Praca ELEKTRONIK Ostrów Wielkopolski ARET Arkadiusz Rybka

Stanowisko: ELEKTRONIK

Wynagrodzenie: od 2 500 PLN

Zakres obowiązków: montaż sprzętu CAR-AUDIO, wykształcenie zawodowe lub średnie, umiejętność pracy w zespole,

Data publikacji: 2016-06-28

Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski (wielkopolskie)

Pracodawca: ARET Arkadiusz Rybka

Słowackiego 2, 63-400 Ostrów Wielkopolski, powiat: ostrowski, woj: wielkopolskie

Zakres obowiązków:
montaż sprzętu CAR-AUDIO, wykształcenie zawodowe lub średnie, umiejętność pracy w zespole,

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 500 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: ELEKTRONIK

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Ostrów Wielkopolski

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: wielkopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: ostrowski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Ostrów Wielkopolski

Zawód: technik elektronik*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 2 500 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie ogólnokształcące, inne

Wymagane wykształcenie dla kandydatów: zasadnicze zawodowe, inne

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: umiejętność pracy w zespole

Nazwa pracodawcy: ARET Arkadiusz Rybka

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Ostrowie Wielkopolskim

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: kontakt telefoniczny: 664 012 040

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: wielkopolskie

Powiat pracodawcy: ostrowski

Gmina pracodawcy: Ostrów Wielkopolski

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Ostrów Wielkopolski

Ulica pracodawcy: Słowackiego

Numer budynku pracodawcy: 2

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Ostrowie Wielkopolskim

Zawód wykonywany przez pracownika: technik elektronik*

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 28.06.2016

Podobne oferty pracy

CZYŚCICIEL POJAZDÓW - od 1 850 PLN

wykszt. zawod. mile widziane doświadcz. prof. II. rejestr. przed 29.06.2016r.
kontakt przez PUP - 2016-08-18 - Ostrów Wielkopolski (wielkopolskie)

KASJER-SPRZEDAWCA - od 2 000 PLN

wyksz. bez znaczenia, posiadanie książeczki sanepidowskiej lub chęć jej wyrobienia,
DINO POLSKA SA - 2017-06-01 - Ostrów Wielkopolski (wielkopolskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

branża spożywczado do wykształcenia brak wymagańdoświadczenie w zawodzieobsługa kasy fiskalnej i terminala płatniczego
PPHU "EWA" Sławomir Wojcieszak - 2016-03-24 - Ostrów Wielkopolski (wielkopolskie)

PRACOWNIK BIUROWY - od 1 850 PLN

obsługa biurawykształcenie średniemile widziany staż pracyref. 30, art. 150f rej na dzień 14.06.2016
kontakt przez PUP - 2016-06-16 - Ostrów Wielkopolski (wielkopolskie)

SZWACZKA - od 1 850 PLN

wykształcenie zawodowe,umiejętność szycia odzieży męskiej
KT-INVEST Sp.zo.o. - 2016-10-17 - Ostrów Wielkopolski (wielkopolskie)

ELEKTRYK / AUTOMATYK - od 3 800 PLN

wykształcenie min. średnie o kierunku elektromechanika, automatyka i pokrewne,staż pracy min. 2 lata,doświadczenie w zakresie diagnostyki w automatyce, elektryce i mechanice, szczególnie PLC (Siemens, WAGO),uprawnienia elektryczne SEP do 1kV E,mile widziane D (dozór,utrzymanie ruchu,dokonywanie bieżących przeglądów, konserwacji i instalacji urządzeń, prowadzenie dokumentacji napraw, kontrola, uzupełnianie i naprawa uziemień,działania zapobiegające awariom,dbałość o właściwy stan techniczny maszyn i urzadzeń
TRENKWALDER OUTSOURCING POLAND Sp. z o.o. Agencja Pracy Tymczasowej - 2015-12-08 - Lewkowiec (wielkopolskie)

OPERATOR WYPALARKI CNC - od 15 PLN

wyksz. zawodowe ( techniczne) lub średnie, może być osoba do przyuczenia
Trasko-Stal Sp. z o.o. - 2017-07-13 - Ostrów Wielkopolski (wielkopolskie)

SPRZEDAWCA W BRANŻY SPOŻYWCZEJ - od 2 500 PLN

chęci do pracy w zawodzie sprzedawcy, 2 zmiany 6-14, 14-22
MADEX Spółka Cywilna Dariusz Gołdyn,Maciej Gołdyn - 2017-02-01 - Sieroszewice (wielkopolskie)

MONTER MEBLI - od 2 200 PLN

obsługa maszyn i urządzeń, właściwa do realizacji zadań,- montowanie elementów mebli
kontakt przez OHP - 2017-03-02 - Odolanów (wielkopolskie)

KRAWCOWA - od 1 850 PLN

chęć do pracy, umiejętność szycia, dokładność, naprawa, przeróbki, szycie miarowe, szycie lekkie,wykształcenie nie ma znaczenia, doświadczenie mile widziane, orzeczenie o niepełnosprawności mile widziane
Studio Krawieckie Małgorzata Walczak - 2016-05-13 - Ostrów Wielkopolski (wielkopolskie)

wykształcenie zawodowe kierunkowe, znajomość obsługi urządzeń szwalniczych, praca w zakładzie tapicerskim.Osoba zarejestrowana w PUP, między 50-60 rokiem życia
kontakt przez PUP - 2016-02-29 - Ostrów Wielkopolski (wielkopolskie)

