Praca ELEKTROMONTER Olsztyn Elma Energia Sp.z o.o.

Wioślarska 18, 10-192 Olsztyn, powiat: m. Olsztyn, woj: warmińsko-mazurskie

Zakres obowiązków:
montaż urządzeń energetycznych wg projektów z otrzymanych komponentów,przeglądy i serwisy u klienta, pomiary i przeprowadzanie wizji lokalnych u klientów.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: ELEKTROMONTER

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Olsztyn

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: warmińsko-mazurskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Olsztyn

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Olsztyn

Zawód: elektromonter instalacji elektrycznych

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Data zakończenia pracy: 12.09.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe, elektryczne

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: prawo jazdy kat. B

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: SEP E do 1 kV

wymagania_wymaganiaPozadane_uprawnienia_0: UPRAWNIENIA NA WÓZKI WIDŁOWE

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
wskazane doświadczenie zawodowe,mile widziane: uprawnienia na wózki widłowe,umiejętność czytania schematów elektrycznych, umiejętność jazdy pojazdami typu "Bus", pomysłowość i zaradność przy rozwiązywaniu nieprzewidzianych problemów w terenie, uczciwość. Kandydat musi wykazywać się dobrą organizacją i samodzielnością w realizacji zadań, być osobą dyspozycyjną i gotową do wyjazdów krajowych i zagranicznych

Nazwa pracodawcy: Elma Energia Sp.z o.o.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Miejski Urząd Pracy w Olsztynie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: -

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: warmińsko-mazurskie

Powiat pracodawcy: m. Olsztyn

Gmina pracodawcy: Olsztyn

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Olsztyn

Ulica pracodawcy: Wioślarska

Numer budynku pracodawcy: 18

Oferta zgłoszona przez: Miejski Urząd Pracy w Olsztynie

Zawód wykonywany przez pracownika: elektromonter instalacji elektrycznych