Praca ELEKTROMECHANIK Zielona Góra kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Zielona Góra, powiat: m. Zielona Góra, woj: lubuskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków: Elektromechanik

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: ELEKTROMECHANIK

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Zielona Góra

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: lubuskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Zielona Góra

Zawód: elektromechanik*

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 5

Data zakończenia pracy: 15.07.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe, mechaniczne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: oferta na osobę wskazaną

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Zielonej Górze

Sienkiewicza 9, 65-443 Zielona Góra, powiat: m. Zielona Góra, woj: lubuskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: wniosek

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: lubuskie

Powiat pracodawcy: m. Zielona Góra

Gmina pracodawcy: Zielona Góra

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Zielona Góra

Ulica pracodawcy: Sienkiewicza

Numer budynku pracodawcy: 9

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Zielonej Górze

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: elektromechanik*

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

PRASOWACZKA RĘCZNA - 997,4 PLN

wg programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-05-04 - Łask (łódzkie)

GLAZURNIK - od 1 850 PLN

wykonywanie posadzek z płytek kamiennych, ceramicznych, gresu, kamionkowych, układanie płytek mozaikowych, terakotowych, naklejanych na papierze, układanie okładzin ściennych z witromozaikami, okładanie filarów i kolumn płytkami ceramicznymi, wykonywanie renowacji okładzin ściennych w budynkach zabytkowych, przycinanie płytek przy uzyciu przycinarki na mokro, przywożenie materiałów budowlanych z hurtowni
kontakt przez PUP - 2016-10-18 - Zielona Góra (lubuskie)

KELNER - 997,4 PLN

Przyjmowanie zamówień; przygotowanie i obsługa stolików; sporządzanie rachunków; przyjmowanie płatności; dbanie o porządek na sali; dbanie o pozytywny wizerunek firmy.
kontakt przez PUP - 2017-02-03 - Czeladź (śląskie)

PILARZ - do 2 000 PLN

wykonywanie ścinki drzew
kontakt przez PUP - 2017-02-21 - Nowa Wieś Iławecka (warmińsko-mazurskie)

OPERATOR LINII DO BELOWANIA MAKULATURY - 997,4 PLN

zgodnie z programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-06-16 - Bielsko-Biała (śląskie)

MONTER INSTALACJI ELEKTRONICZNO - ELEKTRYCZNYCH - od 1 900 PLN

wykonywanie instalacji elektrycznych, praca od poniedziałku do piątku w godz. 8-16
kontakt przez PUP - 2016-04-22 - Pruszków (mazowieckie)

PRACOWNIK FIZYCZNY - od 1 850 PLN

wydawanie narzędzi, prace porządkowe
kontakt przez PUP - 2016-11-29 - Goczałkowice-Zdrój (śląskie)

OPIEKUN OSOBY STARSZEJ - 997,4 PLN

Staż dla osoby bezrobotnej powyżej 29 r.ż spełnijącej kryteria w ramach Działania 7.2 RPO praca w godz. 6.00 - 14.00 11.00 - 19.00- bezpośrednia opieka nad mieszkańcami,- pomoc przy sp[ożywaniu posiłków oraz dostarczanie posiłków do pokoi,- pomoc przy czynnościach fizjologicznych,- dbanie o higienę osobista mieszkanców (mycie , kapanie, przebieranie)- dbanie o czystość bielizny pościelowej,- ogranizowanie prac opiekuńczo-wspierajacych u osoby starszej w tym rozpoznanie warunków życia i poziomu możliwości psychofizycznych osoby starszej,- wykonywanie czynności opiekuńczo-wspierajacychw tym udzielanie pierwszej pomocy, wykonywanie czynności higienicznych,- organizowanie czasu wolnego osobie starszej,
kontakt przez PUP - 2017-01-31 - Cmolas (podkarpackie)

SPRZEDAWCA - od 2 000 PLN

obowiązki sprzedawcy,obsluga klienta
kontakt przez PUP - 2017-01-09 - Rakoniewice (wielkopolskie)

PRACOWNIK KANCELARYJNY - 997,4 PLN

kontakt przez PUP - 2015-12-15 - Puławy (lubelskie)

PRACOWNIK BIUROWY - 997,4 PLN

obsługa komputera, wprowadzanie danych m. innymi faktur
kontakt przez PUP - 2017-02-24 - Dąbrowa Tarnowska (małopolskie)

POMOC KUCHENNA - 997,4 PLN

kontakt przez PUP - 2016-02-12 - Lidzbark Warmiński (warmińsko-mazurskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

x
kontakt przez PUP - 2016-05-05 - Michałowo (podlaskie)

KAMIENIARZ - 997,4 PLN

ZGODNIE Z WNIOSKIEM
kontakt przez PUP - 2016-03-04 - Ząbkowice Śląskie (dolnośląskie)

ASYSTENT NAUCZYCIELA - od 1 850 PLN

asystent nauczyciela, prowadzenie dokumentacji pedagogicznej, podnoszenie poziomu rozwoju zawodowego, nauczanie metodą Montessori w zakresie życia codziennego, sensoryki, mowy , matematyki.
kontakt przez PUP - 2016-09-13 - Barlinek (zachodniopomorskie)

SPRZEDAWCA - do 2 000 PLN

Sprzedaż wyrobów cukierniczych i piekarniczych.
kontakt przez PUP - 2016-03-18 - Gdańsk (pomorskie)

KASJER-SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

ZGODNIE Z PROGRAMEM STAŻU
kontakt przez PUP - 2016-02-23 - Skierniewice (łódzkie)

KUCHARZ - od 1 850 PLN

przygotowywanie posiłów i dbanie o porzadek na kuchni
kontakt przez PUP - 2016-09-27 - Braniewo (warmińsko-mazurskie)

ROBOTNIK MAGAZYNOWY - 997,4 PLN

określone we wniosku
kontakt przez PUP - 2016-04-29 - Łobez (zachodniopomorskie)

Obsługa klientów, wycena towaru
kontakt przez PUP - 2015-07-01 - Janów Lubelski (lubelskie)

KASJER- SPRZEDAWCA OF 16/0633 - od 2 300 PLN

-wykładanie towarów na hali,-kasjer sprzedawca
kontakt przez PUP - 2016-06-01 - Namysłów (opolskie)

PROGRAMISTA PHP - do 2 600 PLN

tworzenie i rozbudowa stron internetowych, systemów CMS, sklepów internetowych w oparciu o cms project i engine5
kontakt przez PUP - 2016-12-28 - Łódź (łódzkie)

ŚLUSARZ-MECHANIK - od 2 300 PLN

Montaż części maszyn, wiercenie, szlifowanie, frezowanie. Wymagania: wykształcenie zawodowe, 2 lata doświadczenia na wózku widłowym, kat. B, uprawnienia na wózki widłowe. Praca na 2 zmiany: 7-15, 14-22.
kontakt przez PUP - 2017-03-29 - Katowice (śląskie)

PRACOWNIK OBSŁUGI SKLEPU INTERNETOWEGO - od 2 000 PLN

Obsługa sklepu internetowego, przygotowanie artykułów do prezentacji w e - sklepie
kontakt przez PUP - 2017-01-05 - Krapkowice (opolskie)

obsługa klienta, utrzymanie porządku i czystości w miejscu pracy
kontakt przez PUP - 2016-04-21 - Elbląg (warmińsko-mazurskie)