Praca ELEKTROMONTER INSTALACJI ELEKTRYCZNYCH Kraków kontakt przez PUP

Stanowisko: ELEKTROMONTER INSTALACJI ELEKTRYCZNYCH

Wynagrodzenie: od 2 000 PLN

Zakres obowiązków: Wykonywanie instalacji elektrycznych, przebijanie otworów w stropach, układanie i łączenie przewodów zgodnie z dokumentacją techniczną,. Praca na terenie Polski i Niemiec.

Data publikacji: 2016-09-09

Lokalizacja: Kraków (małopolskie)

Pracodawca: kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie

Zakres obowiązków:
Wykonywanie instalacji elektrycznych, przebijanie otworów w stropach, układanie i łączenie przewodów zgodnie z dokumentacją techniczną,. Praca na terenie Polski i Niemiec.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 000 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: ELEKTROMONTER INSTALACJI ELEKTRYCZNYCH

Data zakończenia pracy: 30.09.2019

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe, elektryczne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: umiejętność odczytywania schematów instalacji

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie

Podobne oferty pracy

PRACOWNIK FIZYCZNY - 997,4 PLN

wg programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-07-22 - Postomino (zachodniopomorskie)

CIEŚLA SZALUNKOWY - od 1 850 PLN

montaż belek szalunkowych
Zakład Remontowo-Budowlany - Andrzej Łosiowski - 2016-04-07 - Kraków (małopolskie)

SPEDYTOR TRANSPORTU MIĘDZYNARODOWEGO - od 2 600 PLN

Analiza rynków krajowych i międzynarodowych, wyszukiwanie dostawców potrzebnych surowców i organizowanie sposobów transportu, analizowanie ofert handlowo-transportowych, organizowanie wstępnej współpracy z firmami transportowymi w ramach tychże z kierowcami i magazynierami, negocjowanie cen i warunków dostaw
kontakt przez PUP - 2017-07-07 - Łęczeszyce (mazowieckie)

NAUCZYCIEL PRZEDSZKOLA - do 2 210 PLN

PROWADZENIE ZAJĘĆ EDUKACYJNO OPIEKUŃCZO WYCHOWAWCZYCH W STOSUNKU DO DZIECI W WIEKU 2,5 -5 LAT; WYMAGANIA: WYKSZTAŁCENIE WYŻSZE PEDAGOGICZNE (LICENCJAT LUB MAGISTER), PREDYSPOZYCJE DO PRACY Z DZIEĆMI;
kontakt przez PUP - 2016-09-05 - Szczecin (zachodniopomorskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

sprzedaż towarów, obsługa klientów, sporządzanie zamówień w języku chińskim
kontakt przez PUP - 2016-07-11 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

LINERGISTKA - od 1 000 PLN

wykonywanie makijażu permanentnego brwi, ust, kresek na powiekach,
kontakt przez PUP - 2017-03-07 - Opole (opolskie)

STOLARZ MEBLOWY - od 1 850 PLN

cięcie płyty, okleinowanie formatek, składanie mebli
kontakt przez PUP - 2016-10-19 - Wólka Drążdżewska (mazowieckie)

ASYSTENT NAUCZYCIELA ( STAŻ EFS DLA OSÓB DO 29 R.Ż.) - 997,4 PLN

Zapoznanie z zasadami sprawowania opieki nad dziećmi i inne
kontakt przez PUP - 2016-03-10 - Koszalin (zachodniopomorskie)

PILARZ - od 1 850 PLN

wykonywanie elementów drewnianych na pilarkach
kontakt przez PUP - 2016-05-06 - Gnatowo (warmińsko-mazurskie)

WOŹNY - od 1 850 PLN

prace porzadkowe na terenie szkoły i obejściu szkoły pielęgnacja terenów zielonych , prace remontowe w szkole
kontakt przez PUP - 2016-08-16 - Mędrzechów (małopolskie)

ZBROJARZ - od 1 850 PLN

zgodnie ze stanowiskiem
kontakt przez PUP - 2016-11-03 - Krojanty (pomorskie)

TECHNIK MASAŻYSTA - od 1 850 PLN

wykonywanie masaży
kontakt przez PUP - 2016-09-27 - Sztum (pomorskie)

PRACOWNIK PRODUKCJI - od 2 000 PLN

obsługa maszyn produkcyjnych części samochodowych, prace magazynowe, kontrola jakości produktów
kontakt przez PUP - 2017-02-27 - Bieruń (śląskie)

OPIEKUN - 2 000 - 3 500 PLN

jw.
kontakt przez PUP - 2016-08-18 - Warszawa (mazowieckie)

OSOBA SPRZĄTAJĄCA - od 2 000 PLN

utrzymanie w czystości pomieszczeń biurowych
CLAR SYSTEM SPÓŁKA AKCYJNA - 2017-04-07 - Kraków (małopolskie)

KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO KAT. C - od 2 000 PLN

Przewóz towarów
kontakt przez PUP - 2017-02-13 - Prudnik (opolskie)

MAGAZYNIER - od 2 000 PLN

przygotowanie towaru do rozwozu na sklepy
Artur Goryl AR-GO - 2017-04-11 - Kraków (małopolskie)

OPERATOR MASZYN DO FORMOWANIA SZKŁA PŁASKIEGO - 997,4 PLN

praca związana z w/w stanowiskiem
kontakt przez PUP - 2016-01-21 - Strzelno (kujawsko-pomorskie)

KONSERWATOR - od 2 000 PLN

prace konserwatorskie
kontakt przez PUP - 2017-04-14 - Ostróda (warmińsko-mazurskie)

SPRZEDAWCA - od 2 100 PLN

wg stanowiska pracy
kontakt przez PUP - 2017-07-27 - Prandocin (małopolskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

przygotowanie stanowiska pracy, przyjmowanie dostaw towarów, obsługa urządzeń sklepowych, obsługa kasy fiskalnej, przygotowanie towarów do sprzedaży, bezpośrednia obsługa klienta.
kontakt przez PUP - 2017-07-20 - Nakło nad Notecią (kujawsko-pomorskie)

GLAZURNIK - od 13 PLN

układanie glazury, gresu, kamienia naturalnego, mozaiki
kontakt przez PUP - 2017-04-27 - Janów (mazowieckie)

PRAWNIK - 997,4 PLN

wg zawodu
kontakt przez PUP - 2017-03-23 - Zielona Góra (lubuskie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY DS. UBEZPIECZEŃ - od 2 000 PLN

PRozmowy i pozyskiwanie nowych klientów. Wykształcenie średnie, wymagane doświadczenie, prawo jazdy kat. B, ukraiński biegły. Praca na dwie zmiany w godz. 8-22.
kontakt przez PUP - 2017-08-03 - Mysłowice (śląskie)

zgodnie z programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-03-02 - Dylów Rządowy (łódzkie)

NAUCZYCIEL GEOGRAFII - od 285 PLN

zgodnie z zawodem
kontakt przez PUP - 2016-08-26 - Ciszyca Górna (świętokrzyskie)

ELEKTROMONTER/ ELEKTRYK - od 2 000 PLN

Montaż intalacji elektrycznych, teletechnicznych, domofonowych oraz automatyki bramowej. Praca na terenie kraju
kontakt przez PUP - 2017-02-22 - Głusk (mazowieckie)

PRACZKA - 997,4 PLN

kontakt przez PUP - 2017-03-15 - Olkusz (małopolskie)

OPERATOR MASZYN CNC - od 1 850 PLN

operator maszyn CNC
kontakt przez PUP - 2016-02-05 - Kurzętnik (warmińsko-mazurskie)