Praca ELEKTROMONTER - SPECJALNOŚĆ AUTOMATYKA ZABEZPIECZENIOWA Koszalin ENERGA-OPERATOR EKSPLOATACJA SŁUPSK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

75-750 Koszalin, powiat: m. Koszalin, woj: zachodniopomorskie

Zakres obowiązków:
Realizacja zadań w obszarze eksploatacji, remontów, budowy oraz modernizacji urządzeń automatyki zabezpieczeniowej (EAZ), potrzeb własnych prądu stałego i zmiennego. Realizacja zgłoszeń i awarii w zakresie urządzeń automatyki zabezpieczeniowej (EAZ) i potrzeb własnych prądu stałego i zmiennego. Realizacja zadań w zakresie pomiarów jakości energii elektrycznej w odniesieniu do urządzeń automatyki i zabezpieczeń. Pełnienie dyżuru pogotowia domowego. Prowadzenie pojazdów samochodowych w ramach posiadanych uprawnień do kierowania pojazdami.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: 3 500 - 4 000 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska:
ELEKTROMONTER - SPECJALNOŚĆ AUTOMATYKA ZABEZPIECZENIOWA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Koszalin

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: zachodniopomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Koszalin

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Koszalin

Zawód:
elektromonter układów pomiarowych i automatyki zabezpieczeniowej

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 3 500 - 4 000 PLN

Data zakończenia pracy: 14.06.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe, elektryczne

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: prowadzenie samochodu (prawo jazdy kategorii B)

wymagania_wymaganiaDodatkowe_uprawnienia_0: Prawo jazdy kategorii CE

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
wykształcenie średnie elektryczne lub wyższe zawodowe, znajomość zasad eksploatacji sieci i urządzeń elektroenergetycznych, świadectwo kwalifikacyjne kat. E b.o.n., brak przeciwwskazań do pracy na wysokościach, umiejętność konfigurowania urządzeń EAZ, umiejętność czytania dokumentacji technicznej, dodatkowym atutem będzie: umiejętność konfigurowania zabezpieczeń Schneider Electric, ABB, Relpol, znajomość j. angielskiego

Nazwa pracodawcy:
ENERGA-OPERATOR EKSPLOATACJA SŁUPSK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Koszalinie

Adres pracodawcy:
76-200 Słupsk, powiat: m. Słupsk, woj: pomorskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne:
CV i list motywacyjny należy przesłać na adres e-mail: dorota.waskow (at) energa.pl

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: pomorskie

Powiat pracodawcy: m. Słupsk

Gmina pracodawcy: Słupsk

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Słupsk

Profil działalności pracodawcy: Naprawa i konserwacja urządzeń elektrycznych

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Koszalinie

Zawód wykonywany przez pracownika:

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 27.11.2015