Praca ELEKTRYK Bełchatów PHU Energo-Service

Okrzei 6/279, 97-400 Bełchatów, powiat: bełchatowski, woj: łódzkie

Zakres obowiązków: Praca na terenie elektrowni Bełchatów

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 7 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku:
7 zł. NETTO/ godz., umowa zlecenie na początek-potem umowa o pracę

Nazwa stanowiska: ELEKTRYK

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Bełchatów

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: łódzkie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: bełchatowski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Bełchatów

Zawód: elektryk*

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 7 PLN

Data zakończenia pracy: 10.05.2016

Wymagany zawody dla kandydatów na to stanowisko pracy: Elektryk* (wymagany staż - lata: 2)

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: brak lub niepełne podstawowe

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: E1 DO 1kV

Nazwa pracodawcy: PHU Energo-Service

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Bełchatowie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: łódzkie

Powiat pracodawcy: bełchatowski

Gmina pracodawcy: Bełchatów

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Bełchatów

Ulica pracodawcy: Okrzei

Numer budynku pracodawcy: 6

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Bełchatowie

Zawód wykonywany przez pracownika: elektryk*

Podobne oferty pracy

ELEKTRYK - od 2 600 PLN

doświadczenie na ww stanowisku
EKO TECHNOLOGIE Błażej Maciejewski - 2016-09-16 - Ostrów Wielkopolski (wielkopolskie)

MALARZ-GIPSIARZ - od 2 500 PLN

gipsowanie, malowanie, prace ogólnobudowlane na terenie powiatu bełchatowskiego
4 Bud-Kompleks - 2016-05-16 - Bełchatów (łódzkie)

DORADCA KLIENTA - 997,4 PLN

obsługa klientów, komputera, prowadzenie dokumetacji, doradztwo, ( wg. programu stażu)
kontakt przez PUP - 2016-02-16 - Bełchatów (łódzkie)

PRACOWNIK PRODUKCJI - od 1 850 PLN

obsługa maszyn produkcyjnych, podstawianie, dostarczanie komponentów do maszyn
Nuritech SK S.R.O. - 2016-07-01 - Bełchatów (łódzkie)

KASJER-SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

obsługa kasy fiskalnej i terminala płatniczego, obsługa stanowiska mięso i wędliny, zarządzanie towarem, dbanie o czystość, prawiłowa obluga klienta zgodnie z zasadami firmy.
DINO POLSKA S.A. - 2016-06-17 - Bełchatów (łódzkie)

GRAFIK KOMPUTEROWY - od 1 850 PLN

projektowanie graficzne
Usługi Handlowo-Reklamowe i Wydawnicze KREZUS - 2016-01-08 - Bełchatów (łódzkie)

ELEKTRYK - od 17 PLN

NAPRAWA, PRZEGLĄDY, KONSERWACJE MASZYN PRZEMYSŁOWYCH, NAPRAWA I REGENERACJA CZĘŚCI I ELEMENTÓW MSZYN PRZEMYSŁOWYCH
Saint-Gobain Innovative Materials Polska Sp. z o.o. - 2016-07-27 - Żary (lubuskie)

ELEKTRYK - od 2 800 PLN

- typowe prace elektryczne,- elektryka budowlana, montaż urządzeń, układanie kabli,- instalacje mieszkaniowe,- oświetlenie, podłączenia elektryczne,- instalacje teletechniczne
ITenter Michał Kossecki - 2016-07-21 - Czarlin (pomorskie)

ELEKTRYK - od 1 850 PLN

wykonywanie i naprawa instalacji elektrycznych
Mar-Nal Nalepa Marian - 2016-09-09 - Bytom (śląskie)

KIEROWCA AUTOBUSU - od 2 050 PLN

Kierowanie autokarem zgodnie z przepisami i uprawnieniami, przewożenie pasażerów, ich bagażu na wyznaczonych trasach w kraju i za granicą, prowadzenie dokumentacji w zakresie realizacji zadań przewozowych
kontakt przez PUP - 2017-01-13 - Korablew (łódzkie)

ELEKTRYK - 2 000 - 2 500 PLN

wg stanowiska
Animex Foods Sp. z o.o.S.K.A - 2016-08-09 - Morliny (warmińsko-mazurskie)

ELEKTRYK - 1 850 - 3 500 PLN

Prace elektryczne. Kontakt tel. 504 283 345
F.U.H.,,ELEKTRO-COMPLEX" - 2016-01-19 - Strawczyn (świętokrzyskie)

ELEKTRYK - od 3 000 PLN

Budowa przyłączy elektrycznych, kładzenie kabli ziemnych, budowanie linii napowietrznych średniego i niskiego napięcia oraz wszelkie prace z tym związane.
Przedsiębiorstwo Usługowo Handlowe Transpol Krzyżański Andrzej - 2016-01-04 - Płock (mazowieckie)

