Praca ELEKTROMONTER Czaplinek RIMASTER POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Kolejowa 4, 78-550 Czaplinek, powiat: drawski, woj: zachodniopomorskie

Zakres obowiązków:
Montaż wiązek kablowych wg zleconego planu produkcyjnego

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: trzy zmiany

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: ELEKTROMONTER

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Czaplinek

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: zachodniopomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: drawski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Czaplinek

Zawód: pozostali elektromechanicy i elektromonterzy

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: podstawowe

Nazwa pracodawcy:
RIMASTER POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Drawsku Pomorskim

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: Skierowanie

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych:
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail, Termin: 05.04.2016r.

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: zachodniopomorskie

Powiat pracodawcy: drawski

Gmina pracodawcy: Czaplinek

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Czaplinek

Ulica pracodawcy: Kolejowa

Numer budynku pracodawcy: 4

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Drawsku Pomorskim

Zawód wykonywany przez pracownika: pozostali elektromechanicy i elektromonterzy

Podobne oferty pracy

ELEKTROMONTER - od 1 850 PLN

remont, konserwacja, eksploatacja i montaż instalacji elektrycznych, linii kablowych n.n. i .ś.n., pomiar sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych, montaż i pomiar instalacji odgromowych i uziemiających, obsługa obiektów pod względem elektrycznym, pomiar sprzętu dielektrycznego, sond z tłokiem udarowym, elektronarzędzi, transformatorów, silników , prefabrykacja rozdzielnic, modernizacja układów pomiarowych. Praca na terenie całego kraju.
kontakt przez PUP - 2016-08-31 - Zabrze (śląskie)

PRACOWNIK OBSŁUGI-SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

realizacja planu sprzedażowego, prowadzenie punktu handlowego
kontakt przez PUP - 2016-02-18 - Czaplinek (zachodniopomorskie)

OPIEKUN OSOBY STARSZEJ / ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 1 850 PLN

usługi opiekuńcze u osób starszych lub chorych (sprzątanie, zakupy, opieka i pielęgnacja chorego, palenie w piecu, przynoszenie obiadów), sprzątanie pimieszczeń biurowych MGOPS, prace porządkowe wokołobudynku MGOPS
kontakt przez PUP - 2016-03-17 - Czaplinek (zachodniopomorskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

Sprzedawca
kontakt przez PUP - 2016-02-08 - Złocieniec (zachodniopomorskie)

KUCHARZ - 1 850 - 4 000 PLN

Gotowanie potraw na imprezy.
Restauracja Na Wyspie Adam Dobrowolski - 2016-12-01 - Drawsko Pomorskie (zachodniopomorskie)

ELEKTROMONTER - od 3 500 PLN

utrzymanie ciągłości pracy maszyn i urządzeń produkcyjnych, usuwanie awarii, dokonywanie przeglądów, wykonywanie czynności łączeniowych, prowadzenie niezbędnej dokumentacji
Grupa Azoty Police Serwis Sp. z o.o. - 2016-06-20 - Police (zachodniopomorskie)

ELEKTROMONTER - do 16 PLN

OBSŁUGA STACJI TRANFORMATOROWYCH W ZAKRESIE SN I NN, WYKONYWANIE PRZEGLĄDÓW, POMIARÓW I USUWANIE AWARII URZĄDZEŃ SN I NN;WYMAGANIA: WYKSZTAŁCENIE ZAWODOWE LUB ŚREDNIE ELEKTRYCZNE, MILE WIDZIANE DOŚWIADCZENIE, MILE WIDZIANE UPRAWNIENIA SEP D i E;GODZINY PRACY: 07.00 - 19.00, 19.00 - 07.00;KONTAKT Z PRACODAWCĄ: TEL 695155525 LUB MAIL kadry (at) infraport.pl
INFRA PORT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2016-09-22 - Szczecin (zachodniopomorskie)

ELEKTROMONTER - od 9,76 EUR

instalacje elektryczne w budynkach mieszkalnych i przemysłowych
WS Montage- und Personalmanagement GmbH Ndl. Dresden - 2015-08-31 - Niemcy (Niemcy)

ELEKTROMONTER - od 2 500 PLN

Montowanie instalacji elektrycznych. Praca w Warszawie (pracodawca zapewnia dowóz z Siedlec i zakwaterowanie). Kontakt osobisty w siedzibie firmy po wcześniejszym telefonicznym. Więcej informacji o firmie na stronie www.elinstal.pl.
Zbigniew Maglewski Instalacje Elektryczne, Projektowanie - Wykonawstwo - 2016-11-28 - Warszawa (mazowieckie)

PRACOWNIK USŁUG CZYSTOŚCIOWYCH - 997,4 PLN

Utrzymanie czystości pokoi biurowych.
kontakt przez PUP - 2015-11-23 - Złocieniec (zachodniopomorskie)

