Praca ELEKTRYK - AUTOMATYK Ostrów Wielkopolski FP SPOMAX Spółka Akcyjna

Stanowisko: ELEKTRYK - AUTOMATYK

Wynagrodzenie: od 2 500 PLN

Zakres obowiązków: Wymagane doświadczenie w pracy na ww. stanowisku.

Data publikacji: 2016-09-01

Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski (wielkopolskie)

Pracodawca: FP SPOMAX Spółka Akcyjna

Kaliska 61/63, 63-400 Ostrów Wielkopolski, powiat: ostrowski, woj: wielkopolskie

Zakres obowiązków:
Wymagane doświadczenie w pracy na ww. stanowisku.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 500 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: ELEKTRYK - AUTOMATYK

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Ostrów Wielkopolski

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: wielkopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: ostrowski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Ostrów Wielkopolski

Zawód: elektryk*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 2 500 PLN

Wymagany zawody dla kandydatów na to stanowisko pracy: Elektryk* (wymagany staż - lata: 1)

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: brak lub niepełne podstawowe

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 1

Nazwa pracodawcy: FP SPOMAX Spółka Akcyjna

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Ostrowie Wielkopolskim

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne:
Pracodawca prosi o kontakt osobisty w siedzibie firmy, w godzinach od 07:00 do 15:00 lub przesłanie CV na email: kadry (at) spomax.pl

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: osobiście, e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: wielkopolskie

Powiat pracodawcy: ostrowski

Gmina pracodawcy: Ostrów Wielkopolski

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Ostrów Wielkopolski

Ulica pracodawcy: Kaliska

Numer budynku pracodawcy: 61

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Ostrowie Wielkopolskim

Zawód wykonywany przez pracownika: elektryk*