KOSMETYCZKA - od 6 PLN

wykonywanie zabiegów odchudzajacych i oczyszczających na twarz
Gabinet "Wspaniałe Ciało" Katarzyna Górnisiewicz - 2016-01-05 - Bełchatów (łódzkie)

ELEKTRYK - od 2 500 PLN

Instalacje elektryczne i siłowe,montaż urządzeń elektrycznych, wykonywanie pomiarów, Miejsce wykonywania pracy Śląsk, Małopolska, pracodawca zapewnia dojazd,nocleg,wyżywienie, wyjazd do pracy w poniedziałek, powrót w piątek
Przedsiębiorstwo Usług Elektrycznych "ELTEX" S.C. Z. Sławecki, A. Rams - 2016-09-20 - Krynica-Zdrój (małopolskie)

PRACWONIK BIUROWY - 997,4 PLN

fakturowanie, pomoc przy kontroli czasu pracy kierowców (zgodnie z programem stażu)
kontakt przez PUP - 2016-05-12 - Bełchatów (łódzkie)

ELEKTRYK - od 3 300 PLN

jw.
Bioton S.A. - 2016-06-29 - Ożarów Mazowiecki (mazowieckie)

ELEKTRYK - od 2 300 PLN

PRACE INSTALACYJNO MONTAŻOWE ORAZ KONSERWACYJNO NAPRAWCZE INSTALACJI ZALICZNIKOWEJ TYPOWYCH ODBIORNIKÓW ENERGII JEDNO- I TRÓJFAZOWYCH W ZAKŁADACH PRACY I BUDYNKACH UŻYTECZNOŚCI PUBLICZNEJ, POSŁUGUJĄC SIĘ NARZĘDZIAMI ELEKTROMONTERSKIMI. PRZEPROWADZANIE PODSTAWOWYCH POMIARÓW ELEKTRYCZNYCH INSTALACJI I URZĄDZEŃ W CELU DIAGNOZOWANIA ICH STANU TECHNICZNEGO
NIRO Sp. z o.o. - 2016-09-05 - Polkowice (dolnośląskie)

ELEKTRYK - od 1 750 PLN

Wykonywanie instalacji elektrycznych i teletechnicznych
kontakt przez PUP - 2015-12-02 - Głusk (mazowieckie)

MURARZ - od 3 000 PLN

praca na budowach - cała Polska
WIBUD BUDOWNICTWO WIESŁAW WOLICKI - 2016-04-06 - Bełchatów (łódzkie)

ELEKTRYK - od 2 700 PLN

prace instalacyjno-montażowe, wykonywanie pomiarów
Fabryka Domów Mobilnych i Szkieletowych Lark Leisure Homes Sp. z o.o. - 2016-09-01 - Darłowo (zachodniopomorskie)

SPAWACZ - od 2 200 PLN

Spawanie metalowych konstrukcji
kontakt przez PUP - 2016-11-24 - Kleszczów (łódzkie)

ELEKTRYK - od 4 200 PLN

Montaż i instalacja, naprawa instalacji elektrycznych, wykonywanie pomiarów, wykonywanie przeglądów technicznych, regulacja parametrów pracy urzadzeń elektrycznych.
"Firma Jeleniewski" - Jarosław Jeleniewski - 2016-04-06 - Brodnica (kujawsko-pomorskie)

prace elektryczne
ALEX-ELEKTROINSTALACJE Aleksander Chutorański - 2016-11-09 - Zapolice (zachodniopomorskie)

prace elektryczne, specjalistyczne
kontakt przez PUP - 2016-09-22 - Poznań (wielkopolskie)

MONTER KONSTRUKCJI STALOWYCH - od 1 850 PLN

Praca na produkcji w firmie zajmującej się konstrukcjami stalowymi, wykonywanie wszelkich prac związanych ze składaniem konstrukcji stalowych, realizacja poleceń bezpośredniego przełożonego
Stalmit Murzyła K. Murzyła M. spółka jawna - 2016-11-24 - Bełchatów (łódzkie)

INŻYNIER BUDOWY - od 2 250 PLN

udział pod nadzorem kierownika budowy przy sporzadzaniudokumentów rozliczeniowych budowy, prowadzenie prac pod nadzorem kierownika budowy w zakresie głebokiego fundamentowania i wykonywania ścian szczelinowych na terenie całego karju
kontakt przez PUP - 2016-05-13 - Bełchatów (łódzkie)

wykonywanie instalacji elektrycznych
Etexinstal Sp. z o.o. - 2016-04-28 - Świecie (kujawsko-pomorskie)

STOLARZ - od 2 000 PLN

Wykonywanie powierzonych prac zgodnie z przedstawionymi zaleceniami
Zakład Produkcji Drzewnej "Legar" Sławomir Legędź - 2016-10-19 - Gręboszów (łódzkie)