Praca ELEKTROMONTER, ELEKTRYK, POMOCNIK ELEKTRYKA(NR 9041) Bydgoszcz PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE "ELNOW" mgr inż. BARTOSZ NOWAK

85-791 Bydgoszcz, powiat: m. Bydgoszcz, woj: kujawsko-pomorskie

Zakres obowiązków:
wykonywanie instalacji elektrycznych, teletechnicznych, automatyki na nowych budowach oraz remontowanych

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: 3 000 - 4 000 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska:
ELEKTROMONTER, ELEKTRYK, POMOCNIK ELEKTRYKA(NR 9041)

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Bydgoszcz

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: kujawsko-pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Bydgoszcz

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Bydgoszcz

Zawód: elektromonter instalacji elektrycznych

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 3 000 - 4 000 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe, inne

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: prawo jazdy według wskazanej kategorii

wymagania_wymaganiaPozadane_wyksztalcenia_0: średnie zawodowe, inne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
wymagane wykształcenie zawodowe lub średnie: elektrotechnika, pokrewne, doświadczenie w pracy na budowach, uprawnienia SEP, SPE, pokrwne, prawo jazdy kat. B, mile widziana znajomość języka obcego

Nazwa pracodawcy:
PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE "ELNOW" mgr inż. BARTOSZ NOWAK

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy

Wincentego Witosa 6 lok. 5, 85-791 Bydgoszcz, powiat: m. Bydgoszcz, woj: kujawsko-pomorskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: tel. 693 725 136 w godz. 8.00-18.00

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: kujawsko-pomorskie

Powiat pracodawcy: m. Bydgoszcz

Gmina pracodawcy: Bydgoszcz

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Bydgoszcz

Ulica pracodawcy: Wincentego Witosa

Numer budynku pracodawcy: 6 lok. 5

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy

Zawód wykonywany przez pracownika: elektromonter instalacji elektrycznych