrz.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 000 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: ELEKTRYK

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Brodnica

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: kujawsko-pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: brodnicki

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Brodnica

Zawód: elektryk*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 2 000 PLN

Data zakończenia pracy: 30.09.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: brak lub niepełne podstawowe

wymagania_wymaganiaPozadane_zawody_0:
Elektryk* (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 6)

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Wymagane min. 6 m-cy doświadczenia zawodowego na ww. stanowisku (mogą być praktyki). Pracodawca nie wymaga wykształcenia wobec kandydata.

Nazwa pracodawcy:
Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowo-Produkcyjne "WEINER" Jerzy Weiner

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Brodnicy

Graniczna 70, 87-300 Karbowo, powiat: brodnicki, woj: kujawsko-pomorskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne:
Skierowanie z PUP, CV i list motywacyjny - przed zgłoszeniem do pracodawcy kontakt telefoniczny.

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: kujawsko-pomorskie

Powiat pracodawcy: brodnicki

Gmina pracodawcy: Brodnica

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Karbowo

Ulica pracodawcy: Graniczna

Numer budynku pracodawcy: 70

Profil działalności pracodawcy: Pozostałe badania i analizy techniczne

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Brodnicy

Zawód wykonywany przez pracownika: elektryk*