Praca ELEKTROMONTER INSTALACJI ELEKTROTECHNICZNYCH Jabłonka Kościelna kontakt przez PUP

Stanowisko: ELEKTROMONTER INSTALACJI ELEKTROTECHNICZNYCH

Wynagrodzenie: od 1 850 PLN

Zakres obowiązków: montaż instalacji elektrotechnicznych

Data publikacji: 2016-09-05

Lokalizacja: Jabłonka Kościelna (podlaskie)

Pracodawca: kontakt przez PUP

Jabłonka Kościelna, powiat: wysokomazowiecki, woj: podlaskie

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: ELEKTROMONTER INSTALACJI ELEKTROTECHNICZNYCH

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Jabłonka Kościelna

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: podlaskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: wysokomazowiecki

Zawód: elektromonter instalacji elektrycznych

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Data zakończenia pracy: 19.09.2018

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Zambrowie

Fabryczna 3, 18-300 Zambrów, powiat: zambrowski, woj: podlaskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie z PUP

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: podlaskie

Powiat pracodawcy: zambrowski

Gmina pracodawcy: Zambrów

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Zambrów

Ulica pracodawcy: Fabryczna

Numer budynku pracodawcy: 3

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Zambrowie

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: elektromonter instalacji elektrycznych

Podobne oferty pracy

RECEPCJONISTA - od 1 850 PLN

pracownik schroniska
kontakt przez PUP - 2016-09-13 - Wyszków (mazowieckie)

KELNER - od 2 000 PLN

obsługa klienta, dbanie o porządek w lokalu
kontakt przez PUP - 2017-03-29 - Sączów (śląskie)

PRACOWNIK KANCELARYJNY - 997,4 PLN

pr stażu
kontakt przez PUP - 2017-05-22 - Radomsko (łódzkie)

SPECJALISTA DO SPRAW NIERUCHOMOŚCI - do 2 000 PLN

- obsługa nieruchomości na rynku pierwotnym,- przygotowanie i prezentacja ofert handlowych,- organizacja spotkań oraz prowadzeni prezentacji i Klientów,- przygotowanie ofert,- zawieranie umów,- administrowanie zawartymi umowami,- posprzedażna obsługa klienta,- aktywne pozyskiwanie klientów.czas pracy 09.00-17.00
kontakt przez PUP - 2017-04-18 - Mielec (podkarpackie)

KIEROWCA SAMOCHODU DOSTAWCZEGO - od 2 093 PLN

przewóz towarów w transporcie międzynarodowym na terenie UE i Ukrainy
kontakt przez PUP - 2017-02-01 - Bądki (pomorskie)

KSIĘGOWY - od 1 850 PLN

kontakt przez PUP - 2016-07-27 - Giżycko (warmińsko-mazurskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

sprzedawca
kontakt przez PUP - 2016-06-15 - Lipno (kujawsko-pomorskie)

TECHNIK PRAC BIUROWYCH - 997,4 PLN

Przeglądy odbiorcze, kontrole, okresowe, organizacja i utrzymanie w należytym porządku swojego miejsca pracy, wykonywanie prac administracyjno-biurowych, przyjmowanie interesantów, prowadzenie korespondencji, przyjmowanie, segregowanie i przekazywanie korespondencji, redagowanie pism, przyjmowanie i łączenie telefonów, prowadzenie rejestrów, obsługiwanie urzadzeń techniki biurowej-kserokopiarka, fax, telefon, komputer, konserwacja sprzętu, archiwizacja dokumentów, gospodarowanie matriałami biurowymi.Praca Ławnica oraz teren działania firmy poza jej siedzibą (woj. podkarpackie).
kontakt przez PUP - 2016-05-24 - Ławnica (podkarpackie)

POMOC KUCHENNA - 997,4 PLN

- zapoznanie ze stanowiskiem pracy, programem stażu oraz regulaminem pracy,- zapoznanie z przepisami BHP i ppoż.,- obróbka warzyw, owoców oraz wszelkich surowców do produkcji posiłków (mycie, obieranie, czyszczenie, krojenie, łączenie),- udział w przygotowywaniu potrw zgodnie z wytycznymi kucharki,- pomoc w porcjowaniu i wydawaniu posiłków,- mycie naczyń i sprzętu kuchennego,- sprzątanie magazynów żywnościowych, pomieszczeń kuchni, obieralni, zmywalni, szaf ze sprzętem kuchennym, pranie fartuchów i ścierek.
kontakt przez PUP - 2017-02-14 - Zgierz (łódzkie)

PRACOWNIK DZIAŁU LOGISTYKI - 997,4 PLN

wg programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-07-07 - Jonkowo (warmińsko-mazurskie)

KIEROWCA MAGAZYNIER - od 1 850 PLN

odbiór i wywóz towarów samochodem do klientów, znajomość programów na magazynie
kontakt przez PUP - 2016-05-16 - Kraków (małopolskie)

