Praca ELEKTROMONTER Grudziądz 13 Wojskowy Oddział Gospodarczy/Centrum Szkolenia Logistyki

Czwartaków 3, 86-300 Grudziądz, powiat: m. Grudziądz, woj: kujawsko-pomorskie

Zakres obowiązków: Zgodny

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 750 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: ELEKTROMONTER

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Grudziądz

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: kujawsko-pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Grudziądz

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Grudziądz

Zawód: elektromonter (elektryk) zakładowy

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 750 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: podstawowe

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Mile widziane 3-letnie doświadczenie, świadectwo kwalifikacji gr. I. Praca na umowę o prace, w pełnym etacie.

Nazwa pracodawcy:
13 Wojskowy Oddział Gospodarczy/Centrum Szkolenia Logistyki

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Grudziądzu

Parkowa 22, 86-300 Grudziądz, powiat: m. Grudziądz, woj: kujawsko-pomorskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV, skierowanie do pracyKontakt tel. 261-48-30-90

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: kujawsko-pomorskie

Powiat pracodawcy: m. Grudziądz

Gmina pracodawcy: Grudziądz

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Grudziądz

Ulica pracodawcy: Parkowa

Numer budynku pracodawcy: 22

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Grudziądzu

Zawód wykonywany przez pracownika: elektromonter (elektryk) zakładowy

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 08.12.2015