Praca ELEKTRYK/ ELEKTRONIK URZĄDZEŃ Oborniki BUDIMPEKS F s.c.

Komunalna 5, 64-600 Oborniki, powiat: obornicki, woj: wielkopolskie

Zakres obowiązków:
montaż urządzeń elektronicznych, lutowanie obwodów elektrycznych i płytek elektronicznych oraz kabli, montaż urządzeń mechaniki precyzyjnej

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 0.5

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 925 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: ELEKTRYK/ ELEKTRONIK URZĄDZEŃ

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Oborniki

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: wielkopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: obornicki

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Oborniki

Zawód: elektryk*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 925 PLN

wymagania_wymaganiaPozadane_wyksztalcenia_0: średnie ogólnokształcące, inne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
ogólna znajomość elektryki i elektroniki, doświadczenie praktyczne w montażu i lutowaniu obwodów elektronicznych, może być hobbistycznie;

Nazwa pracodawcy: BUDIMPEKS F s.c.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Obornikach

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: kontakt osobisty lub telefoniczy

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: wielkopolskie

Powiat pracodawcy: obornicki

Gmina pracodawcy: Oborniki

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Oborniki

Ulica pracodawcy: Komunalna

Numer budynku pracodawcy: 5

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Obornikach

Zawód wykonywany przez pracownika: elektryk*