Praca ELEKTROMONTER (ELEKTRYK) ZAKŁADOWY Grodzisk Wielkopolski "MATBUD SYSTEMY PPOŻ" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Leśna 42, 62-065 Grodzisk Wielkopolski, powiat: grodziski, woj: wielkopolskie

Zakres obowiązków: serwis montaż systemow ppoż.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 3 000 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: ELEKTROMONTER (ELEKTRYK) ZAKŁADOWY

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Grodzisk Wielkopolski

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: wielkopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: grodziski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Grodzisk Wielkopolski

Zawód: elektromonter (elektryk) zakładowy

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 3 000 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe, techniczne

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 1

Nazwa pracodawcy:
"MATBUD SYSTEMY PPOŻ" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Grodzisku Wielkopolskim

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: wielkopolskie

Powiat pracodawcy: grodziski

Gmina pracodawcy: Grodzisk Wielkopolski

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Grodzisk Wielkopolski

Ulica pracodawcy: Leśna

Numer budynku pracodawcy: 42

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Grodzisku Wielkopolskim

Zawód wykonywany przez pracownika: elektromonter (elektryk) zakładowy