Praca ELEKTRONIK/SERWISANT Gajewo PRZEMYSŁAW SZYMAŃSKI PLOT ELECTRONICS

Stanowisko: ELEKTRONIK/SERWISANT

Wynagrodzenie: 2 000 - 3 000 PLN

Zakres obowiązków: Podłączanie instalacji elektronicznej do produkowanych urządzeń. Tworzenie schematów elektrycznych. Serwisowanie urządzeń w zakresie usterek elektrycznych. Obsługa klienta związana z serwisem.

Data publikacji: 2016-06-24

Lokalizacja: Gajewo (warmińsko-mazurskie)

Pracodawca: PRZEMYSŁAW SZYMAŃSKI PLOT ELECTRONICS

Obwodowa 6, 11-500 Gajewo, powiat: giżycki, woj: warmińsko-mazurskie

Zakres obowiązków:
Podłączanie instalacji elektronicznej do produkowanych urządzeń. Tworzenie schematów elektrycznych. Serwisowanie urządzeń w zakresie usterek elektrycznych. Obsługa klienta związana z serwisem.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: 2 000 - 3 000 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: ELEKTRONIK/SERWISANT

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Gajewo

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: warmińsko-mazurskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: giżycki

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Giżycko

Zawód: technik elektronik*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 2 000 - 3 000 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie ogólnokształcące

Wymagane wykształcenie dla kandydatów: średnie zawodowe, techniczne

Wymagane wykształcenie dla kandydatów: średnie zawodowe 4-letnie, techniczne

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: prawo jazdy kat. B

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 2

Nazwa pracodawcy: PRZEMYSŁAW SZYMAŃSKI PLOT ELECTRONICS

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Giżycku

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne:
CV (prosimy nie wysyłać dokumentów aplikacyjnych do PUP)

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: warmińsko-mazurskie

Powiat pracodawcy: giżycki

Gmina pracodawcy: Giżycko

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Gajewo

Ulica pracodawcy: Obwodowa

Numer budynku pracodawcy: 6

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Giżycku

Zawód wykonywany przez pracownika: technik elektronik*

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 24.06.2016