Praca ELEKTROMONTER (ELEKTRYK) ZAKŁADOWY Goleniów IMFILTER Ireneusz Moralewicz

SZAROTKI 24, 72-100 Goleniów, powiat: goleniowski, woj: zachodniopomorskie

Zakres obowiązków: Elektromonter (elektryk) zakładowy

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 4 000 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: ELEKTROMONTER (ELEKTRYK) ZAKŁADOWY

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Goleniów

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: zachodniopomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: goleniowski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Goleniów

Zawód: elektromonter (elektryk) zakładowy

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 4 000 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe, elektryczne

Nazwa pracodawcy: IMFILTER Ireneusz Moralewicz

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Goleniowie

Zakładowa 3, 72-100 Goleniów, powiat: goleniowski, woj: zachodniopomorskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: zachodniopomorskie

Powiat pracodawcy: goleniowski

Gmina pracodawcy: Goleniów

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Goleniów

Ulica pracodawcy: Zakładowa

Numer budynku pracodawcy: 3

Nazwisko osoby zgłaszającej: Ireneusz Moralewicz

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Goleniowie

Zawód wykonywany przez pracownika: elektromonter (elektryk) zakładowy

Podobne oferty pracy

KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO - od 2 774,96 PLN

dostawa towarów, pomoc w załadunku i rozładunku, rozliczenie z dokumentów i gotówki
"GRYF-WET" Andrzej Oreńczak - 2016-10-18 - Goleniów (zachodniopomorskie)

POZOSTALI MASARZE, ROBOTNICY W PRZETWÓRSTWIE RYB I POKREWNI - od 1 850 PLN

PRACE ZWIĄZANE Z OBRÓBKĄ OSŁONEK NATURALNYCH.
NOWORIM Sp. z o.o. - 2016-10-25 - Nowogard (zachodniopomorskie)

PRACOWNIK RESTAURACJI (MCDONALD'S) - od 1 850 PLN

Przygotowywanie i sprzedaż produktów
SDH Sylwia Diaków-Hrycyk - 2016-02-24 - Łozienica (zachodniopomorskie)

PRACOWNIK PRODUKCJI - od 2 500 PLN

Rozładunek, rozpakowywanie, pakowanie
NAFA POLSKA SPÓŁKA Z O.O. - 2016-10-18 - Łozienica (zachodniopomorskie)

PRACOWNIK BIUROWY - 997,4 PLN

zgodnie z programem stażowym
kontakt przez PUP - 2016-05-12 - Łozienica (zachodniopomorskie)

KIEROWCA KAT. B - od 2 080 PLN

kierowca, monter okien
"BIS" ORŁOWSKI KRZYSZTOF - 2017-03-07 - Goleniów (zachodniopomorskie)

SALOWA - od 1 504,8 PLN

sprzątanie oddziałów szpitalnych
Dersław sp. z o.o. - 2016-09-29 - Goleniów (zachodniopomorskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

zgodny z programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-02-12 - Nowogard (zachodniopomorskie)

PAKOWACZ - WAGOWY - od 3 000 PLN

PAKOWANIE MIĘSA ORAZ WAŻENIE
ZPM Grupa "FARMER" W NOWOGARDZIE - 2016-06-20 - Nowogard (zachodniopomorskie)

CIEŚLA - od 3 000 PLN

Praca na dachu
Budowa Remonty Dachów- Głowacki Piotr - 2016-07-04 - Maszewo (zachodniopomorskie)

ŚLUSARZ-SPAWACZ - od 2 400 PLN

Montaż przyczep samochodowych
kontakt przez PUP - 2016-02-26 - Łozienica (zachodniopomorskie)

ASYSTENT DS. ADMINISTRACJI - 997,4 PLN

ZGODNIE Z PROGRAMEM STAŻOWYM
kontakt przez PUP - 2016-01-25 - Łozienica (zachodniopomorskie)

KASJER-DORADCA KLIENTA. - od 2 000 PLN

SPRZEDAŻ PRODUKTÓW DEPOZYTOWYCH I KREDYTOWYCH,PRZYJMOWANIE WPŁAT I WYPŁAT.
WENI-4 POŚREDNICTWO FINANSOWE - 2016-08-05 - Nowogard (zachodniopomorskie)

MAGAZYNIER - od 1 850 PLN

Rozpakowanie i sprawdzenie zwróconego towaru, odpowiednia kwalifikacja
RANDSTAD POLSKA SP. Z O.O. - 2016-10-17 - Łozienica (zachodniopomorskie)

PRACOWNIK PRODUKCJI - od 1 850 PLN

Praca w branży spożywczej przy produkcji i pakowaniu paluszków surimi
LUCKY UNION FOODS - EURO Sp. z o.o. - 2016-02-17 - Łozienica (zachodniopomorskie)

BIBLIOTEKARZ - 997,4 PLN

Zgodny z programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-05-11 - Goleniów (zachodniopomorskie)

SPRZEDAWCA - od 2 160 PLN

obsługa klientów, sprzedaż towarów, wykładanie towarów na półki
WORK SERVICE S.A - 2017-01-18 - Glewice (zachodniopomorskie)

OPERATOR MASZYN STOLARSKICH - od 2 500 PLN

Obsługa mszyn stolarskich w toku produkcyjnym produkcji okien i drzwi drewnianych
WELET EUROPA Sp.Z.0.0. - 2016-12-08 - Maszewo (zachodniopomorskie)

OPERATOR MASZYN I URZĄDZEŃ STOLARSKICH - od 1 900 PLN

zgodnie ze stanowiskiem
kontakt przez PUP - 2016-08-26 - Budno (zachodniopomorskie)

MALARZ PROSZKOWY - 2 500 - 3 500 PLN

PRZYGOTOWYWANIE DETALI DO MALOWANIA, MYCIE, MALOWANIE; WYMAGANIA: MILE WIDZIANE DOŚWIADCZENIE W ZAWODZIE;
ZEKO PPHU ZENON PIOTROWSKI - 2016-04-14 - Kliniska Wielkie (zachodniopomorskie)

SPAWACZ TWORZYW SZTUCZNYCH - od 2 200 PLN

spawanie, klejenie i zgrzewanie tworzyw sztucznych.
Weber Polska Sp. z o.o. - 2016-03-04 - Łozienica (zachodniopomorskie)

PRACOWNIK BIUROWY - od 2 000 PLN

Brak danych
TRANSPORT Woźniakowski Jarosław - 2017-03-07 - Maszewo (zachodniopomorskie)

KIEROWCA SAMOCHODU DOSTAWCZEGO - 2 559,73 - 2 774,96 PLN

dowóz towarów, pomoc w załadunku i rozładunku towaru
"GRYF-WET" Andrzej Oreńczak - 2016-12-12 - Goleniów (zachodniopomorskie)

ELEKTROMONTER (ELEKTRYK) ZAKŁADOWY - od 1 850 PLN

konserwowanie i wykonywanie instalacji elektrycznych, diagnostyka i usuwanie bieżących awarii maszyn
PHU DANEX sp.z o.o. sp.k. - 2016-01-28 - Rosko (wielkopolskie)

SPRZEDAWCA - od 1 500 PLN

kompleksowa obsługa stoiska firmowego, obsługa pieca, sprzedaż wyrobów,
ASPROD Sp. z o.o. - 2017-03-30 - Kliniska Wielkie (zachodniopomorskie)