Praca ELEKTRYK AUTOMATYK Trzebnica LUKAS CHIP Łukasz Porowski

Św.Jadwigi 23/2, 55-100 Trzebnica, powiat: trzebnicki, woj: dolnośląskie

Zakres obowiązków:
Prefabrykowanie rozdzielni automatyki przemysłowej.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: trzy zmiany

Wysokość wynagrodzenia brutto: do 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: ELEKTRYK AUTOMATYK

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Trzebnica

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: dolnośląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: trzebnicki

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Trzebnica

Zawód: elektryk*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: do 1 850 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe, elektryczne

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: uprawnien ia SEP do 1KV-eksploatacja i dozór

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: Wymagany 5 letni staż pracy.

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 5

Nazwa pracodawcy: LUKAS CHIP Łukasz Porowski

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Trzebnicy

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: dolnośląskie

Powiat pracodawcy: trzebnicki

Gmina pracodawcy: Trzebnica

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Trzebnica

Ulica pracodawcy: Św.Jadwigi

Numer budynku pracodawcy: 23

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Trzebnicy

Zawód wykonywany przez pracownika: elektryk*