Praca ELEKTROMONTER Lublin ELBEX SP. Z O.O.

Miejsce pracy:
20-049 Lublin 23, powiat: m. Lublin, woj: lubelskie

Zakres obowiązków: WYKONYWANIE INSTALACJA ELEKTRYCZNYCH.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 500 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: oraz premie godzinowe

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: ELEKTROMONTER

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Lublin

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: lubelskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Lublin

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Lublin

Zawód: elektromonter instalacji elektrycznych

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 2 500 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: uprawnienia elektryczne SEP do 1kV

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
doswiadczenie zawodowe mile widziane, wykształcenie min. średnie, uprawnienia konieczne- prace na terenie Lublina kontakt telefoniczny

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 1

Nazwa pracodawcy: ELBEX SP. Z O.O.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Lublinie

Stokrotek 7, 35-604 Rzeszów, powiat: m. Rzeszów, woj: podkarpackie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: rekrutacja (at) elbex.pl lub kontakt telefoniczny

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych:
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: podkarpackie

Powiat pracodawcy: m. Rzeszów

Gmina pracodawcy: Rzeszów

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Rzeszów

Ulica pracodawcy: Stokrotek

Numer budynku pracodawcy: 7

Profil działalności pracodawcy: Wykonywanie instalacji elektrycznych

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Lublinie

Zawód wykonywany przez pracownika: elektromonter instalacji elektrycznych