Praca ELEKTRYK - AUTOMATYK, KONSERWATOR URZĄDZEŃ ELEKTRYCZNYCH Skindzierz PHU "KONAR" Wojciech Stasiełuk

Stanowisko: ELEKTRYK - AUTOMATYK, KONSERWATOR URZĄDZEŃ ELEKTRYCZNYCH

Wynagrodzenie: 2 500 - 3 000 PLN

Zakres obowiązków: konserwacja urządzeń elektrycznych w tartaku

Data publikacji: 2016-01-07

Lokalizacja: Skindzierz (podlaskie)

Pracodawca: PHU "KONAR" Wojciech Stasiełuk

Miejsce pracy:
16-140 Skindzierz 3, powiat: sokólski, woj: podlaskie

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wysokość wynagrodzenia brutto: 2 500 - 3 000 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska:
ELEKTRYK - AUTOMATYK, KONSERWATOR URZĄDZEŃ ELEKTRYCZNYCH

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Skindzierz

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: podlaskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: sokólski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Korycin

Zawód: elektryk*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 2 500 - 3 000 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe, elektryczne

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: uprawnienia SEP do 1 KV

Nazwa pracodawcy: PHU "KONAR" Wojciech Stasiełuk

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Białymstoku

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: kontakt tel. 85 72 19 388

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: podlaskie

Powiat pracodawcy: sokólski

Gmina pracodawcy: Korycin

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Skindzierz

Numer budynku pracodawcy: 3

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Białymstoku

Zawód wykonywany przez pracownika: elektryk*

Podobne oferty pracy

SPECJALISTA DO SPRAW HANDLU - od 1 750 PLN

przygotowanie dokumentacji sprzedażowej, mile widziane doświadczenie w sprzedaży maszyn rolniczych oraz własny samochód na początek, praca na terenie woj. podlaskiego
kontakt przez PUP - 2015-12-14 - Sokółka (podlaskie)

KSIĘGARZ - 997,4 PLN

Oferta stażu dla osób bezrobotnych z określonym II profilem pomocy, dla osób do 30 r.ż. i długotrwale bezrobotnych
kontakt przez PUP - 2016-02-02 - Sokółka (podlaskie)

ŚLUSARZ - od 1 850 PLN

Ślusarz, dla osoby bezrobotnej do 30 roku życia
kontakt przez PUP - 2016-10-03 - Jacowlany (podlaskie)

MAGAZYNIER - od 2 500 PLN

*przyjmowanie, wydawanie i przechowywanie powierzonego towaru,*bieżąca aktualnizacja stanów magazynowych w systemie informatycznym,* nadzór nad gospodarką materiałową i środkami niezbędnymi do ciągłości pracy rozlewni
kontakt przez PUP - 2016-06-07 - Sokółka (podlaskie)

PRACOWNIK OBSŁUGI BIUROWEJ - 997,4 PLN

pracownik obsługi biurowej; oferta stażu dla osoby z II profilem pomocy, powyżej 30 roku życia i długotrwale bezrobotnej ( lub o niskich kwalifikacjach ).
kontakt przez PUP - 2016-04-18 - Wroczyńszczyzna (podlaskie)

PRACOWNIK ADMINISTRACYJNY - od 925 PLN

Prace sekretarskie i biurowe
"Zdanewicz Auto Serwis" Piotr Zdanewicz - 2016-01-08 - Zagórze (podlaskie)

KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO - od 2 000 PLN

Kierowca samochodu ciężarowego
kontakt przez PUP - 2016-06-13 - Wroczyńszczyzna (podlaskie)

WULKANIZATOR - od 1 850 PLN

Wulkanizator
kontakt przez PUP - 2016-10-18 - Trofimówka (podlaskie)

PRACOWNIK BIUROWY - 997,4 PLN

Pracownik biurowy- oferta subsydiowana staż dla osób bezrobotnych zarejstrowanych w PUP Sokółka w ramach określonego profilu pomocy II
kontakt przez PUP - 2016-05-16 - Sokółka (podlaskie)

DOCIERACZ-POLEROWACZ - 997,4 PLN

Docieracz-polerowacz
kontakt przez PUP - 2016-08-30 - Sokółka (podlaskie)

POMOC KUCHENNA - 997,4 PLN

Oferta stażu dla osob bezrobotnej z określonym II profilem pomocy:- długotrwale bezrobotnych- bezrobotnych korzystających ze świadczeń pomocy społecznej- bezrobotnych posiadających co najmniej jedno dziecko do 6 r.ż lub dziecko niepełnosprawne do 18 r.ż. - bezrobotny niepełnosprawny
kontakt przez PUP - 2016-10-28 - Sokółka (podlaskie)

SPECJALISTA DO SPRAW SPRZEDAŻY - od 1 850 PLN

Sprzedaż stolarki okiennej i drzwiowej
kontakt przez PUP - 2016-01-19 - Sokółka (podlaskie)

PRACOWNIK W PRZEMYŚLE PRZETWÓRCZYM - od 1 850 PLN

pracownik w przemyśle przetwórczym
kontakt przez PUP - 2016-06-03 - Sokółka (podlaskie)

POMOC KUCHENNA - od 1 850 PLN

Prace pomocy kuchennej
Tomasz Michalski Przetwórnia - 2016-06-23 - Kuźnica (podlaskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

Sprzedawca; oferta stażu dla osób bezrobotnych z określonym II profilem pomocy, długotrwale bezrobotnych.
kontakt przez PUP - 2016-02-18 - Sokółka (podlaskie)

POMOCNIK MLECZARSKI - 997,4 PLN

Pomocnik mleczarski
kontakt przez PUP - 2017-03-27 - Sokółka (podlaskie)

KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO - od 3 500 PLN

- dowóz substratów do Biogazowni od rolników w woj. Podlaskim (max. 100 km od Sokółki) - wywóz osadu pofermentacyjnego z Biogazowni do rolników w woj. Podlaskim (max. 100 km od Sokółki)
kontakt przez PUP - 2016-02-29 - Sokółka (podlaskie)

Doradca klienta / Sprzedawca - -

eSmokingWorld Doradca klienta w punkcie eSmokingWorld Tesco Sokółka. Pasujesz do tego stanowiska jeśli: posiadasz doświadczenie na stanowisku sprzedawcy, albo chciałbyś/chciałabyś rozpocząć przygodę w tej dziedzinie, szukasz stabilnego zatrudnienia...
eSmokingWorld - 2017-01-12 - Sokółka (podlaskie)

MECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH - 997,4 PLN

Mechanik pojazdów samochodowych, oferta stażu POWER dal osób do 30 roku życia, długotrwale bezrobotnych lub z wyk. max. średnim
kontakt przez PUP - 2017-04-27 - Sokółka (podlaskie)

ROBOTNIK LEŚNY - od 12 PLN

Robotnik leśny
kontakt przez PUP - 2016-10-13 - Trzcianka (podlaskie)

MONTER SIECI WODNYCH I KANALIZACYJNYCH - 2 000 - 2 200 PLN

Prace przy budowie sieci wodociągowych,kanalizacji sanitarnej i deszczowej
kontakt przez PUP - 2016-03-01 - Sokółka (podlaskie)