Praca ELEKTROMONTER INSTALACJI ELEKTRYCZNYCH Kraków kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie

Zakres obowiązków:
Wykonywanie instalacji elektrycznych, przebijanie otworów w stropach, układanie i łączenie przewodów zgodnie z dokumentacją techniczną,. Praca na terenie Polski i Niemiec.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 000 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: ELEKTROMONTER INSTALACJI ELEKTRYCZNYCH

Data zakończenia pracy: 30.09.2019

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe, elektryczne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: umiejętność odczytywania schematów instalacji

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie

Podobne oferty pracy

WIZAŻYSTKA - od 2 500 PLN

Wykonywanie różnego rodzaju makijażu do spotów reklamowych i krótkich filmików promocyjnych ukierunkowanych na rynek Wschodni, konsultacja z rosyjskojęzyczną ekipą w tym fryzjerem i stylistą w celu dobrania odp fryzury i ubioru, korygowanie twarzy podkładem i różem, wykonywanie makijażu kamuflującego
kontakt przez PUP - 2017-03-15 - Łódź (łódzkie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - od 2 100 PLN

Negocjowanie umów, bezpośredni kontak z klientem i kontrahentami z krajów hinduskojęzycznych
kontakt przez PUP - 2016-12-16 - Łódź (łódzkie)

DORADCA KLIENTA - od 12 PLN

telefoniczne utrzymanie i pozysk klientów
kontakt przez PUP - 2016-02-08 - Kraków (małopolskie)

MECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH - 997,4 PLN

naprawa samochodów osobowych
kontakt przez PUP - 2017-03-02 - Zambrów (podlaskie)

MAGAZYNIER - od 1 850 PLN

prace magazynowe
kontakt przez PUP - 2015-12-11 - Leszno (wielkopolskie)

MECHANIK SAMOCHODOWY (S) - 997,4 PLN

demontaż pojazdów i podzespołów samochodowych, rozbiórka przeznaczonych do kasacji pojazdów na części
kontakt przez PUP - 2016-09-29 - Łukanowice (małopolskie)

POMOC KUCHENNA - od 1 850 PLN

pomoc w pracach kuchennych
kontakt przez PUP - 2016-07-13 - Kluczbork (opolskie)

POSADZKARZ - 997,4 PLN

Wykonywanie podkładów pod różne rodzaje posadzek, wyznaczanie powierzchni posadzek i rysunków ornamentów, dobieranie płytek podłogowych,przycinanie, powlekanie klejem.
kontakt przez PUP - 2016-03-30 - Zgórsko (podkarpackie)

KOSMETYCZKA - 997,4 PLN

wykonywanie usług kosmetycznych
kontakt przez PUP - 2016-09-23 - Nakło nad Notecią (kujawsko-pomorskie)

TECHNIK ADMINISTRACJI - od 2 200 PLN

obsługa komputera i sprzętów elektronicznych, pomoc przy archiwizacji dokumentów, wspieranie czynności koordynatora w PPK w Trzciance
kontakt przez PUP - 2016-06-21 - Trzcianka (wielkopolskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

zapoznanie z zasadami bhp, zapoznanie z zasadami space management, utrzymanie czystości na sali sprzedaży i zapleczu, pomoc w przyjmowaniu dostaw, obsługa klienta (bez obsługi kas), aktualizacja cen towarów, dbałość o prawidłową ekspozycję towarów, kontrolowanie terminów przydatności towarów do spożycia
kontakt przez PUP - 2016-04-05 - Ruda Śląska (śląskie)

TYNKARZ - od 2 500 PLN

j.w.
kontakt przez PUP - 2016-09-26 - Warszawa (mazowieckie)

ROBOTNIK - do 1 850 PLN

- zakładanie i utrzymanie zieleni miejskiej,- wykonywanie ciągów pieszych na terenie miasta
kontakt przez PUP - 2016-07-06 - Lubaczów (podkarpackie)

INŻYNIER BUDOWNICTWA - BUDOWNICTWO OGÓLNE - 997,4 PLN

Wykonywanie projektów budowlanych, sprawdzanie dokumentacji przetargowej, sporządzanie kosztorysów inwestorskich i ofertowych.
kontakt przez PUP - 2016-03-01 - Mielec (podkarpackie)

POZOSTALI PRACOWNICY OBSŁUGI BIUROWEJ - 997,4 PLN

zgodnie ze stanowiskiem
kontakt przez PUP - 2016-03-01 - Olkusz (małopolskie)

303U SPRZĄTACZKA - od 1 850 PLN

do uzgodnienia
kontakt przez PUP - 2016-02-12 - Sabat (mazowieckie)

PIEKARZ - od 2 200 PLN

wypiek i obsługa pieca, zarabianie i produkcja pieczywa
kontakt przez PUP - 2016-10-18 - Świnoujście (zachodniopomorskie)

STOLARZ - od 1 850 PLN

prace stolarskie- obsługa maszyn i urządzeń w stolarni TARTAK-u. Wykonywanie robót stolarskich przy produkcji i montażu palet, schodów , domków ogrodowych i altan.
kontakt przez PUP - 2016-04-13 - Maków Mazowiecki (mazowieckie)

POMOCNICZY ROBOTNIK W GOSPODARSTWIE SADOWNICZYM - od 1 100 PLN

Cięcie sadu, zbiór i sortowanie owoców, sadzenie i wiązanie drzewek, stawianie rusztowań, rozkładanie nawodnienia.
kontakt przez PUP - 2016-10-11 - Lewiczyn (mazowieckie)

KIEROWCA - od 1 850 PLN

według stanowiska
kontakt przez PUP - 2016-10-12 - Uniejowice (dolnośląskie)

POMOC KUCHENNA - 997,4 PLN

kuchnia
kontakt przez PUP - 2016-04-01 - Wigry (podlaskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

sprzedaż towaru i usług w sklepie z artykułami biurowymi, sprzedaż usług solaryjnych.
kontakt przez PUP - 2016-02-19 - Krzepice (śląskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - 997,4 PLN

Utrzymywanie porządku i czystości wewnątrz budynku.
kontakt przez PUP - 2016-05-31 - Staszów (świętokrzyskie)

TECHNIK PRAC BIUROWYCH - 997,4 PLN

młodszy referent ds.finansowych
kontakt przez PUP - 2017-02-10 - Kamienna Góra (dolnośląskie)

BRUKARZ - od 1 850 PLN

roboty drogowe
kontakt przez PUP - 2016-04-06 - Ruda Śląska (śląskie)

PRACOWNIK BUDOWLANY - od 1 850 PLN

obsługa maszyn, urządzeń, prace budowlane
kontakt przez PUP - 2016-08-30 - Kraków (małopolskie)

SPRZEDAWCA/DOPOSAŻENIE/16/6820 - od 1 850 PLN

tworzenie i uzupełnianie stanów magazynowych, obsługa klienta, doradzwo w zakresie stosowania kosmetyków oraz suplementów diety
kontakt przez PUP - 2016-09-20 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

MECHANIK SAMOCHODOWY - od 2 500 PLN

wykształcenie bez znaczenia, doświadczenie mile widziane. Naprawa pojazdów
kontakt przez PUP - 2017-03-09 - Krotoszyn (wielkopolskie)

KRAWCOWA - od 1 850 PLN

Szycie swetrów dzianinowych. Praca na maszynach: stębnówka, overlock.
kontakt przez PUP - 2016-02-26 - Częstochowa (śląskie)