POMOCNICZY PRACOWNIK POLOWY - od 1 850 PLN

plewienie i zbór truskawek
kontakt przez PUP - 2016-05-11 - Cianowice (małopolskie)

BARISTA - od 1 900,6 PLN

obsługiwanie ekspresu oraz innych urządzeń gastronomicznych, obsługiwanie klienta,przygotowywanie,serwowanie i sprzedawanie kawy,napojów kawowych, przyjmonanie dostaw,produktów oraz półproduktów potrzebnych do przygotowania pozycji występujących w mwnu restauracji
kontakt przez PUP - 2016-03-10 - Częstochowa (śląskie)

OBUWNIK SZWACZ - od 1 750 PLN

przygotowanie elementów do szycia, zszywanie elementów z zachowaniem zasad technologicznych i norm jakościowych
kontakt przez PUP - 2015-12-11 - Łuków (lubelskie)

ASYSTENT NAUCZYCIELA W SZKOLE - od 1 850 PLN

Wspomaganie nauczyciela w prowadzeniu zajęć dydaktycznych, wykonywanie zadań pod kierunkiem nauczyciela, udział w wydarzeniach organizowanych przez szkołę, pomoc w przygotowaniu uroczystości szkolnych, sprawowanie opieki nad dziećmi w czasie wyjść, wycieczek i na placu zabaw
kontakt przez PUP - 2016-02-09 - Bolków (dolnośląskie)

NAUCZYCIEL PRZEDSZKOLA - od 1 850 PLN

Prowadzenie zajęć dydaktycznych, wychowawczych i opiekuńczych, opieka nad dziećmi, prowadzenie zabaw ruchowych na powietrzu.
kontakt przez PUP - 2016-09-07 - Wyszków (mazowieckie)

do uzgodnienia
kontakt przez PUP - 2017-04-20 - Radom (mazowieckie)

POMOC KUCHENNA - od 1 850 PLN

Pomoc w przygotowaniu posiłków do restauracji,sprzątanie pomieszczeń kuchennych, zmywanie naczyń stołowych i kuchennych
kontakt przez PUP - 2016-03-11 - Piaski (warmińsko-mazurskie)

MAGAZYNIER - od 2 000 PLN

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: zaopatrzenie magazynu, rozładowanie towaru, przyjmowanie towaru, wydawanie towaru; WYMAGANIA: wykształcenie zsz, uprawnienia na operatora wózków widłowych; Oferta pracy przeznaczona jest dla osób zarejestrowanych w Powiatowym Urzędzie Pracy spełniających jednocześnie warunki: II profil pomocy, osoba do 30 roku życia. Osoby zainteresowane mogą złosić sie po skierowanie do doradcy klienta w siedzibie urzędu.
kontakt przez PUP - 2016-06-24 - Lubliniec (śląskie)

TECHNIK PRAC BIUROWYCH - od 925 PLN

PROWADZENIE SPRAW BIUROWYCH, KORESPONDENCJI W J. UKRAIŃSKIM I J. ROSYJSKIM
kontakt przez PUP - 2016-12-09 - Białobrzegi (mazowieckie)

POMOCNICZY ROBOTNIK BUDOWLANY - od 1 850 PLN

Prace dekarskie i ogólnobudowlane
kontakt przez PUP - 2016-03-18 - Kuczbork-Osada (mazowieckie)

KROJCZA - 997,4 PLN

przygotowanie form, wykrojów, szycie na maszynie, overloku, dbanie o porządek w miejscu pracy, dbanie o dobry wizerunek firmy, wykonywanie innych poleceń,
kontakt przez PUP - 2016-03-29 - Płock (mazowieckie)

451U - SPRZEDAWCA KASJER - 997,4 PLN

kontakt przez PUP - 2016-03-14 - Jedlińsk (mazowieckie)

POMOC NAUCZYCIELA - 997,4 PLN

wg zawodu
kontakt przez PUP - 2016-04-15 - Świdnica (lubuskie)

PRACOWNIK PRODUKCJI (STAŻ EFS DLA OSÓB DO 29 R.Ż) - 997,4 PLN

Zapoznanie z zasadami przygotowywania opakowań do produkcji i inne
kontakt przez PUP - 2016-08-05 - Koszalin (zachodniopomorskie)

PROJEKTANT WZORNICTWA PRZEMYSŁOWEGO - od 1 850 PLN

- projektowanie produktów
kontakt przez PUP - 2016-07-28 - Gliwice (śląskie)

KSIĘGOWY - od 2 000 PLN

Prowadzenie ksiąg przychodów i rozchodów oraz spraw kadrowych i prowadzenie rozrachunków publiczno-prawnych
kontakt przez PUP - 2016-03-11 - Siedlce (mazowieckie)

OPERATOR PRODUKCJI - do 13,7 PLN

obsługa prostych maszyn produkcyjnych, pakowanie i konfekcja wyrobów, dostarczanie komponentów do produkcji
kontakt przez PUP - 2016-06-15 - Legnica (dolnośląskie)