Praca ELEKTROMONTER MASZYN ELEKTRYCZNYCH (NR 2248) Bydgoszcz KRISMAR Sp. z o.o. Sp. k.

Zygmunta Augusta 11, 85-082 Bydgoszcz, powiat: m. Bydgoszcz, woj: kujawsko-pomorskie

Zakres obowiązków:
przegląd techniczne i konserwacyjne instalacji oświetleniowych, grzewczych i elektrycznych, naprawy instalacji

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 13,5 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: wynagrodzenie 13,50 zł/h

Nazwa stanowiska: ELEKTROMONTER MASZYN ELEKTRYCZNYCH (NR 2248)

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Bydgoszcz

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: kujawsko-pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Bydgoszcz

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Bydgoszcz

Zawód: elektromonter maszyn elektrycznych

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 13,5 PLN

Wymagany zawody dla kandydatów na to stanowisko pracy: Elektromonter maszyn elektrycznych

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe, techniczne

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów:
świadectwo kwalfikacyjne E (eksploatacja urządzeń, instalacji i sieci w zakresie grupy 1 - elektryczne) (wymagany staż - lata: 3)

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: bardzo dobra znajomość rysunku technicznego

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 3

Nazwa pracodawcy: KRISMAR Sp. z o.o. Sp. k.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy

11 Listopada 9, 08-110 Siedlce, powiat: m. Siedlce, woj: mazowieckie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne:
KRISMAR Sp. z o.o. Sp. K. ul. Zygmunta Augusta 14, 85-082 Bydgoszcz, tel. 603-111-326 w godz. 8.00-16.00

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: mazowieckie

Powiat pracodawcy: m. Siedlce

Gmina pracodawcy: Siedlce

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Siedlce

Ulica pracodawcy: 11 Listopada

Numer budynku pracodawcy: 9

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy

Zawód wykonywany przez pracownika: elektromonter maszyn elektrycznych