Praca ELEKTROMONTER INSTALACJI ELEKTRYCZNYCH Kraków kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie

Zakres obowiązków:
Wykonywanie instalacji elektrycznych, przebijanie otworów w stropach, układanie i łączenie przewodów zgodnie z dokumentacją techniczną,. Praca na terenie Polski i Niemiec.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 000 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: ELEKTROMONTER INSTALACJI ELEKTRYCZNYCH

Data zakończenia pracy: 30.09.2019

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe, elektryczne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: umiejętność odczytywania schematów instalacji

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie

Podobne oferty pracy

OPERATOR ŁADOWARKI KOŁOWEJ - od 2 856 PLN

obsługa maszyn , dbałość o sprzęt, wykonywanie poleceń
kontakt przez PUP - 2016-03-24 - Kraków (małopolskie)

911U - MECHANIK - 997,4 PLN

do uzgodnienia
kontakt przez PUP - 2016-05-02 - Radom (mazowieckie)

MECHANIK MASZYN I URZĄDZEŃ DO OBRÓBKI METALI - 997,4 PLN

wykonywanie napraw mechanicznych i elektronicznych maszyn do obróbki metali, drobne naprawy sieci elektrycznej, nadzór nad siecią teleinformatyczną, nadzór nad monitoringiem zakładu,
kontakt przez PUP - 2016-02-23 - Opatów (śląskie)

POMOC WYCHOWAWCY - 997,4 PLN

Opieka nad dziećmi, pomoc w lekcjach, wyjazdy do lekarza
kontakt przez PUP - 2015-11-27 - Lipnica (wielkopolskie)

POMOC NAUCZYCIELA - 997,4 PLN

pomoc nauczyciela
kontakt przez PUP - 2016-02-17 - Kętrzyn (warmińsko-mazurskie)

KUCHARZ - do 2 350 PLN

Kucharz kuchni arabskiej, e4gipskiej. samodzielne wykonywanie dan kuchni arabskiej, samodzielne prowadzenie kuchni, przedstawianie gotowych dań klientom zagranicznym. Miejsce pracy: Wrocław ul. B. Prusa 17/1AKontakt kandydatów z pracodawcą telefoniczny. Oferta znajduje się w sali: G
kontakt przez PUP - 2016-06-14 - Wrocław (dolnośląskie)

POMOCNICZY ROBOTNIK BUDOWLANY - od 1 850 PLN

Zgodnie ze stanowiskiem
kontakt przez PUP - 2016-05-10 - Snopki (warmińsko-mazurskie)

MAGAZYNIER - 997,4 PLN

Magazynier
kontakt przez PUP - 2016-09-15 - Częstochowa (śląskie)

MONTAŻYSTA - 997,4 PLN

Wg. programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-02-05 - Sobolew (mazowieckie)

MURARZ-TYNKARZ - do 1 250 PLN

Murowanie ścian, tynkowanie, czytanie planów budynków, układanie kafli podłogowych, ściennych. 1/2 etatu. Praca na terenie Polski - pełne oddelegowanie.
kontakt przez PUP - 2016-08-12 - Wrocław (dolnośląskie)

OSOBA SPRZĄTAJĄCA - od 1 850 PLN

utrzymanie czystości na obiekcie (ul.Jasnogórska 2)
ASPEN Sp.z o.o. - 2016-05-20 - Kraków (małopolskie)

SPRZEDAWCA - do 1 850 PLN

Dział Ogród i Majsterkowanie oraz Dział Budowlany i Dekoracyjny m.in.:Zapewnienie profesjonalnej obsługi klienta zgodnie ze standardami firmy, Obsługę kasy fiskalnej, Rozładunek dostaw towarów,
kontakt przez PUP - 2016-02-24 - Piekary Śląskie (śląskie)