KIEROWCA MECHANIK - od 1 850 PLN

Konserwacja i naprawa maszyn, ostrzenie pił i narzędzi, kierowanie pojazdem mechanicznym - bus, produkcja palet.
kontakt przez PUP - 2016-08-19 - Suliszewo (zachodniopomorskie)

ELEKTROMONTER - od 2 000 PLN

utrzymywanie urządzen i instalacji w pełnej sprawnosci; usuwanie usterek; przeprowadzanie bieżących i okresowych przeglądów stanu technicznego urządzeń i instalacji; obsługa i konserwacja agregatów prądotwórczych
44 Wojskowy Oddział Gospodarczy JEDNOSTKA WOJSKOWA - 2016-10-03 - Nowogród Bobrzański (lubuskie)

ELEKTROMONTER - 2 000 - 2 700 PLN

Wykonywanie instalacji elektrycznych i tras kablowych na nowobudowanych budynkach biurowo-usługowych. Montaż urządzeń elektrycznych w budynkach, montaż rozdzielni elektrycznych.
ELZAB SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2016-12-29 - Gdańsk (pomorskie)

MODELARZ-STOLARZ - od 1 850 PLN

Prace stolarskie, modelarskie, konserwacyjne, naprawy form.Prace przy budowie form i budowanie modeli.
kontakt przez OHP - 2016-04-18 - Drawsko Pomorskie (zachodniopomorskie)

PRACOWNIK DROGOWY - od 1 850 PLN

Koszenie traw, wycinka krzewów
kontakt przez PUP - 2016-09-15 - Czaplinek (zachodniopomorskie)

ELEKTROMONTER - 1 850 - 3 000 PLN

montaż rozdzielnic w oparciu o przekazane dokumenty i ustalenia z kierownikiem produkcji
kontakt przez PUP - 2016-04-13 - Ruda Śląska (śląskie)

STARSZY REFERENT DS. ROZLICZEŃ - do 2 200 PLN

dekretowanie dokumentów księgowych, analiza rozliczeń, rozliczanie utargów, raporty księgowe
kontakt przez PUP - 2016-10-14 - Złocieniec (zachodniopomorskie)

ELEKTROMONTER - 1 850 - 2 200 PLN

Montaż nowej oraz modernizacja sieci elektrycznej, teletechnicznej, alarmowej i innych związanych z systemami bezpieczeństwa, wykonywanie pomiarów i uruchamianie wykonanych instalacji, montaż armatury elektrycznej, rozdzielnic elektrycznych.
INET SYSTEM Artur Werbicki - 2016-06-24 - Sieradz (łódzkie)

ELEKTROMONTER - od 1 950 PLN

wg.stanowiska
kontakt przez PUP - 2016-05-23 - Olkusz (małopolskie)

KONSERWATOR - KIEROWCA SAMOCHODU - od 2 000 PLN

prace konserwatorskie, kierowanie samochodem ciężarowym
kontakt przez PUP - 2017-01-18 - Czaplinek (zachodniopomorskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 1 850 PLN

Oczyszczanie poboczy i dróg na terenie miasta i gminy Kalisz Pomorski, zbieranie śmieci, wykaszanie trawy i krzewów, karczowanie zarośli, grabienie.
kontakt przez PUP - 2016-06-15 - Kalisz Pomorski (zachodniopomorskie)

usuwanie awarii, praca biurowa, zaopatrzenie techniczne
PAGED MEBLE Spółka Akcyjna Zakład Nr 3 w Jarocinie - 2015-12-09 - Jarocin (wielkopolskie)

ELEKTROMONTER - od 15,8 PLN

Prefabrykacja szaf sterowniczych.
PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUG TECHNICZNYCH ELEKTRYK SP. Z O.O. - 2016-07-08 - Imielin (śląskie)

Montaż elementów elektrycznych, kontrola jakości wykonanych detali, pakowanie elementów do wysyłki.
PELLASX SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA - 2016-08-08 - Piła (wielkopolskie)

ELEKTROMONTER - od 2 520 PLN

Brak danych
MATSERWIS SP. Z O. O. - 2016-05-05 - Sławków (śląskie)

PRACOWNIK ADMINISTRACYJNY - 997,4 PLN

udzielanie informacji o instrumentach rynku pracy, wprowadzanie danych do SI Syriusz, obsługa urządzeń biurowych, przygotowanie dokumentów, archiwizowanie dokumentów
kontakt przez PUP - 2016-11-04 - Drawsko Pomorskie (zachodniopomorskie)

POKOJOWA - od 1 850 PLN

Sprzątanie pokoi gościnnych, korytarzy, pomoc na zmywaku.
CH HOTELS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2016-11-07 - Czaplinek (zachodniopomorskie)