Praca ELEKTROMONTER INST. SYGN. PPOŻ Koszalin Przedsiębiorstwo Handlowo-Techniczne Sprzętu Pożarniczego i Ochronnego "SUPON"

75-212 Koszalin, powiat: m. Koszalin, woj: zachodniopomorskie

Zakres obowiązków:
Budowa, remont, konserwacja systemów przeciwpożarowych

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wysokość wynagrodzenia brutto: 3 700 - 4 800 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowo-prowizyjny

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: ELEKTROMONTER INST. SYGN. PPOŻ

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Koszalin

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: zachodniopomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Koszalin

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Koszalin

Zawód:
monter / konserwator urządzeń przeciwpożarowych

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 3 700 - 4 800 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe, elektryczne

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: uprawnienia SEP do 1 kV

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: prowadzenie samochodu (prawo jazdy kategorii B)

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
wykształcenie zawodowe lub średnie elektryczne, minimum rok doświadczenia zawodowego,

Nazwa pracodawcy:
Przedsiębiorstwo Handlowo-Techniczne Sprzętu Pożarniczego i Ochronnego "SUPON"

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Koszalinie

Morska 7, 75-212 Koszalin, powiat: m. Koszalin, woj: zachodniopomorskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne:
CV i list motywacyjny należy przesłać na adres e-mailowy: rekrutacja (at) supon-bhp.pl

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych:
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: zachodniopomorskie

Powiat pracodawcy: m. Koszalin

Gmina pracodawcy: Koszalin

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Koszalin

Ulica pracodawcy: Morska

Numer budynku pracodawcy: 7

Profil działalności pracodawcy: Hurtownia artykułów BHP i P. POŻ

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Koszalinie

Zawód wykonywany przez pracownika:

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 08.08.2016