DORADCA INDYWIDUALNY KLIENTA - od 2 774,66 PLN

bezpośrednia, telefoniczna, mailowa obsługa klientów kancelarii
kontakt przez PUP - 2016-10-20 - Malbork (pomorskie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - od 1 850 PLN

wyszukiwanie klientów do zakupu pow. reklamowej w gazetach płatnych wydawanych przez wydawnictwo poprzez osobisty kontakt i odbywanie spotkań, również podtrzymywanie relacji, analiza rynku, przygotowanie oferty handlowej
kontakt przez PUP - 2016-10-10 - Golub-Dobrzyń (kujawsko-pomorskie)

WYKRAWACZ MIĘSA - od 1 350 PLN

kontakt przez PUP - 2015-12-29 - Pelplin (pomorskie)

OGRODNIK - od 925 PLN

zgodne ze stanowiskiem pracy
kontakt przez PUP - 2016-08-16 - Jeziora Wielkie (kujawsko-pomorskie)

39S PRACOWNIK OCHRONY FIZYCZNEJ - od 1 850 PLN

operator stacji monitorowania alarmów
kontakt przez PUP - 2016-01-25 - Radom (mazowieckie)

TELEMONTER - od 1 850 PLN

montaż sieci telekomunikacyjnej
kontakt przez PUP - 2016-03-07 - Gościszewo (pomorskie)

STAŻ - LIKWIDATOR SZKÓD - 997,4 PLN

-nauka procesu likwidacji szkód-redagowanie pism-obsługa klientanauka podstaw kosztorysowania-współpraca z innymi działami
kontakt przez PUP - 2016-04-28 - Ruda Śląska (śląskie)

KUCHARZ - od 1 850 PLN

wg zawodu
kontakt przez PUP - 2016-03-16 - Węgrów (mazowieckie)

OPERATOR REAKTORA - do 1 850 PLN

Przygotowanie maszyny do pracy, przygotowanie materiału, obsługa reaktora w czasie pracy, konserwacja maszyny. Praca jednozmianowa w godz.: 7:00-15:00. Miejsce pracy: Wrocław i teren calego kraju - pełne oddelegowanie.
kontakt przez PUP - 2016-02-23 - Wrocław (dolnośląskie)

KIEROWNIK DZIAŁU ZAKUPÓW - od 1 750 PLN

Prowadzenie gospodarki magazynowej
kontakt przez PUP - 2015-12-17 - Choszczów (lubelskie)

POMOCNIK INTROLIGATORA - od 1 850 PLN

Konfekcja i separowanie etykiet IMLkasyfikacja jakości etykietsprawdzanie mertyoryczne etykiet
kontakt przez PUP - 2016-04-20 - Borzęcin Duży (mazowieckie)

POMOCNIK PRACOWNIKA PRODUKCYJNEGO - od 1 850 PLN

Obróbka owoców i warzyw- obieranie krojanie, pakowanie
kontakt przez PUP - 2016-10-05 - Trzylatków Duży (mazowieckie)

PRACOWNIK SOCJALNY - od 1 850 PLN

kontakt przez PUP - 2016-01-05 - Rzeczniów (mazowieckie)

MONTER URZĄDZEŃ DŹWIGNICOWYCH - do 1 100 PLN

MONTAŻ ORAZ DEMONTAŻ URZĄDZEŃ DŹWIGNICOWYCH (WIND); WYMAGANIA: WYKSZTAŁCENIE ZAWODOWE, ŚREDNIE TECHNICZNE, UMIEJĘTNOŚĆ CZYTANIA RYSUNKÓW TECHNICZNYCH, UPRAWNIENIA SEP DO 1 KV, 2 LATA PRAKTYKI PRZY MONTAŻU DŹWIGÓW (WIND); PRACODAWCA PROSI O KONTAKT TELEFONICZNY;
kontakt przez PUP - 2016-08-23 - Szczecin (zachodniopomorskie)

Wybierz województwo

Oferty pracy z Indeed