RECEPCJONISTA HOTELOWY - od 1 850 PLN

wykształcenie średniebiegła znajomość j. angielskiegodyspozycyjność
ARKADIUSZ FIGIEL "MAFPOL" PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE - 2016-11-16 - Ostrów Wielkopolski (wielkopolskie)

KIEROWCA C+E - od 4 000 PLN

Kierowca ciągnika siodłowego ( tj. samochód z naczepą ), min. 1 rok doswiadczenia jako kierowca ciągnika siodłowego, trasy krajowe, prawo jazdy kat. C+E, karta kierowcy , bad. lek., praca od poniedziałku do piątku( soboty, niedziele wolne)
PHU ESTRANS HANDEL OPAŁEM, ROBOTY ZIEMNE, TRANSPORT DROGOWY Jaworski Władysław - 2017-09-28 - Bieganin (wielkopolskie)

PRACOWNIK KADROWO PŁACOWY - od 2 000 PLN

Naliczanie wynagrodzeń, rozliczanie czasu pracy pracowników.
PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-HANDLOWE ADMAT KAJETAN PRZYBYŁA - 2017-08-21 - Nowe Skalmierzyce (wielkopolskie)

KUCHARZ KUCHNI TURECKIEJ - od 1 200 PLN

przygotowanie posiłków kuchni tureckiej
S&M POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2016-10-13 - Ostrów Mazowiecka (mazowieckie)

KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO - od 2 000 PLN

Kierowca
Anna Adamiak - 2017-08-02 - Kańkowo (mazowieckie)

HANDLOWIEC - od 4 000 PLN

wyksz. min. średnie, 1 rok doświadczenia na ww stanowisku,komunikatywna znajomość języka angielskiego, miejsce pracy: Śliwniki
PPUH Moskit Marek Strzyż - 2017-01-17 - Śliwniki (wielkopolskie)

POMOCNIK DEKARZA - od 2 200 PLN

wykształcenie zawodowe,mile widziane doświadczenie i prawo jazdy kat. B,osoba zarejestrowana w PUP, poniżej 30 r/ż
kontakt przez PUP - 2017-10-16 - Szczurawice (wielkopolskie)

OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO - od 3 000 PLN

obsługa wózka widłowego
AJINOMOTO Poland Sp. z o.o. - 2017-09-13 - Małkinia Górna (mazowieckie)

SERWISANT MAŁEGO AGD - od 2 000 PLN

sprawdzanie urządzeń AGD, usuwanie usterek, przygotowanie do sprzedażywykształcenie zawodowemile widziany emeryt lub rencista
Rafał Nowicki RAFI - 2017-02-10 - Ostrów Wielkopolski (wielkopolskie)

POMOCNIK MURARZ - od 1 850 PLN

Pomoc murarza, wykształcenie bez znaczenia, chęć do pracy, miejsce pracy: Teren Ostrowa Wielkopolskiego
BUDOMAX Mirosława Górecka - 2016-06-23 - Ostrów Wielkopolski (wielkopolskie)

SPRZEDAWCA - od 925 PLN

doświadczenie w handlu, obsługa kasy fiskalnej i terminala,aktywna obsługa klineta,łatwość nawiązywania kontaktów,branża: odzież dziecięca
Hanna Wandelt - 2016-02-01 - Ostrów Wielkopolski (wielkopolskie)

KIEROWCA - MECHANIK SAMOCHODÓW CIĘŻAROWYCH - od 2 600 PLN

Wykształcenie średnie, rzetelność, chęć do pracy, kierowca - mechanik kat. C, mile wiedziane prawo jazdy kat. C+E, praca na miejscu
Robert Wieczorek RE-CO - 2017-02-13 - Ostrów Wielkopolski (wielkopolskie)

SPRZEDAWCA - STAŻ WRPO - 997,4 PLN

staż - metkowanie towaru, układanie towaru w/g asortymentu, sprawdzanie dat przydatności do spożycia, utrzymanie porządku, przygotowanie produktu do sprzedaży, pomoc nabywcy w wuyborze towaru, dbanie o estetykę miejsca sprzedaży, obsługa kasy fiskalnej, obsługa klienta. Wymagane badanie do celów sanitarno-epidemiologicznych.
kontakt przez PUP - 2016-07-07 - Ostrów Wielkopolski (wielkopolskie)

wyksz. zawodowe lub inne, min. 2-3 lata doświadczenia w szyciu odzieży lekkiej, osoba zarejestrowana w PUP przed 26.10.2016, profil II
kontakt przez PUP - 2016-10-31 - Ostrów Wielkopolski (wielkopolskie)

LEKTOR JĘZYKA ANGIELSKIEGO - od 35 PLN

prowadzenie zajęć z języka angielskiegowykształcenie wyższe - filologia angielska, nauczycielskie kolegium języków obcych, nauczanie wczesnoszkolne z językiem angielskimumowa zlecenie
Szkoła Języków Obcych O'KAY s.c. - 2016-09-23 - Ostrów Wielkopolski (wielkopolskie)

ELEKTRONIK - od 3 000 PLN

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: wykonywanie montaży instalacji niskonapięciowej; WYMAGANIA: wykształcenie zawodowe- elektroniczne, mile widziane doświadczenie
EL-MAR sp. z o.o. - 2017-07-25 - Lubliniec (śląskie)

ELEKTRYK - od 2 400 PLN

wykształcenie zawodoweuprawnienia do 1kV
EL-BUD s.c. - 2017-01-16 - Ostrów Wielkopolski (wielkopolskie)